ARA02124510134
Klima Servisi & Kombi Servisi

Beyoğlu Kocatepe

Kocatepe klima servisi ücretleri, Kocatepe kurumsal klima servisi, Kocatepe klima demontaj, Kocatepe en iyi klima servisi, Kocatepe klima montajı, Kocatepe klima periyodik bakımı, Kocatepe klima servis ustası, Kocatepe klima servis şirketleri, Kocatepe klima servisleri, Kocatepe klima servisi ücret bedeli, Kocatepe klima teknik servisi, Kocatepe klima tamir servisi, Kocatepe ucuz klima servisi, Kocatepe klima servis firması, Kocatepe klima ustası, Kocatepe ikinci el klima satmak istiyorum, Kocatepe klima parçası, Kocatepe klima servisi, Kocatepe klima yedek parçası.

Beyoğlu Kocatepe klima servisi, OKYANUS Teknik güvencesi ile Beyoğlu ilçesinde verilen bir hizmettir. Son yıllarda vazgeçilmez ihtiyaçlarımızdan olan klimalar aynı orantıda servis ihtiyaçlarını beraberinde getirmiştir. Sağlığınızı riske, paranızı çöpe atmamak için Beyoğlu Kocatepe merkezimizi arayarak Çağrı Merkezi Yetkililerimizden bilgiler alabilirsiniz.

Hemen bizleri arayarak daha fazla bilgi alabilirsiniz!

Firmamız her model klimalar için Kocatepe ve klima montajı hizmetleri vermektedir. Klimalar için BTU boyutuna göre sizler için özel fiyatlandırma yaparak hiç bir nakliye ücreti talep etmeden söküm-takım (montaj de-montaj) işlemlerini gerçekleştirir.

Klimalar için özel olarak izole edilmiş bakır borularınız firmamız tarafından temin edilebilmektedir. İhtiyaç halinde servis ekibimiz tarafından bilgi sahibi edilirsiniz. Bu aşamadan sonra isteğiniz doğrultusunda klimalar için bakır borularınız temin edilir.

Klima Bakım Hizmetleri Nelerdir?

 • Elektrik tesisatı gerilim ve akım düzeyi ile kontrol edilir, gerekirsede müdahale edilir.
 • Soket bağlantıları ve kablo bağlantı noktaları, kontrolü yapılır.
 • Kirli ise, drenaj tavası temizlenir.
 • Özel ısınma sıvı temizlik hava veya basınçlı su ile yapılır.
 • Fan pervane kontrol edilir ve gerekirse temizleme yapılır.
 • Döner aksam yatakları test edilir.
 • Değerleri eksik ise ve soğutucu akışkanın kontrol edilir.
 • Hava filtresi temizlenir.
 • Ses kontrolleri yapılır.

Klima Bakımı Düzenli Neden Yapılmalı?

 • Yüksek verimlilik ve performansı elde edemezsiniz.
 • Cihazınız uzun ömürlü ve huzurlu konforlu temiz hava sağlayamazsınız.
 • Klima bakım servisi kullanılmış cihazların performansını yükselmesi için daha faydalı olacaktır.
 • Klimalar ile, klima bakımı işlemi daha sağlıklı bir yaşam alanı sağlamış olur.
 • Klimalar mevsim değişikliklerine paralel olarak değişik hava koşulları ile karşılaşır. Bunun sonrasında klimalarda bulunan serpantin ve filtreler toz ve pisliklerden ötürü tıkanır. Bu sizin sağlığınız ve cebiniz için önemlidir.

Filtrelerden ötürü saldığı zararlı hava sayesinde sağlığınız ile ilgili problemler yaşarsınız. Bunun yanı sıra serpantinlerin ve filtrelerin tıkanıklığından ötürü yeterli soğutma ve ısıtma işlevini yerine getiremeyen klimalar sürekli olarak çalışır.

Kocatepe kapsamında hizmet verdiğimiz markalardan birkaçı: DemirDöküm ECA BAXI Baymak BEKO Ariston AIRFEL ferroli Buderus SÜSLER ALARKO Baykan BRÖTJE VIESSMANN protherm VESTEL Vaillant BOSCH arçelik Beretta.

Beyoğlu Kocatepe klimacı olarak Beyoğlu ilçesinde duvar tipi split, inverter duvar tipi split, multi – split, salon tipi, kaset tipi, kanallı tip, tavan tipi, yer tipi klima model cihazların bakım, onarım, tamir, montaj. demontaj & söküm, yedek parça ve aksesuar ihtiyaçlarını karşılıyoruz.

Kocatepe klima bakım servisi, Kocatepe klima sökümü, Kocatepe eski klima servisi, Kocatepe klima servis ustaları, Kocatepe klima servis firmaları, Kocatepe klima tamiri, Kocatepe klima montaj, Kocatepe klima servisi fiyatları, Kocatepe uygun klima servisi, Kocatepe klima arızası, Kocatepe ikinci el klima alan yerler, Kocatepe özel klima servisi, Kocatepe klima servisi fiyat listesi, Kocatepe klima montaj servisi, Kocatepe klima özel servisi, Kocatepe klima servis şirketi, Kocatepe klima teknik bakımı, Kocatepe ikinci el klima alanlar, Kocatepe klima bakımı.