Beyoğlu Kadı Mehmet Efendi klima servisi, OKYANUS Teknik güvencesi ile Beyoğlu ilçesinde verilen bir hizmettir. Son yıllarda vazgeçilmez ihtiyaçlarımızdan olan klimalar aynı orantıda servis ihtiyaçlarını beraberinde getirmiştir. Sağlığınızı riske, paranızı çöpe atmamak için Beyoğlu Kadı Mehmet Efendi merkezimizi arayarak Çağrı Merkezi Yetkililerimizden bilgiler alabilirsiniz.

Kadı Mehmet Efendi klima servis şirketi, Kadı Mehmet Efendi eski klima servisi, Kadı Mehmet Efendi klima sökümü, Kadı Mehmet Efendi klima arızası, Kadı Mehmet Efendi ikinci el klima alan yerler, Kadı Mehmet Efendi klima bakım servisi, Kadı Mehmet Efendi klima servis ustaları, Kadı Mehmet Efendi klima servis firmaları, Kadı Mehmet Efendi klima bakımı, Kadı Mehmet Efendi klima tamiri, Kadı Mehmet Efendi klima montaj servisi, Kadı Mehmet Efendi uygun klima servisi, Kadı Mehmet Efendi klima teknik bakımı, Kadı Mehmet Efendi klima montaj, Kadı Mehmet Efendi klima servisi fiyatları, Kadı Mehmet Efendi ikinci el klima alanlar, Kadı Mehmet Efendi klima özel servisi, Kadı Mehmet Efendi özel klima servisi, Kadı Mehmet Efendi klima servisi fiyat listesi.

Hemen bizleri arayarak daha fazla bilgi alabilirsiniz!

Firmamız her model klimalar için Kadı Mehmet Efendi ve klima montajı hizmetleri vermektedir. Klimalar için BTU boyutuna göre sizler için özel fiyatlandırma yaparak hiç bir nakliye ücreti talep etmeden söküm-takım (montaj de-montaj) işlemlerini gerçekleştirir.

Kadı Mehmet Efendi klima teknik servisi, Kadı Mehmet Efendi kurumsal klima servisi, Kadı Mehmet Efendi klima yedek parçası, Kadı Mehmet Efendi en iyi klima servisi, Kadı Mehmet Efendi klima ustası, Kadı Mehmet Efendi klima servis ustası, Kadı Mehmet Efendi klima parçası, Kadı Mehmet Efendi klima demontaj, Kadı Mehmet Efendi klima servis şirketleri, Kadı Mehmet Efendi ikinci el klima satmak istiyorum, Kadı Mehmet Efendi klima montajı, Kadı Mehmet Efendi klima periyodik bakımı, Kadı Mehmet Efendi klima tamir servisi, Kadı Mehmet Efendi klima servisi, Kadı Mehmet Efendi klima servis firması, Kadı Mehmet Efendi ucuz klima servisi, Kadı Mehmet Efendi klima servisleri, Kadı Mehmet Efendi klima servisi ücret bedeli, Kadı Mehmet Efendi klima servisi ücretleri.

Klimalar için özel olarak izole edilmiş bakır borularınız firmamız tarafından temin edilebilmektedir. İhtiyaç halinde servis ekibimiz tarafından bilgi sahibi edilirsiniz. Bu aşamadan sonra isteğiniz doğrultusunda klimalar için bakır borularınız temin edilir.

Klima Bakım Hizmetleri Nelerdir?

 • Elektrik tesisatı gerilim ve akım düzeyi ile kontrol edilir, gerekirsede müdahale edilir.
 • Soket bağlantıları ve kablo bağlantı noktaları, kontrolü yapılır.
 • Kirli ise, drenaj tavası temizlenir.
 • Özel ısınma sıvı temizlik hava veya basınçlı su ile yapılır.
 • Fan pervane kontrol edilir ve gerekirse temizleme yapılır.
 • Döner aksam yatakları test edilir.
 • Değerleri eksik ise ve soğutucu akışkanın kontrol edilir.
 • Hava filtresi temizlenir.
 • Ses kontrolleri yapılır.

Klima Bakımı Düzenli Neden Yapılmalı?

 • Yüksek verimlilik ve performansı elde edemezsiniz.
 • Cihazınız uzun ömürlü ve huzurlu konforlu temiz hava sağlayamazsınız.
 • Klima bakım servisi kullanılmış cihazların performansını yükselmesi için daha faydalı olacaktır.
 • Klimalar ile, klima bakımı işlemi daha sağlıklı bir yaşam alanı sağlamış olur.
 • Klimalar mevsim değişikliklerine paralel olarak değişik hava koşulları ile karşılaşır. Bunun sonrasında klimalarda bulunan serpantin ve filtreler toz ve pisliklerden ötürü tıkanır. Bu sizin sağlığınız ve cebiniz için önemlidir.

Filtrelerden ötürü saldığı zararlı hava sayesinde sağlığınız ile ilgili problemler yaşarsınız. Bunun yanı sıra serpantinlerin ve filtrelerin tıkanıklığından ötürü yeterli soğutma ve ısıtma işlevini yerine getiremeyen klimalar sürekli olarak çalışır.

Kadı Mehmet Efendi kapsamında hizmet verdiğimiz markalardan birkaçı: DemirDöküm ECA BAXI Baymak BEKO Ariston AIRFEL ferroli Buderus SÜSLER ALARKO Baykan BRÖTJE VIESSMANN protherm VESTEL Vaillant BOSCH arçelik Beretta.

Beyoğlu Kadı Mehmet Efendi klimacı olarak Beyoğlu ilçesinde duvar tipi split, inverter duvar tipi split, multi – split, salon tipi, kaset tipi, kanallı tip, tavan tipi, yer tipi klima model cihazların bakım, onarım, tamir, montaj. demontaj & söküm, yedek parça ve aksesuar ihtiyaçlarını karşılıyoruz.