Beyoğlu Müeyyetzade klima servisi, OKYANUS Teknik güvencesi ile Beyoğlu ilçesinde verilen bir hizmettir. Son yıllarda vazgeçilmez ihtiyaçlarımızdan olan klimalar aynı orantıda servis ihtiyaçlarını beraberinde getirmiştir. Sağlığınızı riske, paranızı çöpe atmamak için Beyoğlu Müeyyetzade merkezimizi arayarak Çağrı Merkezi Yetkililerimizden bilgiler alabilirsiniz.

Müeyyetzade klima servisi fiyat listesi, Müeyyetzade klima servis ustaları, Müeyyetzade klima bakımı, Müeyyetzade klima tamiri, Müeyyetzade klima servisi fiyatları, Müeyyetzade klima sökümü, Müeyyetzade ikinci el klima alanlar, Müeyyetzade klima arızası, Müeyyetzade klima servis firmaları, Müeyyetzade özel klima servisi, Müeyyetzade klima bakım servisi, Müeyyetzade klima özel servisi, Müeyyetzade klima teknik bakımı, Müeyyetzade klima montaj servisi, Müeyyetzade eski klima servisi, Müeyyetzade ikinci el klima alan yerler, Müeyyetzade klima montaj, Müeyyetzade klima servis şirketi, Müeyyetzade uygun klima servisi.

Hemen bizleri arayarak daha fazla bilgi alabilirsiniz!

Firmamız her model klimalar için Müeyyetzade ve klima montajı hizmetleri vermektedir. Klimalar için BTU boyutuna göre sizler için özel fiyatlandırma yaparak hiç bir nakliye ücreti talep etmeden söküm-takım (montaj de-montaj) işlemlerini gerçekleştirir.

Müeyyetzade klima ustası, Müeyyetzade ikinci el klima satmak istiyorum, Müeyyetzade klima tamir servisi, Müeyyetzade klima servisi, Müeyyetzade en iyi klima servisi, Müeyyetzade klima periyodik bakımı, Müeyyetzade klima demontaj, Müeyyetzade klima servisleri, Müeyyetzade klima servis şirketleri, Müeyyetzade kurumsal klima servisi, Müeyyetzade klima montajı, Müeyyetzade klima servis ustası, Müeyyetzade klima servisi ücretleri, Müeyyetzade klima teknik servisi, Müeyyetzade klima yedek parçası, Müeyyetzade klima servisi ücret bedeli, Müeyyetzade ucuz klima servisi, Müeyyetzade klima parçası, Müeyyetzade klima servis firması.

Klimalar için özel olarak izole edilmiş bakır borularınız firmamız tarafından temin edilebilmektedir. İhtiyaç halinde servis ekibimiz tarafından bilgi sahibi edilirsiniz. Bu aşamadan sonra isteğiniz doğrultusunda klimalar için bakır borularınız temin edilir.

Klima Bakım Hizmetleri Nelerdir?

 • Elektrik tesisatı gerilim ve akım düzeyi ile kontrol edilir, gerekirsede müdahale edilir.
 • Soket bağlantıları ve kablo bağlantı noktaları, kontrolü yapılır.
 • Kirli ise, drenaj tavası temizlenir.
 • Özel ısınma sıvı temizlik hava veya basınçlı su ile yapılır.
 • Fan pervane kontrol edilir ve gerekirse temizleme yapılır.
 • Döner aksam yatakları test edilir.
 • Değerleri eksik ise ve soğutucu akışkanın kontrol edilir.
 • Hava filtresi temizlenir.
 • Ses kontrolleri yapılır.

Klima Bakımı Düzenli Neden Yapılmalı?

 • Yüksek verimlilik ve performansı elde edemezsiniz.
 • Cihazınız uzun ömürlü ve huzurlu konforlu temiz hava sağlayamazsınız.
 • Klima bakım servisi kullanılmış cihazların performansını yükselmesi için daha faydalı olacaktır.
 • Klimalar ile, klima bakımı işlemi daha sağlıklı bir yaşam alanı sağlamış olur.
 • Klimalar mevsim değişikliklerine paralel olarak değişik hava koşulları ile karşılaşır. Bunun sonrasında klimalarda bulunan serpantin ve filtreler toz ve pisliklerden ötürü tıkanır. Bu sizin sağlığınız ve cebiniz için önemlidir.

Filtrelerden ötürü saldığı zararlı hava sayesinde sağlığınız ile ilgili problemler yaşarsınız. Bunun yanı sıra serpantinlerin ve filtrelerin tıkanıklığından ötürü yeterli soğutma ve ısıtma işlevini yerine getiremeyen klimalar sürekli olarak çalışır.

Müeyyetzade kapsamında hizmet verdiğimiz markalardan birkaçı: DemirDöküm ECA BAXI Baymak BEKO Ariston AIRFEL ferroli Buderus SÜSLER ALARKO Baykan BRÖTJE VIESSMANN protherm VESTEL Vaillant BOSCH arçelik Beretta.

Beyoğlu Müeyyetzade klimacı olarak Beyoğlu ilçesinde duvar tipi split, inverter duvar tipi split, multi – split, salon tipi, kaset tipi, kanallı tip, tavan tipi, yer tipi klima model cihazların bakım, onarım, tamir, montaj. demontaj & söküm, yedek parça ve aksesuar ihtiyaçlarını karşılıyoruz.