Beyoğlu Kalyoncukulluğu klima servisi, OKYANUS Teknik güvencesi ile Beyoğlu ilçesinde verilen bir hizmettir. Son yıllarda vazgeçilmez ihtiyaçlarımızdan olan klimalar aynı orantıda servis ihtiyaçlarını beraberinde getirmiştir. Sağlığınızı riske, paranızı çöpe atmamak için Beyoğlu Kalyoncukulluğu merkezimizi arayarak Çağrı Merkezi Yetkililerimizden bilgiler alabilirsiniz.

Kalyoncukulluğu klima servisi fiyatları, Kalyoncukulluğu uygun klima servisi, Kalyoncukulluğu klima bakım servisi, Kalyoncukulluğu klima montaj servisi, Kalyoncukulluğu klima bakımı, Kalyoncukulluğu ikinci el klima alanlar, Kalyoncukulluğu klima servisi fiyat listesi, Kalyoncukulluğu özel klima servisi, Kalyoncukulluğu klima özel servisi, Kalyoncukulluğu eski klima servisi, Kalyoncukulluğu klima arızası, Kalyoncukulluğu klima servis firmaları, Kalyoncukulluğu klima servis şirketi, Kalyoncukulluğu klima tamiri, Kalyoncukulluğu klima servis ustaları, Kalyoncukulluğu ikinci el klima alan yerler, Kalyoncukulluğu klima montaj, Kalyoncukulluğu klima teknik bakımı, Kalyoncukulluğu klima sökümü.

Hemen bizleri arayarak daha fazla bilgi alabilirsiniz!

Firmamız her model klimalar için Kalyoncukulluğu ve klima montajı hizmetleri vermektedir. Klimalar için BTU boyutuna göre sizler için özel fiyatlandırma yaparak hiç bir nakliye ücreti talep etmeden söküm-takım (montaj de-montaj) işlemlerini gerçekleştirir.

Kalyoncukulluğu klima teknik servisi, Kalyoncukulluğu klima servis şirketleri, Kalyoncukulluğu klima parçası, Kalyoncukulluğu kurumsal klima servisi, Kalyoncukulluğu klima periyodik bakımı, Kalyoncukulluğu klima servisi, Kalyoncukulluğu ikinci el klima satmak istiyorum, Kalyoncukulluğu klima servisi ücret bedeli, Kalyoncukulluğu en iyi klima servisi, Kalyoncukulluğu klima tamir servisi, Kalyoncukulluğu ucuz klima servisi, Kalyoncukulluğu klima montajı, Kalyoncukulluğu klima servis firması, Kalyoncukulluğu klima servis ustası, Kalyoncukulluğu klima servisleri, Kalyoncukulluğu klima servisi ücretleri, Kalyoncukulluğu klima demontaj, Kalyoncukulluğu klima ustası, Kalyoncukulluğu klima yedek parçası.

Klimalar için özel olarak izole edilmiş bakır borularınız firmamız tarafından temin edilebilmektedir. İhtiyaç halinde servis ekibimiz tarafından bilgi sahibi edilirsiniz. Bu aşamadan sonra isteğiniz doğrultusunda klimalar için bakır borularınız temin edilir.

Klima Bakım Hizmetleri Nelerdir?

 • Elektrik tesisatı gerilim ve akım düzeyi ile kontrol edilir, gerekirsede müdahale edilir.
 • Soket bağlantıları ve kablo bağlantı noktaları, kontrolü yapılır.
 • Kirli ise, drenaj tavası temizlenir.
 • Özel ısınma sıvı temizlik hava veya basınçlı su ile yapılır.
 • Fan pervane kontrol edilir ve gerekirse temizleme yapılır.
 • Döner aksam yatakları test edilir.
 • Değerleri eksik ise ve soğutucu akışkanın kontrol edilir.
 • Hava filtresi temizlenir.
 • Ses kontrolleri yapılır.

Klima Bakımı Düzenli Neden Yapılmalı?

 • Yüksek verimlilik ve performansı elde edemezsiniz.
 • Cihazınız uzun ömürlü ve huzurlu konforlu temiz hava sağlayamazsınız.
 • Klima bakım servisi kullanılmış cihazların performansını yükselmesi için daha faydalı olacaktır.
 • Klimalar ile, klima bakımı işlemi daha sağlıklı bir yaşam alanı sağlamış olur.
 • Klimalar mevsim değişikliklerine paralel olarak değişik hava koşulları ile karşılaşır. Bunun sonrasında klimalarda bulunan serpantin ve filtreler toz ve pisliklerden ötürü tıkanır. Bu sizin sağlığınız ve cebiniz için önemlidir.

Filtrelerden ötürü saldığı zararlı hava sayesinde sağlığınız ile ilgili problemler yaşarsınız. Bunun yanı sıra serpantinlerin ve filtrelerin tıkanıklığından ötürü yeterli soğutma ve ısıtma işlevini yerine getiremeyen klimalar sürekli olarak çalışır.

Kalyoncukulluğu kapsamında hizmet verdiğimiz markalardan birkaçı: DemirDöküm ECA BAXI Baymak BEKO Ariston AIRFEL ferroli Buderus SÜSLER ALARKO Baykan BRÖTJE VIESSMANN protherm VESTEL Vaillant BOSCH arçelik Beretta.

Beyoğlu Kalyoncukulluğu klimacı olarak Beyoğlu ilçesinde duvar tipi split, inverter duvar tipi split, multi – split, salon tipi, kaset tipi, kanallı tip, tavan tipi, yer tipi klima model cihazların bakım, onarım, tamir, montaj. demontaj & söküm, yedek parça ve aksesuar ihtiyaçlarını karşılıyoruz.