Beyoğlu Karaköy klima servisi, OKYANUS Teknik güvencesi ile Beyoğlu ilçesinde verilen bir hizmettir. Son yıllarda vazgeçilmez ihtiyaçlarımızdan olan klimalar aynı orantıda servis ihtiyaçlarını beraberinde getirmiştir. Sağlığınızı riske, paranızı çöpe atmamak için Beyoğlu Karaköy merkezimizi arayarak Çağrı Merkezi Yetkililerimizden bilgiler alabilirsiniz.

Karaköy klima servis şirketi, Karaköy uygun klima servisi, Karaköy klima montaj servisi, Karaköy klima montaj, Karaköy klima teknik bakımı, Karaköy klima özel servisi, Karaköy ikinci el klima alan yerler, Karaköy klima servisi fiyatları, Karaköy ikinci el klima alanlar, Karaköy klima arızası, Karaköy klima bakımı, Karaköy klima bakım servisi, Karaköy klima tamiri, Karaköy klima servis ustaları, Karaköy eski klima servisi, Karaköy klima sökümü, Karaköy klima servisi fiyat listesi, Karaköy klima servis firmaları, Karaköy özel klima servisi.

Hemen bizleri arayarak daha fazla bilgi alabilirsiniz!

Firmamız her model klimalar için Karaköy ve klima montajı hizmetleri vermektedir. Klimalar için BTU boyutuna göre sizler için özel fiyatlandırma yaparak hiç bir nakliye ücreti talep etmeden söküm-takım (montaj de-montaj) işlemlerini gerçekleştirir.

Karaköy klima servisi, Karaköy klima servisleri, Karaköy klima yedek parçası, Karaköy klima montajı, Karaköy klima teknik servisi, Karaköy klima servis şirketleri, Karaköy en iyi klima servisi, Karaköy klima parçası, Karaköy klima servis ustası, Karaköy ikinci el klima satmak istiyorum, Karaköy klima periyodik bakımı, Karaköy klima servis firması, Karaköy klima demontaj, Karaköy klima tamir servisi, Karaköy klima servisi ücretleri, Karaköy klima servisi ücret bedeli, Karaköy klima ustası, Karaköy ucuz klima servisi, Karaköy kurumsal klima servisi.

Klimalar için özel olarak izole edilmiş bakır borularınız firmamız tarafından temin edilebilmektedir. İhtiyaç halinde servis ekibimiz tarafından bilgi sahibi edilirsiniz. Bu aşamadan sonra isteğiniz doğrultusunda klimalar için bakır borularınız temin edilir.

Klima Bakım Hizmetleri Nelerdir?

 • Elektrik tesisatı gerilim ve akım düzeyi ile kontrol edilir, gerekirsede müdahale edilir.
 • Soket bağlantıları ve kablo bağlantı noktaları, kontrolü yapılır.
 • Kirli ise, drenaj tavası temizlenir.
 • Özel ısınma sıvı temizlik hava veya basınçlı su ile yapılır.
 • Fan pervane kontrol edilir ve gerekirse temizleme yapılır.
 • Döner aksam yatakları test edilir.
 • Değerleri eksik ise ve soğutucu akışkanın kontrol edilir.
 • Hava filtresi temizlenir.
 • Ses kontrolleri yapılır.

Klima Bakımı Düzenli Neden Yapılmalı?

 • Yüksek verimlilik ve performansı elde edemezsiniz.
 • Cihazınız uzun ömürlü ve huzurlu konforlu temiz hava sağlayamazsınız.
 • Klima bakım servisi kullanılmış cihazların performansını yükselmesi için daha faydalı olacaktır.
 • Klimalar ile, klima bakımı işlemi daha sağlıklı bir yaşam alanı sağlamış olur.
 • Klimalar mevsim değişikliklerine paralel olarak değişik hava koşulları ile karşılaşır. Bunun sonrasında klimalarda bulunan serpantin ve filtreler toz ve pisliklerden ötürü tıkanır. Bu sizin sağlığınız ve cebiniz için önemlidir.

Filtrelerden ötürü saldığı zararlı hava sayesinde sağlığınız ile ilgili problemler yaşarsınız. Bunun yanı sıra serpantinlerin ve filtrelerin tıkanıklığından ötürü yeterli soğutma ve ısıtma işlevini yerine getiremeyen klimalar sürekli olarak çalışır.

Karaköy kapsamında hizmet verdiğimiz markalardan birkaçı: DemirDöküm ECA BAXI Baymak BEKO Ariston AIRFEL ferroli Buderus SÜSLER ALARKO Baykan BRÖTJE VIESSMANN protherm VESTEL Vaillant BOSCH arçelik Beretta.

Beyoğlu Karaköy klimacı olarak Beyoğlu ilçesinde duvar tipi split, inverter duvar tipi split, multi – split, salon tipi, kaset tipi, kanallı tip, tavan tipi, yer tipi klima model cihazların bakım, onarım, tamir, montaj. demontaj & söküm, yedek parça ve aksesuar ihtiyaçlarını karşılıyoruz.