Çatmamescit klima servisleri, Çatmamescit ucuz klima servisi, Çatmamescit klima servis şirketleri, Çatmamescit klima parçası, Çatmamescit klima teknik servisi, Çatmamescit klima servisi ücret bedeli, Çatmamescit klima servisi, Çatmamescit klima servisi ücretleri, Çatmamescit kurumsal klima servisi, Çatmamescit klima ustası, Çatmamescit klima montajı, Çatmamescit klima periyodik bakımı, Çatmamescit klima tamir servisi, Çatmamescit klima servis firması, Çatmamescit klima servis ustası, Çatmamescit en iyi klima servisi, Çatmamescit ikinci el klima satmak istiyorum, Çatmamescit klima demontaj, Çatmamescit klima yedek parçası.

Beyoğlu Çatmamescit klima servisi, OKYANUS Teknik güvencesi ile Beyoğlu ilçesinde verilen bir hizmettir. Son yıllarda vazgeçilmez ihtiyaçlarımızdan olan klimalar aynı orantıda servis ihtiyaçlarını beraberinde getirmiştir. Sağlığınızı riske, paranızı çöpe atmamak için Beyoğlu Çatmamescit merkezimizi arayarak Çağrı Merkezi Yetkililerimizden bilgiler alabilirsiniz.

Hemen bizleri arayarak daha fazla bilgi alabilirsiniz!

Firmamız her model klimalar için Çatmamescit ve klima montajı hizmetleri vermektedir. Klimalar için BTU boyutuna göre sizler için özel fiyatlandırma yaparak hiç bir nakliye ücreti talep etmeden söküm-takım (montaj de-montaj) işlemlerini gerçekleştirir.

Klimalar için özel olarak izole edilmiş bakır borularınız firmamız tarafından temin edilebilmektedir. İhtiyaç halinde servis ekibimiz tarafından bilgi sahibi edilirsiniz. Bu aşamadan sonra isteğiniz doğrultusunda klimalar için bakır borularınız temin edilir.

Klima Bakım Hizmetleri Nelerdir?

 • Elektrik tesisatı gerilim ve akım düzeyi ile kontrol edilir, gerekirsede müdahale edilir.
 • Soket bağlantıları ve kablo bağlantı noktaları, kontrolü yapılır.
 • Kirli ise, drenaj tavası temizlenir.
 • Özel ısınma sıvı temizlik hava veya basınçlı su ile yapılır.
 • Fan pervane kontrol edilir ve gerekirse temizleme yapılır.
 • Döner aksam yatakları test edilir.
 • Değerleri eksik ise ve soğutucu akışkanın kontrol edilir.
 • Hava filtresi temizlenir.
 • Ses kontrolleri yapılır.

Klima Bakımı Düzenli Neden Yapılmalı?

 • Yüksek verimlilik ve performansı elde edemezsiniz.
 • Cihazınız uzun ömürlü ve huzurlu konforlu temiz hava sağlayamazsınız.
 • Klima bakım servisi kullanılmış cihazların performansını yükselmesi için daha faydalı olacaktır.
 • Klimalar ile, klima bakımı işlemi daha sağlıklı bir yaşam alanı sağlamış olur.
 • Klimalar mevsim değişikliklerine paralel olarak değişik hava koşulları ile karşılaşır. Bunun sonrasında klimalarda bulunan serpantin ve filtreler toz ve pisliklerden ötürü tıkanır. Bu sizin sağlığınız ve cebiniz için önemlidir.

Filtrelerden ötürü saldığı zararlı hava sayesinde sağlığınız ile ilgili problemler yaşarsınız. Bunun yanı sıra serpantinlerin ve filtrelerin tıkanıklığından ötürü yeterli soğutma ve ısıtma işlevini yerine getiremeyen klimalar sürekli olarak çalışır.

Çatmamescit kapsamında hizmet verdiğimiz markalardan birkaçı: DemirDöküm ECA BAXI Baymak BEKO Ariston AIRFEL ferroli Buderus SÜSLER ALARKO Baykan BRÖTJE VIESSMANN protherm VESTEL Vaillant BOSCH arçelik Beretta.

Beyoğlu Çatmamescit klimacı olarak Beyoğlu ilçesinde duvar tipi split, inverter duvar tipi split, multi – split, salon tipi, kaset tipi, kanallı tip, tavan tipi, yer tipi klima model cihazların bakım, onarım, tamir, montaj. demontaj & söküm, yedek parça ve aksesuar ihtiyaçlarını karşılıyoruz.

Çatmamescit klima servis şirketi, Çatmamescit klima teknik bakımı, Çatmamescit klima bakımı, Çatmamescit klima servis ustaları, Çatmamescit uygun klima servisi, Çatmamescit özel klima servisi, Çatmamescit ikinci el klima alan yerler, Çatmamescit klima arızası, Çatmamescit ikinci el klima alanlar, Çatmamescit eski klima servisi, Çatmamescit klima servisi fiyatları, Çatmamescit klima montaj servisi, Çatmamescit klima özel servisi, Çatmamescit klima sökümü, Çatmamescit klima montaj, Çatmamescit klima bakım servisi, Çatmamescit klima servis firmaları, Çatmamescit klima servisi fiyat listesi, Çatmamescit klima tamiri.