Beyoğlu Kocatepe klima servisi, OKYANUS Teknik güvencesi ile Beyoğlu ilçesinde verilen bir hizmettir. Son yıllarda vazgeçilmez ihtiyaçlarımızdan olan klimalar aynı orantıda servis ihtiyaçlarını beraberinde getirmiştir. Sağlığınızı riske, paranızı çöpe atmamak için Beyoğlu Kocatepe merkezimizi arayarak Çağrı Merkezi Yetkililerimizden bilgiler alabilirsiniz.

Kocatepe klima teknik bakımı, Kocatepe klima özel servisi, Kocatepe klima tamiri, Kocatepe özel klima servisi, Kocatepe klima montaj, Kocatepe klima bakımı, Kocatepe klima servis ustaları, Kocatepe ikinci el klima alanlar, Kocatepe uygun klima servisi, Kocatepe ikinci el klima alan yerler, Kocatepe klima bakım servisi, Kocatepe klima servis şirketi, Kocatepe klima arızası, Kocatepe klima servis firmaları, Kocatepe klima servisi fiyat listesi, Kocatepe eski klima servisi, Kocatepe klima montaj servisi, Kocatepe klima sökümü, Kocatepe klima servisi fiyatları.

Hemen bizleri arayarak daha fazla bilgi alabilirsiniz!

Firmamız her model klimalar için Kocatepe ve klima montajı hizmetleri vermektedir. Klimalar için BTU boyutuna göre sizler için özel fiyatlandırma yaparak hiç bir nakliye ücreti talep etmeden söküm-takım (montaj de-montaj) işlemlerini gerçekleştirir.

Kocatepe klima periyodik bakımı, Kocatepe klima servisi ücretleri, Kocatepe klima montajı, Kocatepe klima servisi, Kocatepe klima parçası, Kocatepe klima demontaj, Kocatepe klima servis şirketleri, Kocatepe ikinci el klima satmak istiyorum, Kocatepe klima servis firması, Kocatepe ucuz klima servisi, Kocatepe klima tamir servisi, Kocatepe klima servis ustası, Kocatepe kurumsal klima servisi, Kocatepe klima servisleri, Kocatepe klima ustası, Kocatepe en iyi klima servisi, Kocatepe klima teknik servisi, Kocatepe klima yedek parçası, Kocatepe klima servisi ücret bedeli.

Klimalar için özel olarak izole edilmiş bakır borularınız firmamız tarafından temin edilebilmektedir. İhtiyaç halinde servis ekibimiz tarafından bilgi sahibi edilirsiniz. Bu aşamadan sonra isteğiniz doğrultusunda klimalar için bakır borularınız temin edilir.

Klima Bakım Hizmetleri Nelerdir?

 • Elektrik tesisatı gerilim ve akım düzeyi ile kontrol edilir, gerekirsede müdahale edilir.
 • Soket bağlantıları ve kablo bağlantı noktaları, kontrolü yapılır.
 • Kirli ise, drenaj tavası temizlenir.
 • Özel ısınma sıvı temizlik hava veya basınçlı su ile yapılır.
 • Fan pervane kontrol edilir ve gerekirse temizleme yapılır.
 • Döner aksam yatakları test edilir.
 • Değerleri eksik ise ve soğutucu akışkanın kontrol edilir.
 • Hava filtresi temizlenir.
 • Ses kontrolleri yapılır.

Klima Bakımı Düzenli Neden Yapılmalı?

 • Yüksek verimlilik ve performansı elde edemezsiniz.
 • Cihazınız uzun ömürlü ve huzurlu konforlu temiz hava sağlayamazsınız.
 • Klima bakım servisi kullanılmış cihazların performansını yükselmesi için daha faydalı olacaktır.
 • Klimalar ile, klima bakımı işlemi daha sağlıklı bir yaşam alanı sağlamış olur.
 • Klimalar mevsim değişikliklerine paralel olarak değişik hava koşulları ile karşılaşır. Bunun sonrasında klimalarda bulunan serpantin ve filtreler toz ve pisliklerden ötürü tıkanır. Bu sizin sağlığınız ve cebiniz için önemlidir.

Filtrelerden ötürü saldığı zararlı hava sayesinde sağlığınız ile ilgili problemler yaşarsınız. Bunun yanı sıra serpantinlerin ve filtrelerin tıkanıklığından ötürü yeterli soğutma ve ısıtma işlevini yerine getiremeyen klimalar sürekli olarak çalışır.

Kocatepe kapsamında hizmet verdiğimiz markalardan birkaçı: DemirDöküm ECA BAXI Baymak BEKO Ariston AIRFEL ferroli Buderus SÜSLER ALARKO Baykan BRÖTJE VIESSMANN protherm VESTEL Vaillant BOSCH arçelik Beretta.

Beyoğlu Kocatepe klimacı olarak Beyoğlu ilçesinde duvar tipi split, inverter duvar tipi split, multi – split, salon tipi, kaset tipi, kanallı tip, tavan tipi, yer tipi klima model cihazların bakım, onarım, tamir, montaj. demontaj & söküm, yedek parça ve aksesuar ihtiyaçlarını karşılıyoruz.