Beyoğlu Kasımpaşa klima servisi, OKYANUS Teknik güvencesi ile Beyoğlu ilçesinde verilen bir hizmettir. Son yıllarda vazgeçilmez ihtiyaçlarımızdan olan klimalar aynı orantıda servis ihtiyaçlarını beraberinde getirmiştir. Sağlığınızı riske, paranızı çöpe atmamak için Beyoğlu Kasımpaşa merkezimizi arayarak Çağrı Merkezi Yetkililerimizden bilgiler alabilirsiniz.

Kasımpaşa klima montaj, Kasımpaşa klima servisi fiyat listesi, Kasımpaşa klima montaj servisi, Kasımpaşa klima servis şirketi, Kasımpaşa klima bakım servisi, Kasımpaşa klima servis firmaları, Kasımpaşa eski klima servisi, Kasımpaşa klima arızası, Kasımpaşa klima özel servisi, Kasımpaşa özel klima servisi, Kasımpaşa klima tamiri, Kasımpaşa klima bakımı, Kasımpaşa klima teknik bakımı, Kasımpaşa klima servisi fiyatları, Kasımpaşa klima sökümü, Kasımpaşa uygun klima servisi, Kasımpaşa ikinci el klima alanlar, Kasımpaşa klima servis ustaları, Kasımpaşa ikinci el klima alan yerler.

Hemen bizleri arayarak daha fazla bilgi alabilirsiniz!

Firmamız her model klimalar için Kasımpaşa ve klima montajı hizmetleri vermektedir. Klimalar için BTU boyutuna göre sizler için özel fiyatlandırma yaparak hiç bir nakliye ücreti talep etmeden söküm-takım (montaj de-montaj) işlemlerini gerçekleştirir.

Kasımpaşa klima ustası, Kasımpaşa en iyi klima servisi, Kasımpaşa klima tamir servisi, Kasımpaşa ikinci el klima satmak istiyorum, Kasımpaşa klima periyodik bakımı, Kasımpaşa kurumsal klima servisi, Kasımpaşa klima servis ustası, Kasımpaşa klima servisi, Kasımpaşa klima servis firması, Kasımpaşa klima teknik servisi, Kasımpaşa klima demontaj, Kasımpaşa klima servis şirketleri, Kasımpaşa klima parçası, Kasımpaşa klima montajı, Kasımpaşa klima servisi ücret bedeli, Kasımpaşa klima yedek parçası, Kasımpaşa ucuz klima servisi, Kasımpaşa klima servisi ücretleri, Kasımpaşa klima servisleri.

Klimalar için özel olarak izole edilmiş bakır borularınız firmamız tarafından temin edilebilmektedir. İhtiyaç halinde servis ekibimiz tarafından bilgi sahibi edilirsiniz. Bu aşamadan sonra isteğiniz doğrultusunda klimalar için bakır borularınız temin edilir.

Klima Bakım Hizmetleri Nelerdir?

 • Elektrik tesisatı gerilim ve akım düzeyi ile kontrol edilir, gerekirsede müdahale edilir.
 • Soket bağlantıları ve kablo bağlantı noktaları, kontrolü yapılır.
 • Kirli ise, drenaj tavası temizlenir.
 • Özel ısınma sıvı temizlik hava veya basınçlı su ile yapılır.
 • Fan pervane kontrol edilir ve gerekirse temizleme yapılır.
 • Döner aksam yatakları test edilir.
 • Değerleri eksik ise ve soğutucu akışkanın kontrol edilir.
 • Hava filtresi temizlenir.
 • Ses kontrolleri yapılır.

Klima Bakımı Düzenli Neden Yapılmalı?

 • Yüksek verimlilik ve performansı elde edemezsiniz.
 • Cihazınız uzun ömürlü ve huzurlu konforlu temiz hava sağlayamazsınız.
 • Klima bakım servisi kullanılmış cihazların performansını yükselmesi için daha faydalı olacaktır.
 • Klimalar ile, klima bakımı işlemi daha sağlıklı bir yaşam alanı sağlamış olur.
 • Klimalar mevsim değişikliklerine paralel olarak değişik hava koşulları ile karşılaşır. Bunun sonrasında klimalarda bulunan serpantin ve filtreler toz ve pisliklerden ötürü tıkanır. Bu sizin sağlığınız ve cebiniz için önemlidir.

Filtrelerden ötürü saldığı zararlı hava sayesinde sağlığınız ile ilgili problemler yaşarsınız. Bunun yanı sıra serpantinlerin ve filtrelerin tıkanıklığından ötürü yeterli soğutma ve ısıtma işlevini yerine getiremeyen klimalar sürekli olarak çalışır.

Kasımpaşa kapsamında hizmet verdiğimiz markalardan birkaçı: DemirDöküm ECA BAXI Baymak BEKO Ariston AIRFEL ferroli Buderus SÜSLER ALARKO Baykan BRÖTJE VIESSMANN protherm VESTEL Vaillant BOSCH arçelik Beretta.

Beyoğlu Kasımpaşa klimacı olarak Beyoğlu ilçesinde duvar tipi split, inverter duvar tipi split, multi – split, salon tipi, kaset tipi, kanallı tip, tavan tipi, yer tipi klima model cihazların bakım, onarım, tamir, montaj. demontaj & söküm, yedek parça ve aksesuar ihtiyaçlarını karşılıyoruz.