Hacıahmet klima demontaj, Hacıahmet klima teknik servisi, Hacıahmet klima servis ustası, Hacıahmet klima ustası, Hacıahmet klima montajı, Hacıahmet ucuz klima servisi, Hacıahmet klima servisi, Hacıahmet klima servisi ücretleri, Hacıahmet en iyi klima servisi, Hacıahmet klima tamir servisi, Hacıahmet klima periyodik bakımı, Hacıahmet kurumsal klima servisi, Hacıahmet klima yedek parçası, Hacıahmet klima servisleri, Hacıahmet klima parçası, Hacıahmet klima servisi ücret bedeli, Hacıahmet ikinci el klima satmak istiyorum, Hacıahmet klima servis firması, Hacıahmet klima servis şirketleri.

Beyoğlu Hacıahmet klima servisi, OKYANUS Teknik güvencesi ile Beyoğlu ilçesinde verilen bir hizmettir. Son yıllarda vazgeçilmez ihtiyaçlarımızdan olan klimalar aynı orantıda servis ihtiyaçlarını beraberinde getirmiştir. Sağlığınızı riske, paranızı çöpe atmamak için Beyoğlu Hacıahmet merkezimizi arayarak Çağrı Merkezi Yetkililerimizden bilgiler alabilirsiniz.

Hemen bizleri arayarak daha fazla bilgi alabilirsiniz!

Firmamız her model klimalar için Hacıahmet ve klima montajı hizmetleri vermektedir. Klimalar için BTU boyutuna göre sizler için özel fiyatlandırma yaparak hiç bir nakliye ücreti talep etmeden söküm-takım (montaj de-montaj) işlemlerini gerçekleştirir.

Klimalar için özel olarak izole edilmiş bakır borularınız firmamız tarafından temin edilebilmektedir. İhtiyaç halinde servis ekibimiz tarafından bilgi sahibi edilirsiniz. Bu aşamadan sonra isteğiniz doğrultusunda klimalar için bakır borularınız temin edilir.

Klima Bakım Hizmetleri Nelerdir?

 • Elektrik tesisatı gerilim ve akım düzeyi ile kontrol edilir, gerekirsede müdahale edilir.
 • Soket bağlantıları ve kablo bağlantı noktaları, kontrolü yapılır.
 • Kirli ise, drenaj tavası temizlenir.
 • Özel ısınma sıvı temizlik hava veya basınçlı su ile yapılır.
 • Fan pervane kontrol edilir ve gerekirse temizleme yapılır.
 • Döner aksam yatakları test edilir.
 • Değerleri eksik ise ve soğutucu akışkanın kontrol edilir.
 • Hava filtresi temizlenir.
 • Ses kontrolleri yapılır.

Klima Bakımı Düzenli Neden Yapılmalı?

 • Yüksek verimlilik ve performansı elde edemezsiniz.
 • Cihazınız uzun ömürlü ve huzurlu konforlu temiz hava sağlayamazsınız.
 • Klima bakım servisi kullanılmış cihazların performansını yükselmesi için daha faydalı olacaktır.
 • Klimalar ile, klima bakımı işlemi daha sağlıklı bir yaşam alanı sağlamış olur.
 • Klimalar mevsim değişikliklerine paralel olarak değişik hava koşulları ile karşılaşır. Bunun sonrasında klimalarda bulunan serpantin ve filtreler toz ve pisliklerden ötürü tıkanır. Bu sizin sağlığınız ve cebiniz için önemlidir.

Filtrelerden ötürü saldığı zararlı hava sayesinde sağlığınız ile ilgili problemler yaşarsınız. Bunun yanı sıra serpantinlerin ve filtrelerin tıkanıklığından ötürü yeterli soğutma ve ısıtma işlevini yerine getiremeyen klimalar sürekli olarak çalışır.

Hacıahmet kapsamında hizmet verdiğimiz markalardan birkaçı: DemirDöküm ECA BAXI Baymak BEKO Ariston AIRFEL ferroli Buderus SÜSLER ALARKO Baykan BRÖTJE VIESSMANN protherm VESTEL Vaillant BOSCH arçelik Beretta.

Beyoğlu Hacıahmet klimacı olarak Beyoğlu ilçesinde duvar tipi split, inverter duvar tipi split, multi – split, salon tipi, kaset tipi, kanallı tip, tavan tipi, yer tipi klima model cihazların bakım, onarım, tamir, montaj. demontaj & söküm, yedek parça ve aksesuar ihtiyaçlarını karşılıyoruz.

Hacıahmet klima bakım servisi, Hacıahmet ikinci el klima alanlar, Hacıahmet klima tamiri, Hacıahmet klima servisi fiyat listesi, Hacıahmet klima servis ustaları, Hacıahmet ikinci el klima alan yerler, Hacıahmet klima özel servisi, Hacıahmet klima arızası, Hacıahmet özel klima servisi, Hacıahmet uygun klima servisi, Hacıahmet klima servisi fiyatları, Hacıahmet klima sökümü, Hacıahmet klima servis şirketi, Hacıahmet klima servis firmaları, Hacıahmet eski klima servisi, Hacıahmet klima montaj, Hacıahmet klima montaj servisi, Hacıahmet klima teknik bakımı, Hacıahmet klima bakımı.