Halıcıoğlu klima ustası, Halıcıoğlu en iyi klima servisi, Halıcıoğlu klima yedek parçası, Halıcıoğlu klima servisi ücretleri, Halıcıoğlu klima servis firması, Halıcıoğlu ucuz klima servisi, Halıcıoğlu klima tamir servisi, Halıcıoğlu klima periyodik bakımı, Halıcıoğlu klima teknik servisi, Halıcıoğlu klima servis şirketleri, Halıcıoğlu klima demontaj, Halıcıoğlu ikinci el klima satmak istiyorum, Halıcıoğlu kurumsal klima servisi, Halıcıoğlu klima montajı, Halıcıoğlu klima servisleri, Halıcıoğlu klima servisi ücret bedeli, Halıcıoğlu klima servis ustası, Halıcıoğlu klima parçası, Halıcıoğlu klima servisi.

Beyoğlu Halıcıoğlu klima servisi, OKYANUS Teknik güvencesi ile Beyoğlu ilçesinde verilen bir hizmettir. Son yıllarda vazgeçilmez ihtiyaçlarımızdan olan klimalar aynı orantıda servis ihtiyaçlarını beraberinde getirmiştir. Sağlığınızı riske, paranızı çöpe atmamak için Beyoğlu Halıcıoğlu merkezimizi arayarak Çağrı Merkezi Yetkililerimizden bilgiler alabilirsiniz.

Hemen bizleri arayarak daha fazla bilgi alabilirsiniz!

Firmamız her model klimalar için Halıcıoğlu ve klima montajı hizmetleri vermektedir. Klimalar için BTU boyutuna göre sizler için özel fiyatlandırma yaparak hiç bir nakliye ücreti talep etmeden söküm-takım (montaj de-montaj) işlemlerini gerçekleştirir.

Klimalar için özel olarak izole edilmiş bakır borularınız firmamız tarafından temin edilebilmektedir. İhtiyaç halinde servis ekibimiz tarafından bilgi sahibi edilirsiniz. Bu aşamadan sonra isteğiniz doğrultusunda klimalar için bakır borularınız temin edilir.

Klima Bakım Hizmetleri Nelerdir?

 • Elektrik tesisatı gerilim ve akım düzeyi ile kontrol edilir, gerekirsede müdahale edilir.
 • Soket bağlantıları ve kablo bağlantı noktaları, kontrolü yapılır.
 • Kirli ise, drenaj tavası temizlenir.
 • Özel ısınma sıvı temizlik hava veya basınçlı su ile yapılır.
 • Fan pervane kontrol edilir ve gerekirse temizleme yapılır.
 • Döner aksam yatakları test edilir.
 • Değerleri eksik ise ve soğutucu akışkanın kontrol edilir.
 • Hava filtresi temizlenir.
 • Ses kontrolleri yapılır.

Klima Bakımı Düzenli Neden Yapılmalı?

 • Yüksek verimlilik ve performansı elde edemezsiniz.
 • Cihazınız uzun ömürlü ve huzurlu konforlu temiz hava sağlayamazsınız.
 • Klima bakım servisi kullanılmış cihazların performansını yükselmesi için daha faydalı olacaktır.
 • Klimalar ile, klima bakımı işlemi daha sağlıklı bir yaşam alanı sağlamış olur.
 • Klimalar mevsim değişikliklerine paralel olarak değişik hava koşulları ile karşılaşır. Bunun sonrasında klimalarda bulunan serpantin ve filtreler toz ve pisliklerden ötürü tıkanır. Bu sizin sağlığınız ve cebiniz için önemlidir.

Filtrelerden ötürü saldığı zararlı hava sayesinde sağlığınız ile ilgili problemler yaşarsınız. Bunun yanı sıra serpantinlerin ve filtrelerin tıkanıklığından ötürü yeterli soğutma ve ısıtma işlevini yerine getiremeyen klimalar sürekli olarak çalışır.

Halıcıoğlu kapsamında hizmet verdiğimiz markalardan birkaçı: DemirDöküm ECA BAXI Baymak BEKO Ariston AIRFEL ferroli Buderus SÜSLER ALARKO Baykan BRÖTJE VIESSMANN protherm VESTEL Vaillant BOSCH arçelik Beretta.

Beyoğlu Halıcıoğlu klimacı olarak Beyoğlu ilçesinde duvar tipi split, inverter duvar tipi split, multi – split, salon tipi, kaset tipi, kanallı tip, tavan tipi, yer tipi klima model cihazların bakım, onarım, tamir, montaj. demontaj & söküm, yedek parça ve aksesuar ihtiyaçlarını karşılıyoruz.

Halıcıoğlu klima teknik bakımı, Halıcıoğlu eski klima servisi, Halıcıoğlu klima bakım servisi, Halıcıoğlu klima montaj, Halıcıoğlu uygun klima servisi, Halıcıoğlu klima özel servisi, Halıcıoğlu ikinci el klima alanlar, Halıcıoğlu klima servisi fiyatları, Halıcıoğlu klima tamiri, Halıcıoğlu ikinci el klima alan yerler, Halıcıoğlu klima servis ustaları, Halıcıoğlu klima servis firmaları, Halıcıoğlu klima bakımı, Halıcıoğlu klima arızası, Halıcıoğlu özel klima servisi, Halıcıoğlu klima montaj servisi, Halıcıoğlu klima servis şirketi, Halıcıoğlu klima servisi fiyat listesi, Halıcıoğlu klima sökümü.