Beyoğlu Kaptanpaşa klima servisi, OKYANUS Teknik güvencesi ile Beyoğlu ilçesinde verilen bir hizmettir. Son yıllarda vazgeçilmez ihtiyaçlarımızdan olan klimalar aynı orantıda servis ihtiyaçlarını beraberinde getirmiştir. Sağlığınızı riske, paranızı çöpe atmamak için Beyoğlu Kaptanpaşa merkezimizi arayarak Çağrı Merkezi Yetkililerimizden bilgiler alabilirsiniz.

Kaptanpaşa klima arızası, Kaptanpaşa klima bakımı, Kaptanpaşa klima montaj servisi, Kaptanpaşa klima bakım servisi, Kaptanpaşa ikinci el klima alanlar, Kaptanpaşa klima servis şirketi, Kaptanpaşa eski klima servisi, Kaptanpaşa klima servis ustaları, Kaptanpaşa özel klima servisi, Kaptanpaşa klima tamiri, Kaptanpaşa klima servis firmaları, Kaptanpaşa klima servisi fiyat listesi, Kaptanpaşa uygun klima servisi, Kaptanpaşa ikinci el klima alan yerler, Kaptanpaşa klima montaj, Kaptanpaşa klima özel servisi, Kaptanpaşa klima servisi fiyatları, Kaptanpaşa klima teknik bakımı, Kaptanpaşa klima sökümü.

Hemen bizleri arayarak daha fazla bilgi alabilirsiniz!

Firmamız her model klimalar için Kaptanpaşa ve klima montajı hizmetleri vermektedir. Klimalar için BTU boyutuna göre sizler için özel fiyatlandırma yaparak hiç bir nakliye ücreti talep etmeden söküm-takım (montaj de-montaj) işlemlerini gerçekleştirir.

Kaptanpaşa klima servis ustası, Kaptanpaşa klima periyodik bakımı, Kaptanpaşa ucuz klima servisi, Kaptanpaşa kurumsal klima servisi, Kaptanpaşa klima servis şirketleri, Kaptanpaşa klima parçası, Kaptanpaşa klima demontaj, Kaptanpaşa klima yedek parçası, Kaptanpaşa en iyi klima servisi, Kaptanpaşa klima servisi, Kaptanpaşa klima servisleri, Kaptanpaşa klima servisi ücret bedeli, Kaptanpaşa klima servisi ücretleri, Kaptanpaşa ikinci el klima satmak istiyorum, Kaptanpaşa klima tamir servisi, Kaptanpaşa klima montajı, Kaptanpaşa klima ustası, Kaptanpaşa klima servis firması, Kaptanpaşa klima teknik servisi.

Klimalar için özel olarak izole edilmiş bakır borularınız firmamız tarafından temin edilebilmektedir. İhtiyaç halinde servis ekibimiz tarafından bilgi sahibi edilirsiniz. Bu aşamadan sonra isteğiniz doğrultusunda klimalar için bakır borularınız temin edilir.

Klima Bakım Hizmetleri Nelerdir?

 • Elektrik tesisatı gerilim ve akım düzeyi ile kontrol edilir, gerekirsede müdahale edilir.
 • Soket bağlantıları ve kablo bağlantı noktaları, kontrolü yapılır.
 • Kirli ise, drenaj tavası temizlenir.
 • Özel ısınma sıvı temizlik hava veya basınçlı su ile yapılır.
 • Fan pervane kontrol edilir ve gerekirse temizleme yapılır.
 • Döner aksam yatakları test edilir.
 • Değerleri eksik ise ve soğutucu akışkanın kontrol edilir.
 • Hava filtresi temizlenir.
 • Ses kontrolleri yapılır.

Klima Bakımı Düzenli Neden Yapılmalı?

 • Yüksek verimlilik ve performansı elde edemezsiniz.
 • Cihazınız uzun ömürlü ve huzurlu konforlu temiz hava sağlayamazsınız.
 • Klima bakım servisi kullanılmış cihazların performansını yükselmesi için daha faydalı olacaktır.
 • Klimalar ile, klima bakımı işlemi daha sağlıklı bir yaşam alanı sağlamış olur.
 • Klimalar mevsim değişikliklerine paralel olarak değişik hava koşulları ile karşılaşır. Bunun sonrasında klimalarda bulunan serpantin ve filtreler toz ve pisliklerden ötürü tıkanır. Bu sizin sağlığınız ve cebiniz için önemlidir.

Filtrelerden ötürü saldığı zararlı hava sayesinde sağlığınız ile ilgili problemler yaşarsınız. Bunun yanı sıra serpantinlerin ve filtrelerin tıkanıklığından ötürü yeterli soğutma ve ısıtma işlevini yerine getiremeyen klimalar sürekli olarak çalışır.

Kaptanpaşa kapsamında hizmet verdiğimiz markalardan birkaçı: DemirDöküm ECA BAXI Baymak BEKO Ariston AIRFEL ferroli Buderus SÜSLER ALARKO Baykan BRÖTJE VIESSMANN protherm VESTEL Vaillant BOSCH arçelik Beretta.

Beyoğlu Kaptanpaşa klimacı olarak Beyoğlu ilçesinde duvar tipi split, inverter duvar tipi split, multi – split, salon tipi, kaset tipi, kanallı tip, tavan tipi, yer tipi klima model cihazların bakım, onarım, tamir, montaj. demontaj & söküm, yedek parça ve aksesuar ihtiyaçlarını karşılıyoruz.