Beyoğlu Küçükpiyale klima servisi, OKYANUS Teknik güvencesi ile Beyoğlu ilçesinde verilen bir hizmettir. Son yıllarda vazgeçilmez ihtiyaçlarımızdan olan klimalar aynı orantıda servis ihtiyaçlarını beraberinde getirmiştir. Sağlığınızı riske, paranızı çöpe atmamak için Beyoğlu Küçükpiyale merkezimizi arayarak Çağrı Merkezi Yetkililerimizden bilgiler alabilirsiniz.

Küçükpiyale klima montaj servisi, Küçükpiyale klima bakımı, Küçükpiyale klima servis şirketi, Küçükpiyale uygun klima servisi, Küçükpiyale ikinci el klima alanlar, Küçükpiyale klima servisi fiyatları, Küçükpiyale klima arızası, Küçükpiyale ikinci el klima alan yerler, Küçükpiyale özel klima servisi, Küçükpiyale klima sökümü, Küçükpiyale klima servis firmaları, Küçükpiyale klima bakım servisi, Küçükpiyale klima teknik bakımı, Küçükpiyale klima özel servisi, Küçükpiyale klima tamiri, Küçükpiyale klima servis ustaları, Küçükpiyale klima servisi fiyat listesi, Küçükpiyale klima montaj, Küçükpiyale eski klima servisi.

Hemen bizleri arayarak daha fazla bilgi alabilirsiniz!

Firmamız her model klimalar için Küçükpiyale ve klima montajı hizmetleri vermektedir. Klimalar için BTU boyutuna göre sizler için özel fiyatlandırma yaparak hiç bir nakliye ücreti talep etmeden söküm-takım (montaj de-montaj) işlemlerini gerçekleştirir.

Küçükpiyale klima servisi ücretleri, Küçükpiyale ucuz klima servisi, Küçükpiyale ikinci el klima satmak istiyorum, Küçükpiyale klima servis firması, Küçükpiyale klima yedek parçası, Küçükpiyale klima periyodik bakımı, Küçükpiyale klima servis ustası, Küçükpiyale klima montajı, Küçükpiyale klima tamir servisi, Küçükpiyale kurumsal klima servisi, Küçükpiyale klima servisi ücret bedeli, Küçükpiyale en iyi klima servisi, Küçükpiyale klima servisi, Küçükpiyale klima servisleri, Küçükpiyale klima demontaj, Küçükpiyale klima ustası, Küçükpiyale klima teknik servisi, Küçükpiyale klima servis şirketleri, Küçükpiyale klima parçası.

Klimalar için özel olarak izole edilmiş bakır borularınız firmamız tarafından temin edilebilmektedir. İhtiyaç halinde servis ekibimiz tarafından bilgi sahibi edilirsiniz. Bu aşamadan sonra isteğiniz doğrultusunda klimalar için bakır borularınız temin edilir.

Klima Bakım Hizmetleri Nelerdir?

 • Elektrik tesisatı gerilim ve akım düzeyi ile kontrol edilir, gerekirsede müdahale edilir.
 • Soket bağlantıları ve kablo bağlantı noktaları, kontrolü yapılır.
 • Kirli ise, drenaj tavası temizlenir.
 • Özel ısınma sıvı temizlik hava veya basınçlı su ile yapılır.
 • Fan pervane kontrol edilir ve gerekirse temizleme yapılır.
 • Döner aksam yatakları test edilir.
 • Değerleri eksik ise ve soğutucu akışkanın kontrol edilir.
 • Hava filtresi temizlenir.
 • Ses kontrolleri yapılır.

Klima Bakımı Düzenli Neden Yapılmalı?

 • Yüksek verimlilik ve performansı elde edemezsiniz.
 • Cihazınız uzun ömürlü ve huzurlu konforlu temiz hava sağlayamazsınız.
 • Klima bakım servisi kullanılmış cihazların performansını yükselmesi için daha faydalı olacaktır.
 • Klimalar ile, klima bakımı işlemi daha sağlıklı bir yaşam alanı sağlamış olur.
 • Klimalar mevsim değişikliklerine paralel olarak değişik hava koşulları ile karşılaşır. Bunun sonrasında klimalarda bulunan serpantin ve filtreler toz ve pisliklerden ötürü tıkanır. Bu sizin sağlığınız ve cebiniz için önemlidir.

Filtrelerden ötürü saldığı zararlı hava sayesinde sağlığınız ile ilgili problemler yaşarsınız. Bunun yanı sıra serpantinlerin ve filtrelerin tıkanıklığından ötürü yeterli soğutma ve ısıtma işlevini yerine getiremeyen klimalar sürekli olarak çalışır.

Küçükpiyale kapsamında hizmet verdiğimiz markalardan birkaçı: DemirDöküm ECA BAXI Baymak BEKO Ariston AIRFEL ferroli Buderus SÜSLER ALARKO Baykan BRÖTJE VIESSMANN protherm VESTEL Vaillant BOSCH arçelik Beretta.

Beyoğlu Küçükpiyale klimacı olarak Beyoğlu ilçesinde duvar tipi split, inverter duvar tipi split, multi – split, salon tipi, kaset tipi, kanallı tip, tavan tipi, yer tipi klima model cihazların bakım, onarım, tamir, montaj. demontaj & söküm, yedek parça ve aksesuar ihtiyaçlarını karşılıyoruz.