Fetihtepe klima ustası, Fetihtepe en iyi klima servisi, Fetihtepe klima demontaj, Fetihtepe klima periyodik bakımı, Fetihtepe klima tamir servisi, Fetihtepe klima parçası, Fetihtepe kurumsal klima servisi, Fetihtepe ucuz klima servisi, Fetihtepe klima montajı, Fetihtepe klima servisi ücretleri, Fetihtepe klima servisleri, Fetihtepe klima servisi, Fetihtepe klima yedek parçası, Fetihtepe klima teknik servisi, Fetihtepe klima servis şirketleri, Fetihtepe klima servis firması, Fetihtepe klima servis ustası, Fetihtepe ikinci el klima satmak istiyorum, Fetihtepe klima servisi ücret bedeli.

Beyoğlu Fetihtepe klima servisi, OKYANUS Teknik güvencesi ile Beyoğlu ilçesinde verilen bir hizmettir. Son yıllarda vazgeçilmez ihtiyaçlarımızdan olan klimalar aynı orantıda servis ihtiyaçlarını beraberinde getirmiştir. Sağlığınızı riske, paranızı çöpe atmamak için Beyoğlu Fetihtepe merkezimizi arayarak Çağrı Merkezi Yetkililerimizden bilgiler alabilirsiniz.

Hemen bizleri arayarak daha fazla bilgi alabilirsiniz!

Firmamız her model klimalar için Fetihtepe ve klima montajı hizmetleri vermektedir. Klimalar için BTU boyutuna göre sizler için özel fiyatlandırma yaparak hiç bir nakliye ücreti talep etmeden söküm-takım (montaj de-montaj) işlemlerini gerçekleştirir.

Klimalar için özel olarak izole edilmiş bakır borularınız firmamız tarafından temin edilebilmektedir. İhtiyaç halinde servis ekibimiz tarafından bilgi sahibi edilirsiniz. Bu aşamadan sonra isteğiniz doğrultusunda klimalar için bakır borularınız temin edilir.

Klima Bakım Hizmetleri Nelerdir?

 • Elektrik tesisatı gerilim ve akım düzeyi ile kontrol edilir, gerekirsede müdahale edilir.
 • Soket bağlantıları ve kablo bağlantı noktaları, kontrolü yapılır.
 • Kirli ise, drenaj tavası temizlenir.
 • Özel ısınma sıvı temizlik hava veya basınçlı su ile yapılır.
 • Fan pervane kontrol edilir ve gerekirse temizleme yapılır.
 • Döner aksam yatakları test edilir.
 • Değerleri eksik ise ve soğutucu akışkanın kontrol edilir.
 • Hava filtresi temizlenir.
 • Ses kontrolleri yapılır.

Klima Bakımı Düzenli Neden Yapılmalı?

 • Yüksek verimlilik ve performansı elde edemezsiniz.
 • Cihazınız uzun ömürlü ve huzurlu konforlu temiz hava sağlayamazsınız.
 • Klima bakım servisi kullanılmış cihazların performansını yükselmesi için daha faydalı olacaktır.
 • Klimalar ile, klima bakımı işlemi daha sağlıklı bir yaşam alanı sağlamış olur.
 • Klimalar mevsim değişikliklerine paralel olarak değişik hava koşulları ile karşılaşır. Bunun sonrasında klimalarda bulunan serpantin ve filtreler toz ve pisliklerden ötürü tıkanır. Bu sizin sağlığınız ve cebiniz için önemlidir.

Filtrelerden ötürü saldığı zararlı hava sayesinde sağlığınız ile ilgili problemler yaşarsınız. Bunun yanı sıra serpantinlerin ve filtrelerin tıkanıklığından ötürü yeterli soğutma ve ısıtma işlevini yerine getiremeyen klimalar sürekli olarak çalışır.

Fetihtepe kapsamında hizmet verdiğimiz markalardan birkaçı: DemirDöküm ECA BAXI Baymak BEKO Ariston AIRFEL ferroli Buderus SÜSLER ALARKO Baykan BRÖTJE VIESSMANN protherm VESTEL Vaillant BOSCH arçelik Beretta.

Beyoğlu Fetihtepe klimacı olarak Beyoğlu ilçesinde duvar tipi split, inverter duvar tipi split, multi – split, salon tipi, kaset tipi, kanallı tip, tavan tipi, yer tipi klima model cihazların bakım, onarım, tamir, montaj. demontaj & söküm, yedek parça ve aksesuar ihtiyaçlarını karşılıyoruz.

Fetihtepe klima bakım servisi, Fetihtepe klima arızası, Fetihtepe özel klima servisi, Fetihtepe klima teknik bakımı, Fetihtepe klima montaj, Fetihtepe klima servis firmaları, Fetihtepe klima servisi fiyat listesi, Fetihtepe klima bakımı, Fetihtepe uygun klima servisi, Fetihtepe klima servisi fiyatları, Fetihtepe klima servis şirketi, Fetihtepe ikinci el klima alanlar, Fetihtepe klima tamiri, Fetihtepe eski klima servisi, Fetihtepe ikinci el klima alan yerler, Fetihtepe klima servis ustaları, Fetihtepe klima özel servisi, Fetihtepe klima sökümü, Fetihtepe klima montaj servisi.