Beyoğlu Hüseyinağa klima servisi, OKYANUS Teknik güvencesi ile Beyoğlu ilçesinde verilen bir hizmettir. Son yıllarda vazgeçilmez ihtiyaçlarımızdan olan klimalar aynı orantıda servis ihtiyaçlarını beraberinde getirmiştir. Sağlığınızı riske, paranızı çöpe atmamak için Beyoğlu Hüseyinağa merkezimizi arayarak Çağrı Merkezi Yetkililerimizden bilgiler alabilirsiniz.

Hüseyinağa klima servis şirketi, Hüseyinağa klima özel servisi, Hüseyinağa klima teknik bakımı, Hüseyinağa ikinci el klima alan yerler, Hüseyinağa klima arızası, Hüseyinağa klima bakım servisi, Hüseyinağa klima sökümü, Hüseyinağa klima servis ustaları, Hüseyinağa eski klima servisi, Hüseyinağa ikinci el klima alanlar, Hüseyinağa klima montaj, Hüseyinağa klima bakımı, Hüseyinağa klima montaj servisi, Hüseyinağa uygun klima servisi, Hüseyinağa klima servis firmaları, Hüseyinağa klima servisi fiyatları, Hüseyinağa klima servisi fiyat listesi, Hüseyinağa özel klima servisi, Hüseyinağa klima tamiri.

Hemen bizleri arayarak daha fazla bilgi alabilirsiniz!

Firmamız her model klimalar için Hüseyinağa ve klima montajı hizmetleri vermektedir. Klimalar için BTU boyutuna göre sizler için özel fiyatlandırma yaparak hiç bir nakliye ücreti talep etmeden söküm-takım (montaj de-montaj) işlemlerini gerçekleştirir.

Hüseyinağa klima teknik servisi, Hüseyinağa klima montajı, Hüseyinağa klima servis ustası, Hüseyinağa klima tamir servisi, Hüseyinağa klima demontaj, Hüseyinağa klima servisi ücretleri, Hüseyinağa klima servisi, Hüseyinağa klima servisi ücret bedeli, Hüseyinağa klima periyodik bakımı, Hüseyinağa en iyi klima servisi, Hüseyinağa klima ustası, Hüseyinağa klima yedek parçası, Hüseyinağa ucuz klima servisi, Hüseyinağa ikinci el klima satmak istiyorum, Hüseyinağa klima parçası, Hüseyinağa klima servisleri, Hüseyinağa kurumsal klima servisi, Hüseyinağa klima servis şirketleri, Hüseyinağa klima servis firması.

Klimalar için özel olarak izole edilmiş bakır borularınız firmamız tarafından temin edilebilmektedir. İhtiyaç halinde servis ekibimiz tarafından bilgi sahibi edilirsiniz. Bu aşamadan sonra isteğiniz doğrultusunda klimalar için bakır borularınız temin edilir.

Klima Bakım Hizmetleri Nelerdir?

 • Elektrik tesisatı gerilim ve akım düzeyi ile kontrol edilir, gerekirsede müdahale edilir.
 • Soket bağlantıları ve kablo bağlantı noktaları, kontrolü yapılır.
 • Kirli ise, drenaj tavası temizlenir.
 • Özel ısınma sıvı temizlik hava veya basınçlı su ile yapılır.
 • Fan pervane kontrol edilir ve gerekirse temizleme yapılır.
 • Döner aksam yatakları test edilir.
 • Değerleri eksik ise ve soğutucu akışkanın kontrol edilir.
 • Hava filtresi temizlenir.
 • Ses kontrolleri yapılır.

Klima Bakımı Düzenli Neden Yapılmalı?

 • Yüksek verimlilik ve performansı elde edemezsiniz.
 • Cihazınız uzun ömürlü ve huzurlu konforlu temiz hava sağlayamazsınız.
 • Klima bakım servisi kullanılmış cihazların performansını yükselmesi için daha faydalı olacaktır.
 • Klimalar ile, klima bakımı işlemi daha sağlıklı bir yaşam alanı sağlamış olur.
 • Klimalar mevsim değişikliklerine paralel olarak değişik hava koşulları ile karşılaşır. Bunun sonrasında klimalarda bulunan serpantin ve filtreler toz ve pisliklerden ötürü tıkanır. Bu sizin sağlığınız ve cebiniz için önemlidir.

Filtrelerden ötürü saldığı zararlı hava sayesinde sağlığınız ile ilgili problemler yaşarsınız. Bunun yanı sıra serpantinlerin ve filtrelerin tıkanıklığından ötürü yeterli soğutma ve ısıtma işlevini yerine getiremeyen klimalar sürekli olarak çalışır.

Hüseyinağa kapsamında hizmet verdiğimiz markalardan birkaçı: DemirDöküm ECA BAXI Baymak BEKO Ariston AIRFEL ferroli Buderus SÜSLER ALARKO Baykan BRÖTJE VIESSMANN protherm VESTEL Vaillant BOSCH arçelik Beretta.

Beyoğlu Hüseyinağa klimacı olarak Beyoğlu ilçesinde duvar tipi split, inverter duvar tipi split, multi – split, salon tipi, kaset tipi, kanallı tip, tavan tipi, yer tipi klima model cihazların bakım, onarım, tamir, montaj. demontaj & söküm, yedek parça ve aksesuar ihtiyaçlarını karşılıyoruz.