Beyoğlu Piyalepaşa klima servisi, OKYANUS Teknik güvencesi ile Beyoğlu ilçesinde verilen bir hizmettir. Son yıllarda vazgeçilmez ihtiyaçlarımızdan olan klimalar aynı orantıda servis ihtiyaçlarını beraberinde getirmiştir. Sağlığınızı riske, paranızı çöpe atmamak için Beyoğlu Piyalepaşa merkezimizi arayarak Çağrı Merkezi Yetkililerimizden bilgiler alabilirsiniz.

Piyalepaşa klima arızası, Piyalepaşa klima sökümü, Piyalepaşa ikinci el klima alan yerler, Piyalepaşa ikinci el klima alanlar, Piyalepaşa klima montaj servisi, Piyalepaşa klima tamiri, Piyalepaşa klima servis şirketi, Piyalepaşa klima özel servisi, Piyalepaşa özel klima servisi, Piyalepaşa uygun klima servisi, Piyalepaşa klima servisi fiyat listesi, Piyalepaşa klima servis firmaları, Piyalepaşa klima servisi fiyatları, Piyalepaşa klima bakım servisi, Piyalepaşa klima montaj, Piyalepaşa klima servis ustaları, Piyalepaşa klima bakımı, Piyalepaşa klima teknik bakımı, Piyalepaşa eski klima servisi.

Hemen bizleri arayarak daha fazla bilgi alabilirsiniz!

Firmamız her model klimalar için Piyalepaşa ve klima montajı hizmetleri vermektedir. Klimalar için BTU boyutuna göre sizler için özel fiyatlandırma yaparak hiç bir nakliye ücreti talep etmeden söküm-takım (montaj de-montaj) işlemlerini gerçekleştirir.

Piyalepaşa kurumsal klima servisi, Piyalepaşa klima parçası, Piyalepaşa ucuz klima servisi, Piyalepaşa klima teknik servisi, Piyalepaşa klima servisi, Piyalepaşa klima servisleri, Piyalepaşa klima servis firması, Piyalepaşa klima demontaj, Piyalepaşa en iyi klima servisi, Piyalepaşa klima periyodik bakımı, Piyalepaşa klima servis şirketleri, Piyalepaşa klima servisi ücret bedeli, Piyalepaşa klima montajı, Piyalepaşa klima servis ustası, Piyalepaşa ikinci el klima satmak istiyorum, Piyalepaşa klima tamir servisi, Piyalepaşa klima yedek parçası, Piyalepaşa klima servisi ücretleri, Piyalepaşa klima ustası.

Klimalar için özel olarak izole edilmiş bakır borularınız firmamız tarafından temin edilebilmektedir. İhtiyaç halinde servis ekibimiz tarafından bilgi sahibi edilirsiniz. Bu aşamadan sonra isteğiniz doğrultusunda klimalar için bakır borularınız temin edilir.

Klima Bakım Hizmetleri Nelerdir?

 • Elektrik tesisatı gerilim ve akım düzeyi ile kontrol edilir, gerekirsede müdahale edilir.
 • Soket bağlantıları ve kablo bağlantı noktaları, kontrolü yapılır.
 • Kirli ise, drenaj tavası temizlenir.
 • Özel ısınma sıvı temizlik hava veya basınçlı su ile yapılır.
 • Fan pervane kontrol edilir ve gerekirse temizleme yapılır.
 • Döner aksam yatakları test edilir.
 • Değerleri eksik ise ve soğutucu akışkanın kontrol edilir.
 • Hava filtresi temizlenir.
 • Ses kontrolleri yapılır.

Klima Bakımı Düzenli Neden Yapılmalı?

 • Yüksek verimlilik ve performansı elde edemezsiniz.
 • Cihazınız uzun ömürlü ve huzurlu konforlu temiz hava sağlayamazsınız.
 • Klima bakım servisi kullanılmış cihazların performansını yükselmesi için daha faydalı olacaktır.
 • Klimalar ile, klima bakımı işlemi daha sağlıklı bir yaşam alanı sağlamış olur.
 • Klimalar mevsim değişikliklerine paralel olarak değişik hava koşulları ile karşılaşır. Bunun sonrasında klimalarda bulunan serpantin ve filtreler toz ve pisliklerden ötürü tıkanır. Bu sizin sağlığınız ve cebiniz için önemlidir.

Filtrelerden ötürü saldığı zararlı hava sayesinde sağlığınız ile ilgili problemler yaşarsınız. Bunun yanı sıra serpantinlerin ve filtrelerin tıkanıklığından ötürü yeterli soğutma ve ısıtma işlevini yerine getiremeyen klimalar sürekli olarak çalışır.

Piyalepaşa kapsamında hizmet verdiğimiz markalardan birkaçı: DemirDöküm ECA BAXI Baymak BEKO Ariston AIRFEL ferroli Buderus SÜSLER ALARKO Baykan BRÖTJE VIESSMANN protherm VESTEL Vaillant BOSCH arçelik Beretta.

Beyoğlu Piyalepaşa klimacı olarak Beyoğlu ilçesinde duvar tipi split, inverter duvar tipi split, multi – split, salon tipi, kaset tipi, kanallı tip, tavan tipi, yer tipi klima model cihazların bakım, onarım, tamir, montaj. demontaj & söküm, yedek parça ve aksesuar ihtiyaçlarını karşılıyoruz.