Beyoğlu Katip Mustafa Çelebi klima servisi, OKYANUS Teknik güvencesi ile Beyoğlu ilçesinde verilen bir hizmettir. Son yıllarda vazgeçilmez ihtiyaçlarımızdan olan klimalar aynı orantıda servis ihtiyaçlarını beraberinde getirmiştir. Sağlığınızı riske, paranızı çöpe atmamak için Beyoğlu Katip Mustafa Çelebi merkezimizi arayarak Çağrı Merkezi Yetkililerimizden bilgiler alabilirsiniz.

Katip Mustafa Çelebi klima servisi fiyat listesi, Katip Mustafa Çelebi klima bakım servisi, Katip Mustafa Çelebi klima montaj servisi, Katip Mustafa Çelebi klima sökümü, Katip Mustafa Çelebi klima servisi fiyatları, Katip Mustafa Çelebi klima özel servisi, Katip Mustafa Çelebi klima bakımı, Katip Mustafa Çelebi klima arızası, Katip Mustafa Çelebi klima montaj, Katip Mustafa Çelebi ikinci el klima alan yerler, Katip Mustafa Çelebi klima servis şirketi, Katip Mustafa Çelebi klima tamiri, Katip Mustafa Çelebi klima servis firmaları, Katip Mustafa Çelebi eski klima servisi, Katip Mustafa Çelebi özel klima servisi, Katip Mustafa Çelebi uygun klima servisi, Katip Mustafa Çelebi ikinci el klima alanlar, Katip Mustafa Çelebi klima teknik bakımı, Katip Mustafa Çelebi klima servis ustaları.

Hemen bizleri arayarak daha fazla bilgi alabilirsiniz!

Firmamız her model klimalar için Katip Mustafa Çelebi ve klima montajı hizmetleri vermektedir. Klimalar için BTU boyutuna göre sizler için özel fiyatlandırma yaparak hiç bir nakliye ücreti talep etmeden söküm-takım (montaj de-montaj) işlemlerini gerçekleştirir.

Katip Mustafa Çelebi klima servis şirketleri, Katip Mustafa Çelebi ikinci el klima satmak istiyorum, Katip Mustafa Çelebi klima demontaj, Katip Mustafa Çelebi klima montajı, Katip Mustafa Çelebi kurumsal klima servisi, Katip Mustafa Çelebi klima yedek parçası, Katip Mustafa Çelebi klima servisi ücretleri, Katip Mustafa Çelebi klima ustası, Katip Mustafa Çelebi klima parçası, Katip Mustafa Çelebi klima servisleri, Katip Mustafa Çelebi klima tamir servisi, Katip Mustafa Çelebi klima servis firması, Katip Mustafa Çelebi klima teknik servisi, Katip Mustafa Çelebi klima servisi, Katip Mustafa Çelebi klima periyodik bakımı, Katip Mustafa Çelebi en iyi klima servisi, Katip Mustafa Çelebi klima servis ustası, Katip Mustafa Çelebi klima servisi ücret bedeli, Katip Mustafa Çelebi ucuz klima servisi.

Klimalar için özel olarak izole edilmiş bakır borularınız firmamız tarafından temin edilebilmektedir. İhtiyaç halinde servis ekibimiz tarafından bilgi sahibi edilirsiniz. Bu aşamadan sonra isteğiniz doğrultusunda klimalar için bakır borularınız temin edilir.

Klima Bakım Hizmetleri Nelerdir?

 • Elektrik tesisatı gerilim ve akım düzeyi ile kontrol edilir, gerekirsede müdahale edilir.
 • Soket bağlantıları ve kablo bağlantı noktaları, kontrolü yapılır.
 • Kirli ise, drenaj tavası temizlenir.
 • Özel ısınma sıvı temizlik hava veya basınçlı su ile yapılır.
 • Fan pervane kontrol edilir ve gerekirse temizleme yapılır.
 • Döner aksam yatakları test edilir.
 • Değerleri eksik ise ve soğutucu akışkanın kontrol edilir.
 • Hava filtresi temizlenir.
 • Ses kontrolleri yapılır.

Klima Bakımı Düzenli Neden Yapılmalı?

 • Yüksek verimlilik ve performansı elde edemezsiniz.
 • Cihazınız uzun ömürlü ve huzurlu konforlu temiz hava sağlayamazsınız.
 • Klima bakım servisi kullanılmış cihazların performansını yükselmesi için daha faydalı olacaktır.
 • Klimalar ile, klima bakımı işlemi daha sağlıklı bir yaşam alanı sağlamış olur.
 • Klimalar mevsim değişikliklerine paralel olarak değişik hava koşulları ile karşılaşır. Bunun sonrasında klimalarda bulunan serpantin ve filtreler toz ve pisliklerden ötürü tıkanır. Bu sizin sağlığınız ve cebiniz için önemlidir.

Filtrelerden ötürü saldığı zararlı hava sayesinde sağlığınız ile ilgili problemler yaşarsınız. Bunun yanı sıra serpantinlerin ve filtrelerin tıkanıklığından ötürü yeterli soğutma ve ısıtma işlevini yerine getiremeyen klimalar sürekli olarak çalışır.

Katip Mustafa Çelebi kapsamında hizmet verdiğimiz markalardan birkaçı: DemirDöküm ECA BAXI Baymak BEKO Ariston AIRFEL ferroli Buderus SÜSLER ALARKO Baykan BRÖTJE VIESSMANN protherm VESTEL Vaillant BOSCH arçelik Beretta.

Beyoğlu Katip Mustafa Çelebi klimacı olarak Beyoğlu ilçesinde duvar tipi split, inverter duvar tipi split, multi – split, salon tipi, kaset tipi, kanallı tip, tavan tipi, yer tipi klima model cihazların bakım, onarım, tamir, montaj. demontaj & söküm, yedek parça ve aksesuar ihtiyaçlarını karşılıyoruz.