Kamerhatun klima ustası, Kamerhatun kurumsal klima servisi, Kamerhatun klima montajı, Kamerhatun klima servis firması, Kamerhatun klima servisi ücretleri, Kamerhatun klima servisi, Kamerhatun klima servisleri, Kamerhatun klima parçası, Kamerhatun klima periyodik bakımı, Kamerhatun klima demontaj, Kamerhatun klima teknik servisi, Kamerhatun ucuz klima servisi, Kamerhatun en iyi klima servisi, Kamerhatun klima servis ustası, Kamerhatun klima servis şirketleri, Kamerhatun klima tamir servisi, Kamerhatun klima yedek parçası, Kamerhatun ikinci el klima satmak istiyorum, Kamerhatun klima servisi ücret bedeli.

Beyoğlu Kamerhatun klima servisi, OKYANUS Teknik güvencesi ile Beyoğlu ilçesinde verilen bir hizmettir. Son yıllarda vazgeçilmez ihtiyaçlarımızdan olan klimalar aynı orantıda servis ihtiyaçlarını beraberinde getirmiştir. Sağlığınızı riske, paranızı çöpe atmamak için Beyoğlu Kamerhatun merkezimizi arayarak Çağrı Merkezi Yetkililerimizden bilgiler alabilirsiniz.

Hemen bizleri arayarak daha fazla bilgi alabilirsiniz!

Firmamız her model klimalar için Kamerhatun ve klima montajı hizmetleri vermektedir. Klimalar için BTU boyutuna göre sizler için özel fiyatlandırma yaparak hiç bir nakliye ücreti talep etmeden söküm-takım (montaj de-montaj) işlemlerini gerçekleştirir.

Klimalar için özel olarak izole edilmiş bakır borularınız firmamız tarafından temin edilebilmektedir. İhtiyaç halinde servis ekibimiz tarafından bilgi sahibi edilirsiniz. Bu aşamadan sonra isteğiniz doğrultusunda klimalar için bakır borularınız temin edilir.

Klima Bakım Hizmetleri Nelerdir?

 • Elektrik tesisatı gerilim ve akım düzeyi ile kontrol edilir, gerekirsede müdahale edilir.
 • Soket bağlantıları ve kablo bağlantı noktaları, kontrolü yapılır.
 • Kirli ise, drenaj tavası temizlenir.
 • Özel ısınma sıvı temizlik hava veya basınçlı su ile yapılır.
 • Fan pervane kontrol edilir ve gerekirse temizleme yapılır.
 • Döner aksam yatakları test edilir.
 • Değerleri eksik ise ve soğutucu akışkanın kontrol edilir.
 • Hava filtresi temizlenir.
 • Ses kontrolleri yapılır.

Klima Bakımı Düzenli Neden Yapılmalı?

 • Yüksek verimlilik ve performansı elde edemezsiniz.
 • Cihazınız uzun ömürlü ve huzurlu konforlu temiz hava sağlayamazsınız.
 • Klima bakım servisi kullanılmış cihazların performansını yükselmesi için daha faydalı olacaktır.
 • Klimalar ile, klima bakımı işlemi daha sağlıklı bir yaşam alanı sağlamış olur.
 • Klimalar mevsim değişikliklerine paralel olarak değişik hava koşulları ile karşılaşır. Bunun sonrasında klimalarda bulunan serpantin ve filtreler toz ve pisliklerden ötürü tıkanır. Bu sizin sağlığınız ve cebiniz için önemlidir.

Filtrelerden ötürü saldığı zararlı hava sayesinde sağlığınız ile ilgili problemler yaşarsınız. Bunun yanı sıra serpantinlerin ve filtrelerin tıkanıklığından ötürü yeterli soğutma ve ısıtma işlevini yerine getiremeyen klimalar sürekli olarak çalışır.

Kamerhatun kapsamında hizmet verdiğimiz markalardan birkaçı: DemirDöküm ECA BAXI Baymak BEKO Ariston AIRFEL ferroli Buderus SÜSLER ALARKO Baykan BRÖTJE VIESSMANN protherm VESTEL Vaillant BOSCH arçelik Beretta.

Beyoğlu Kamerhatun klimacı olarak Beyoğlu ilçesinde duvar tipi split, inverter duvar tipi split, multi – split, salon tipi, kaset tipi, kanallı tip, tavan tipi, yer tipi klima model cihazların bakım, onarım, tamir, montaj. demontaj & söküm, yedek parça ve aksesuar ihtiyaçlarını karşılıyoruz.

Kamerhatun klima arızası, Kamerhatun klima servis firmaları, Kamerhatun klima teknik bakımı, Kamerhatun klima servis ustaları, Kamerhatun klima servisi fiyat listesi, Kamerhatun klima bakımı, Kamerhatun klima servisi fiyatları, Kamerhatun klima montaj, Kamerhatun uygun klima servisi, Kamerhatun klima servis şirketi, Kamerhatun eski klima servisi, Kamerhatun özel klima servisi, Kamerhatun klima montaj servisi, Kamerhatun klima özel servisi, Kamerhatun klima tamiri, Kamerhatun ikinci el klima alanlar, Kamerhatun klima sökümü, Kamerhatun klima bakım servisi, Kamerhatun ikinci el klima alan yerler.