Firuzağa klima parçası, Firuzağa klima servis ustası, Firuzağa kurumsal klima servisi, Firuzağa en iyi klima servisi, Firuzağa klima periyodik bakımı, Firuzağa klima servis firması, Firuzağa klima servisi ücretleri, Firuzağa ikinci el klima satmak istiyorum, Firuzağa klima yedek parçası, Firuzağa ucuz klima servisi, Firuzağa klima montajı, Firuzağa klima servisi ücret bedeli, Firuzağa klima demontaj, Firuzağa klima servisleri, Firuzağa klima ustası, Firuzağa klima servis şirketleri, Firuzağa klima servisi, Firuzağa klima tamir servisi, Firuzağa klima teknik servisi.

Beyoğlu Firuzağa klima servisi, OKYANUS Teknik güvencesi ile Beyoğlu ilçesinde verilen bir hizmettir. Son yıllarda vazgeçilmez ihtiyaçlarımızdan olan klimalar aynı orantıda servis ihtiyaçlarını beraberinde getirmiştir. Sağlığınızı riske, paranızı çöpe atmamak için Beyoğlu Firuzağa merkezimizi arayarak Çağrı Merkezi Yetkililerimizden bilgiler alabilirsiniz.

Hemen bizleri arayarak daha fazla bilgi alabilirsiniz!

Firmamız her model klimalar için Firuzağa ve klima montajı hizmetleri vermektedir. Klimalar için BTU boyutuna göre sizler için özel fiyatlandırma yaparak hiç bir nakliye ücreti talep etmeden söküm-takım (montaj de-montaj) işlemlerini gerçekleştirir.

Klimalar için özel olarak izole edilmiş bakır borularınız firmamız tarafından temin edilebilmektedir. İhtiyaç halinde servis ekibimiz tarafından bilgi sahibi edilirsiniz. Bu aşamadan sonra isteğiniz doğrultusunda klimalar için bakır borularınız temin edilir.

Klima Bakım Hizmetleri Nelerdir?

 • Elektrik tesisatı gerilim ve akım düzeyi ile kontrol edilir, gerekirsede müdahale edilir.
 • Soket bağlantıları ve kablo bağlantı noktaları, kontrolü yapılır.
 • Kirli ise, drenaj tavası temizlenir.
 • Özel ısınma sıvı temizlik hava veya basınçlı su ile yapılır.
 • Fan pervane kontrol edilir ve gerekirse temizleme yapılır.
 • Döner aksam yatakları test edilir.
 • Değerleri eksik ise ve soğutucu akışkanın kontrol edilir.
 • Hava filtresi temizlenir.
 • Ses kontrolleri yapılır.

Klima Bakımı Düzenli Neden Yapılmalı?

 • Yüksek verimlilik ve performansı elde edemezsiniz.
 • Cihazınız uzun ömürlü ve huzurlu konforlu temiz hava sağlayamazsınız.
 • Klima bakım servisi kullanılmış cihazların performansını yükselmesi için daha faydalı olacaktır.
 • Klimalar ile, klima bakımı işlemi daha sağlıklı bir yaşam alanı sağlamış olur.
 • Klimalar mevsim değişikliklerine paralel olarak değişik hava koşulları ile karşılaşır. Bunun sonrasında klimalarda bulunan serpantin ve filtreler toz ve pisliklerden ötürü tıkanır. Bu sizin sağlığınız ve cebiniz için önemlidir.

Filtrelerden ötürü saldığı zararlı hava sayesinde sağlığınız ile ilgili problemler yaşarsınız. Bunun yanı sıra serpantinlerin ve filtrelerin tıkanıklığından ötürü yeterli soğutma ve ısıtma işlevini yerine getiremeyen klimalar sürekli olarak çalışır.

Firuzağa kapsamında hizmet verdiğimiz markalardan birkaçı: DemirDöküm ECA BAXI Baymak BEKO Ariston AIRFEL ferroli Buderus SÜSLER ALARKO Baykan BRÖTJE VIESSMANN protherm VESTEL Vaillant BOSCH arçelik Beretta.

Beyoğlu Firuzağa klimacı olarak Beyoğlu ilçesinde duvar tipi split, inverter duvar tipi split, multi – split, salon tipi, kaset tipi, kanallı tip, tavan tipi, yer tipi klima model cihazların bakım, onarım, tamir, montaj. demontaj & söküm, yedek parça ve aksesuar ihtiyaçlarını karşılıyoruz.

Firuzağa ikinci el klima alanlar, Firuzağa klima bakımı, Firuzağa klima montaj servisi, Firuzağa uygun klima servisi, Firuzağa klima servis firmaları, Firuzağa klima servis şirketi, Firuzağa klima servisi fiyatları, Firuzağa klima tamiri, Firuzağa klima arızası, Firuzağa klima servis ustaları, Firuzağa klima sökümü, Firuzağa özel klima servisi, Firuzağa klima bakım servisi, Firuzağa klima servisi fiyat listesi, Firuzağa klima teknik bakımı, Firuzağa ikinci el klima alan yerler, Firuzağa klima özel servisi, Firuzağa klima montaj, Firuzağa eski klima servisi.