Çukurcuma klima yedek parçası, Çukurcuma klima servisi ücret bedeli, Çukurcuma kurumsal klima servisi, Çukurcuma klima tamir servisi, Çukurcuma ucuz klima servisi, Çukurcuma klima montajı, Çukurcuma klima parçası, Çukurcuma klima servis ustası, Çukurcuma klima servisi, Çukurcuma klima periyodik bakımı, Çukurcuma ikinci el klima satmak istiyorum, Çukurcuma klima ustası, Çukurcuma klima servisi ücretleri, Çukurcuma en iyi klima servisi, Çukurcuma klima demontaj, Çukurcuma klima teknik servisi, Çukurcuma klima servis şirketleri, Çukurcuma klima servis firması, Çukurcuma klima servisleri.

Beyoğlu Çukurcuma klima servisi, OKYANUS Teknik güvencesi ile Beyoğlu ilçesinde verilen bir hizmettir. Son yıllarda vazgeçilmez ihtiyaçlarımızdan olan klimalar aynı orantıda servis ihtiyaçlarını beraberinde getirmiştir. Sağlığınızı riske, paranızı çöpe atmamak için Beyoğlu Çukurcuma merkezimizi arayarak Çağrı Merkezi Yetkililerimizden bilgiler alabilirsiniz.

Hemen bizleri arayarak daha fazla bilgi alabilirsiniz!

Firmamız her model klimalar için Çukurcuma ve klima montajı hizmetleri vermektedir. Klimalar için BTU boyutuna göre sizler için özel fiyatlandırma yaparak hiç bir nakliye ücreti talep etmeden söküm-takım (montaj de-montaj) işlemlerini gerçekleştirir.

Klimalar için özel olarak izole edilmiş bakır borularınız firmamız tarafından temin edilebilmektedir. İhtiyaç halinde servis ekibimiz tarafından bilgi sahibi edilirsiniz. Bu aşamadan sonra isteğiniz doğrultusunda klimalar için bakır borularınız temin edilir.

Klima Bakım Hizmetleri Nelerdir?

 • Elektrik tesisatı gerilim ve akım düzeyi ile kontrol edilir, gerekirsede müdahale edilir.
 • Soket bağlantıları ve kablo bağlantı noktaları, kontrolü yapılır.
 • Kirli ise, drenaj tavası temizlenir.
 • Özel ısınma sıvı temizlik hava veya basınçlı su ile yapılır.
 • Fan pervane kontrol edilir ve gerekirse temizleme yapılır.
 • Döner aksam yatakları test edilir.
 • Değerleri eksik ise ve soğutucu akışkanın kontrol edilir.
 • Hava filtresi temizlenir.
 • Ses kontrolleri yapılır.

Klima Bakımı Düzenli Neden Yapılmalı?

 • Yüksek verimlilik ve performansı elde edemezsiniz.
 • Cihazınız uzun ömürlü ve huzurlu konforlu temiz hava sağlayamazsınız.
 • Klima bakım servisi kullanılmış cihazların performansını yükselmesi için daha faydalı olacaktır.
 • Klimalar ile, klima bakımı işlemi daha sağlıklı bir yaşam alanı sağlamış olur.
 • Klimalar mevsim değişikliklerine paralel olarak değişik hava koşulları ile karşılaşır. Bunun sonrasında klimalarda bulunan serpantin ve filtreler toz ve pisliklerden ötürü tıkanır. Bu sizin sağlığınız ve cebiniz için önemlidir.

Filtrelerden ötürü saldığı zararlı hava sayesinde sağlığınız ile ilgili problemler yaşarsınız. Bunun yanı sıra serpantinlerin ve filtrelerin tıkanıklığından ötürü yeterli soğutma ve ısıtma işlevini yerine getiremeyen klimalar sürekli olarak çalışır.

Çukurcuma kapsamında hizmet verdiğimiz markalardan birkaçı: DemirDöküm ECA BAXI Baymak BEKO Ariston AIRFEL ferroli Buderus SÜSLER ALARKO Baykan BRÖTJE VIESSMANN protherm VESTEL Vaillant BOSCH arçelik Beretta.

Beyoğlu Çukurcuma klimacı olarak Beyoğlu ilçesinde duvar tipi split, inverter duvar tipi split, multi – split, salon tipi, kaset tipi, kanallı tip, tavan tipi, yer tipi klima model cihazların bakım, onarım, tamir, montaj. demontaj & söküm, yedek parça ve aksesuar ihtiyaçlarını karşılıyoruz.

Çukurcuma klima servis ustaları, Çukurcuma uygun klima servisi, Çukurcuma klima servis şirketi, Çukurcuma klima servisi fiyatları, Çukurcuma klima montaj servisi, Çukurcuma klima servisi fiyat listesi, Çukurcuma özel klima servisi, Çukurcuma klima özel servisi, Çukurcuma klima montaj, Çukurcuma klima teknik bakımı, Çukurcuma klima bakımı, Çukurcuma klima arızası, Çukurcuma klima servis firmaları, Çukurcuma klima tamiri, Çukurcuma klima bakım servisi, Çukurcuma klima sökümü, Çukurcuma ikinci el klima alanlar, Çukurcuma ikinci el klima alan yerler, Çukurcuma eski klima servisi.