Kasımpaşa klima yedek parçası, Kasımpaşa klima tamir servisi, Kasımpaşa klima servisi ücretleri, Kasımpaşa en iyi klima servisi, Kasımpaşa klima servisleri, Kasımpaşa klima parçası, Kasımpaşa klima servisi ücret bedeli, Kasımpaşa ikinci el klima satmak istiyorum, Kasımpaşa klima servis firması, Kasımpaşa klima teknik servisi, Kasımpaşa klima servisi, Kasımpaşa klima periyodik bakımı, Kasımpaşa klima montajı, Kasımpaşa klima ustası, Kasımpaşa klima servis şirketleri, Kasımpaşa klima servis ustası, Kasımpaşa kurumsal klima servisi, Kasımpaşa klima demontaj, Kasımpaşa ucuz klima servisi.

Beyoğlu Kasımpaşa klima servisi, OKYANUS Teknik güvencesi ile Beyoğlu ilçesinde verilen bir hizmettir. Son yıllarda vazgeçilmez ihtiyaçlarımızdan olan klimalar aynı orantıda servis ihtiyaçlarını beraberinde getirmiştir. Sağlığınızı riske, paranızı çöpe atmamak için Beyoğlu Kasımpaşa merkezimizi arayarak Çağrı Merkezi Yetkililerimizden bilgiler alabilirsiniz.

Hemen bizleri arayarak daha fazla bilgi alabilirsiniz!

Firmamız her model klimalar için Kasımpaşa ve klima montajı hizmetleri vermektedir. Klimalar için BTU boyutuna göre sizler için özel fiyatlandırma yaparak hiç bir nakliye ücreti talep etmeden söküm-takım (montaj de-montaj) işlemlerini gerçekleştirir.

Klimalar için özel olarak izole edilmiş bakır borularınız firmamız tarafından temin edilebilmektedir. İhtiyaç halinde servis ekibimiz tarafından bilgi sahibi edilirsiniz. Bu aşamadan sonra isteğiniz doğrultusunda klimalar için bakır borularınız temin edilir.

Klima Bakım Hizmetleri Nelerdir?

 • Elektrik tesisatı gerilim ve akım düzeyi ile kontrol edilir, gerekirsede müdahale edilir.
 • Soket bağlantıları ve kablo bağlantı noktaları, kontrolü yapılır.
 • Kirli ise, drenaj tavası temizlenir.
 • Özel ısınma sıvı temizlik hava veya basınçlı su ile yapılır.
 • Fan pervane kontrol edilir ve gerekirse temizleme yapılır.
 • Döner aksam yatakları test edilir.
 • Değerleri eksik ise ve soğutucu akışkanın kontrol edilir.
 • Hava filtresi temizlenir.
 • Ses kontrolleri yapılır.

Klima Bakımı Düzenli Neden Yapılmalı?

 • Yüksek verimlilik ve performansı elde edemezsiniz.
 • Cihazınız uzun ömürlü ve huzurlu konforlu temiz hava sağlayamazsınız.
 • Klima bakım servisi kullanılmış cihazların performansını yükselmesi için daha faydalı olacaktır.
 • Klimalar ile, klima bakımı işlemi daha sağlıklı bir yaşam alanı sağlamış olur.
 • Klimalar mevsim değişikliklerine paralel olarak değişik hava koşulları ile karşılaşır. Bunun sonrasında klimalarda bulunan serpantin ve filtreler toz ve pisliklerden ötürü tıkanır. Bu sizin sağlığınız ve cebiniz için önemlidir.

Filtrelerden ötürü saldığı zararlı hava sayesinde sağlığınız ile ilgili problemler yaşarsınız. Bunun yanı sıra serpantinlerin ve filtrelerin tıkanıklığından ötürü yeterli soğutma ve ısıtma işlevini yerine getiremeyen klimalar sürekli olarak çalışır.

Kasımpaşa kapsamında hizmet verdiğimiz markalardan birkaçı: DemirDöküm ECA BAXI Baymak BEKO Ariston AIRFEL ferroli Buderus SÜSLER ALARKO Baykan BRÖTJE VIESSMANN protherm VESTEL Vaillant BOSCH arçelik Beretta.

Beyoğlu Kasımpaşa klimacı olarak Beyoğlu ilçesinde duvar tipi split, inverter duvar tipi split, multi – split, salon tipi, kaset tipi, kanallı tip, tavan tipi, yer tipi klima model cihazların bakım, onarım, tamir, montaj. demontaj & söküm, yedek parça ve aksesuar ihtiyaçlarını karşılıyoruz.

Kasımpaşa uygun klima servisi, Kasımpaşa klima bakım servisi, Kasımpaşa ikinci el klima alanlar, Kasımpaşa klima sökümü, Kasımpaşa özel klima servisi, Kasımpaşa klima montaj, Kasımpaşa klima arızası, Kasımpaşa klima teknik bakımı, Kasımpaşa klima tamiri, Kasımpaşa klima servis firmaları, Kasımpaşa klima servis ustaları, Kasımpaşa eski klima servisi, Kasımpaşa klima montaj servisi, Kasımpaşa klima servisi fiyatları, Kasımpaşa klima servisi fiyat listesi, Kasımpaşa klima bakımı, Kasımpaşa ikinci el klima alan yerler, Kasımpaşa klima servis şirketi, Kasımpaşa klima özel servisi.