Beyoğlu Kılıçalipaşa klima servisi, OKYANUS Teknik güvencesi ile Beyoğlu ilçesinde verilen bir hizmettir. Son yıllarda vazgeçilmez ihtiyaçlarımızdan olan klimalar aynı orantıda servis ihtiyaçlarını beraberinde getirmiştir. Sağlığınızı riske, paranızı çöpe atmamak için Beyoğlu Kılıçalipaşa merkezimizi arayarak Çağrı Merkezi Yetkililerimizden bilgiler alabilirsiniz.

Kılıçalipaşa klima montaj, Kılıçalipaşa klima servis firmaları, Kılıçalipaşa eski klima servisi, Kılıçalipaşa klima bakım servisi, Kılıçalipaşa klima servis şirketi, Kılıçalipaşa klima montaj servisi, Kılıçalipaşa klima servisi fiyat listesi, Kılıçalipaşa uygun klima servisi, Kılıçalipaşa ikinci el klima alan yerler, Kılıçalipaşa klima tamiri, Kılıçalipaşa klima arızası, Kılıçalipaşa özel klima servisi, Kılıçalipaşa klima teknik bakımı, Kılıçalipaşa klima bakımı, Kılıçalipaşa klima servis ustaları, Kılıçalipaşa klima servisi fiyatları, Kılıçalipaşa klima özel servisi, Kılıçalipaşa klima sökümü, Kılıçalipaşa ikinci el klima alanlar.

Hemen bizleri arayarak daha fazla bilgi alabilirsiniz!

Firmamız her model klimalar için Kılıçalipaşa ve klima montajı hizmetleri vermektedir. Klimalar için BTU boyutuna göre sizler için özel fiyatlandırma yaparak hiç bir nakliye ücreti talep etmeden söküm-takım (montaj de-montaj) işlemlerini gerçekleştirir.

Kılıçalipaşa klima ustası, Kılıçalipaşa klima periyodik bakımı, Kılıçalipaşa klima servis ustası, Kılıçalipaşa klima servisleri, Kılıçalipaşa klima montajı, Kılıçalipaşa klima servisi ücret bedeli, Kılıçalipaşa klima teknik servisi, Kılıçalipaşa en iyi klima servisi, Kılıçalipaşa klima tamir servisi, Kılıçalipaşa klima servisi, Kılıçalipaşa klima parçası, Kılıçalipaşa kurumsal klima servisi, Kılıçalipaşa klima servisi ücretleri, Kılıçalipaşa klima yedek parçası, Kılıçalipaşa klima servis firması, Kılıçalipaşa klima demontaj, Kılıçalipaşa klima servis şirketleri, Kılıçalipaşa ikinci el klima satmak istiyorum, Kılıçalipaşa ucuz klima servisi.

Klimalar için özel olarak izole edilmiş bakır borularınız firmamız tarafından temin edilebilmektedir. İhtiyaç halinde servis ekibimiz tarafından bilgi sahibi edilirsiniz. Bu aşamadan sonra isteğiniz doğrultusunda klimalar için bakır borularınız temin edilir.

Klima Bakım Hizmetleri Nelerdir?

 • Elektrik tesisatı gerilim ve akım düzeyi ile kontrol edilir, gerekirsede müdahale edilir.
 • Soket bağlantıları ve kablo bağlantı noktaları, kontrolü yapılır.
 • Kirli ise, drenaj tavası temizlenir.
 • Özel ısınma sıvı temizlik hava veya basınçlı su ile yapılır.
 • Fan pervane kontrol edilir ve gerekirse temizleme yapılır.
 • Döner aksam yatakları test edilir.
 • Değerleri eksik ise ve soğutucu akışkanın kontrol edilir.
 • Hava filtresi temizlenir.
 • Ses kontrolleri yapılır.

Klima Bakımı Düzenli Neden Yapılmalı?

 • Yüksek verimlilik ve performansı elde edemezsiniz.
 • Cihazınız uzun ömürlü ve huzurlu konforlu temiz hava sağlayamazsınız.
 • Klima bakım servisi kullanılmış cihazların performansını yükselmesi için daha faydalı olacaktır.
 • Klimalar ile, klima bakımı işlemi daha sağlıklı bir yaşam alanı sağlamış olur.
 • Klimalar mevsim değişikliklerine paralel olarak değişik hava koşulları ile karşılaşır. Bunun sonrasında klimalarda bulunan serpantin ve filtreler toz ve pisliklerden ötürü tıkanır. Bu sizin sağlığınız ve cebiniz için önemlidir.

Filtrelerden ötürü saldığı zararlı hava sayesinde sağlığınız ile ilgili problemler yaşarsınız. Bunun yanı sıra serpantinlerin ve filtrelerin tıkanıklığından ötürü yeterli soğutma ve ısıtma işlevini yerine getiremeyen klimalar sürekli olarak çalışır.

Kılıçalipaşa kapsamında hizmet verdiğimiz markalardan birkaçı: DemirDöküm ECA BAXI Baymak BEKO Ariston AIRFEL ferroli Buderus SÜSLER ALARKO Baykan BRÖTJE VIESSMANN protherm VESTEL Vaillant BOSCH arçelik Beretta.

Beyoğlu Kılıçalipaşa klimacı olarak Beyoğlu ilçesinde duvar tipi split, inverter duvar tipi split, multi – split, salon tipi, kaset tipi, kanallı tip, tavan tipi, yer tipi klima model cihazların bakım, onarım, tamir, montaj. demontaj & söküm, yedek parça ve aksesuar ihtiyaçlarını karşılıyoruz.