Beyoğlu Evliya Çelebi klima servisi, OKYANUS Teknik güvencesi ile Beyoğlu ilçesinde verilen bir hizmettir. Son yıllarda vazgeçilmez ihtiyaçlarımızdan olan klimalar aynı orantıda servis ihtiyaçlarını beraberinde getirmiştir. Sağlığınızı riske, paranızı çöpe atmamak için Beyoğlu Evliya Çelebi merkezimizi arayarak Çağrı Merkezi Yetkililerimizden bilgiler alabilirsiniz.

Evliya Çelebi klima sökümü, Evliya Çelebi ikinci el klima alan yerler, Evliya Çelebi klima teknik bakımı, Evliya Çelebi klima özel servisi, Evliya Çelebi klima servisi fiyatları, Evliya Çelebi klima arızası, Evliya Çelebi klima tamiri, Evliya Çelebi uygun klima servisi, Evliya Çelebi klima servis şirketi, Evliya Çelebi klima bakımı, Evliya Çelebi klima servis ustaları, Evliya Çelebi klima montaj servisi, Evliya Çelebi özel klima servisi, Evliya Çelebi klima bakım servisi, Evliya Çelebi eski klima servisi, Evliya Çelebi klima montaj, Evliya Çelebi klima servisi fiyat listesi, Evliya Çelebi ikinci el klima alanlar, Evliya Çelebi klima servis firmaları.

Hemen bizleri arayarak daha fazla bilgi alabilirsiniz!

Firmamız her model klimalar için Evliya Çelebi ve klima montajı hizmetleri vermektedir. Klimalar için BTU boyutuna göre sizler için özel fiyatlandırma yaparak hiç bir nakliye ücreti talep etmeden söküm-takım (montaj de-montaj) işlemlerini gerçekleştirir.

Evliya Çelebi klima servis ustası, Evliya Çelebi ucuz klima servisi, Evliya Çelebi klima tamir servisi, Evliya Çelebi klima teknik servisi, Evliya Çelebi klima parçası, Evliya Çelebi klima servis şirketleri, Evliya Çelebi ikinci el klima satmak istiyorum, Evliya Çelebi klima demontaj, Evliya Çelebi kurumsal klima servisi, Evliya Çelebi klima servisleri, Evliya Çelebi klima ustası, Evliya Çelebi klima servis firması, Evliya Çelebi klima periyodik bakımı, Evliya Çelebi en iyi klima servisi, Evliya Çelebi klima montajı, Evliya Çelebi klima servisi ücretleri, Evliya Çelebi klima yedek parçası, Evliya Çelebi klima servisi, Evliya Çelebi klima servisi ücret bedeli.

Klimalar için özel olarak izole edilmiş bakır borularınız firmamız tarafından temin edilebilmektedir. İhtiyaç halinde servis ekibimiz tarafından bilgi sahibi edilirsiniz. Bu aşamadan sonra isteğiniz doğrultusunda klimalar için bakır borularınız temin edilir.

Klima Bakım Hizmetleri Nelerdir?

 • Elektrik tesisatı gerilim ve akım düzeyi ile kontrol edilir, gerekirsede müdahale edilir.
 • Soket bağlantıları ve kablo bağlantı noktaları, kontrolü yapılır.
 • Kirli ise, drenaj tavası temizlenir.
 • Özel ısınma sıvı temizlik hava veya basınçlı su ile yapılır.
 • Fan pervane kontrol edilir ve gerekirse temizleme yapılır.
 • Döner aksam yatakları test edilir.
 • Değerleri eksik ise ve soğutucu akışkanın kontrol edilir.
 • Hava filtresi temizlenir.
 • Ses kontrolleri yapılır.

Klima Bakımı Düzenli Neden Yapılmalı?

 • Yüksek verimlilik ve performansı elde edemezsiniz.
 • Cihazınız uzun ömürlü ve huzurlu konforlu temiz hava sağlayamazsınız.
 • Klima bakım servisi kullanılmış cihazların performansını yükselmesi için daha faydalı olacaktır.
 • Klimalar ile, klima bakımı işlemi daha sağlıklı bir yaşam alanı sağlamış olur.
 • Klimalar mevsim değişikliklerine paralel olarak değişik hava koşulları ile karşılaşır. Bunun sonrasında klimalarda bulunan serpantin ve filtreler toz ve pisliklerden ötürü tıkanır. Bu sizin sağlığınız ve cebiniz için önemlidir.

Filtrelerden ötürü saldığı zararlı hava sayesinde sağlığınız ile ilgili problemler yaşarsınız. Bunun yanı sıra serpantinlerin ve filtrelerin tıkanıklığından ötürü yeterli soğutma ve ısıtma işlevini yerine getiremeyen klimalar sürekli olarak çalışır.

Evliya Çelebi kapsamında hizmet verdiğimiz markalardan birkaçı: DemirDöküm ECA BAXI Baymak BEKO Ariston AIRFEL ferroli Buderus SÜSLER ALARKO Baykan BRÖTJE VIESSMANN protherm VESTEL Vaillant BOSCH arçelik Beretta.

Beyoğlu Evliya Çelebi klimacı olarak Beyoğlu ilçesinde duvar tipi split, inverter duvar tipi split, multi – split, salon tipi, kaset tipi, kanallı tip, tavan tipi, yer tipi klima model cihazların bakım, onarım, tamir, montaj. demontaj & söküm, yedek parça ve aksesuar ihtiyaçlarını karşılıyoruz.