Beyoğlu Gümüşsuyu klima servisi, OKYANUS Teknik güvencesi ile Beyoğlu ilçesinde verilen bir hizmettir. Son yıllarda vazgeçilmez ihtiyaçlarımızdan olan klimalar aynı orantıda servis ihtiyaçlarını beraberinde getirmiştir. Sağlığınızı riske, paranızı çöpe atmamak için Beyoğlu Gümüşsuyu merkezimizi arayarak Çağrı Merkezi Yetkililerimizden bilgiler alabilirsiniz.

Gümüşsuyu ikinci el klima alan yerler, Gümüşsuyu klima arızası, Gümüşsuyu klima servis ustaları, Gümüşsuyu klima servis firmaları, Gümüşsuyu klima servis şirketi, Gümüşsuyu klima tamiri, Gümüşsuyu klima teknik bakımı, Gümüşsuyu ikinci el klima alanlar, Gümüşsuyu uygun klima servisi, Gümüşsuyu klima bakımı, Gümüşsuyu özel klima servisi, Gümüşsuyu klima servisi fiyat listesi, Gümüşsuyu klima servisi fiyatları, Gümüşsuyu klima montaj servisi, Gümüşsuyu klima montaj, Gümüşsuyu klima bakım servisi, Gümüşsuyu klima özel servisi, Gümüşsuyu klima sökümü, Gümüşsuyu eski klima servisi.

Hemen bizleri arayarak daha fazla bilgi alabilirsiniz!

Firmamız her model klimalar için Gümüşsuyu ve klima montajı hizmetleri vermektedir. Klimalar için BTU boyutuna göre sizler için özel fiyatlandırma yaparak hiç bir nakliye ücreti talep etmeden söküm-takım (montaj de-montaj) işlemlerini gerçekleştirir.

Gümüşsuyu klima servisi ücret bedeli, Gümüşsuyu klima servisi, Gümüşsuyu klima servis şirketleri, Gümüşsuyu klima periyodik bakımı, Gümüşsuyu kurumsal klima servisi, Gümüşsuyu klima servisi ücretleri, Gümüşsuyu klima servis ustası, Gümüşsuyu ucuz klima servisi, Gümüşsuyu ikinci el klima satmak istiyorum, Gümüşsuyu klima teknik servisi, Gümüşsuyu klima tamir servisi, Gümüşsuyu klima yedek parçası, Gümüşsuyu klima montajı, Gümüşsuyu klima servisleri, Gümüşsuyu en iyi klima servisi, Gümüşsuyu klima servis firması, Gümüşsuyu klima demontaj, Gümüşsuyu klima parçası, Gümüşsuyu klima ustası.

Klimalar için özel olarak izole edilmiş bakır borularınız firmamız tarafından temin edilebilmektedir. İhtiyaç halinde servis ekibimiz tarafından bilgi sahibi edilirsiniz. Bu aşamadan sonra isteğiniz doğrultusunda klimalar için bakır borularınız temin edilir.

Klima Bakım Hizmetleri Nelerdir?

 • Elektrik tesisatı gerilim ve akım düzeyi ile kontrol edilir, gerekirsede müdahale edilir.
 • Soket bağlantıları ve kablo bağlantı noktaları, kontrolü yapılır.
 • Kirli ise, drenaj tavası temizlenir.
 • Özel ısınma sıvı temizlik hava veya basınçlı su ile yapılır.
 • Fan pervane kontrol edilir ve gerekirse temizleme yapılır.
 • Döner aksam yatakları test edilir.
 • Değerleri eksik ise ve soğutucu akışkanın kontrol edilir.
 • Hava filtresi temizlenir.
 • Ses kontrolleri yapılır.

Klima Bakımı Düzenli Neden Yapılmalı?

 • Yüksek verimlilik ve performansı elde edemezsiniz.
 • Cihazınız uzun ömürlü ve huzurlu konforlu temiz hava sağlayamazsınız.
 • Klima bakım servisi kullanılmış cihazların performansını yükselmesi için daha faydalı olacaktır.
 • Klimalar ile, klima bakımı işlemi daha sağlıklı bir yaşam alanı sağlamış olur.
 • Klimalar mevsim değişikliklerine paralel olarak değişik hava koşulları ile karşılaşır. Bunun sonrasında klimalarda bulunan serpantin ve filtreler toz ve pisliklerden ötürü tıkanır. Bu sizin sağlığınız ve cebiniz için önemlidir.

Filtrelerden ötürü saldığı zararlı hava sayesinde sağlığınız ile ilgili problemler yaşarsınız. Bunun yanı sıra serpantinlerin ve filtrelerin tıkanıklığından ötürü yeterli soğutma ve ısıtma işlevini yerine getiremeyen klimalar sürekli olarak çalışır.

Gümüşsuyu kapsamında hizmet verdiğimiz markalardan birkaçı: DemirDöküm ECA BAXI Baymak BEKO Ariston AIRFEL ferroli Buderus SÜSLER ALARKO Baykan BRÖTJE VIESSMANN protherm VESTEL Vaillant BOSCH arçelik Beretta.

Beyoğlu Gümüşsuyu klimacı olarak Beyoğlu ilçesinde duvar tipi split, inverter duvar tipi split, multi – split, salon tipi, kaset tipi, kanallı tip, tavan tipi, yer tipi klima model cihazların bakım, onarım, tamir, montaj. demontaj & söküm, yedek parça ve aksesuar ihtiyaçlarını karşılıyoruz.