Beyoğlu Ayaspaşa klima servisi, OKYANUS Teknik güvencesi ile Beyoğlu ilçesinde verilen bir hizmettir. Son yıllarda vazgeçilmez ihtiyaçlarımızdan olan klimalar aynı orantıda servis ihtiyaçlarını beraberinde getirmiştir. Sağlığınızı riske, paranızı çöpe atmamak için Beyoğlu Ayaspaşa merkezimizi arayarak Çağrı Merkezi Yetkililerimizden bilgiler alabilirsiniz.

Ayaspaşa özel klima servisi, Ayaspaşa klima teknik bakımı, Ayaspaşa klima montaj servisi, Ayaspaşa klima arızası, Ayaspaşa klima bakım servisi, Ayaspaşa klima tamiri, Ayaspaşa klima servisi fiyatları, Ayaspaşa uygun klima servisi, Ayaspaşa klima servis firmaları, Ayaspaşa eski klima servisi, Ayaspaşa ikinci el klima alanlar, Ayaspaşa klima bakımı, Ayaspaşa klima servis şirketi, Ayaspaşa ikinci el klima alan yerler, Ayaspaşa klima sökümü, Ayaspaşa klima servisi fiyat listesi, Ayaspaşa klima servis ustaları, Ayaspaşa klima özel servisi, Ayaspaşa klima montaj.

Hemen bizleri arayarak daha fazla bilgi alabilirsiniz!

Firmamız her model klimalar için Ayaspaşa ve klima montajı hizmetleri vermektedir. Klimalar için BTU boyutuna göre sizler için özel fiyatlandırma yaparak hiç bir nakliye ücreti talep etmeden söküm-takım (montaj de-montaj) işlemlerini gerçekleştirir.

Ayaspaşa klima servisi ücretleri, Ayaspaşa klima yedek parçası, Ayaspaşa klima servisleri, Ayaspaşa klima servisi ücret bedeli, Ayaspaşa klima periyodik bakımı, Ayaspaşa ikinci el klima satmak istiyorum, Ayaspaşa klima ustası, Ayaspaşa klima servis şirketleri, Ayaspaşa klima servis ustası, Ayaspaşa kurumsal klima servisi, Ayaspaşa ucuz klima servisi, Ayaspaşa klima parçası, Ayaspaşa klima tamir servisi, Ayaspaşa en iyi klima servisi, Ayaspaşa klima teknik servisi, Ayaspaşa klima demontaj, Ayaspaşa klima servisi, Ayaspaşa klima montajı, Ayaspaşa klima servis firması.

Klimalar için özel olarak izole edilmiş bakır borularınız firmamız tarafından temin edilebilmektedir. İhtiyaç halinde servis ekibimiz tarafından bilgi sahibi edilirsiniz. Bu aşamadan sonra isteğiniz doğrultusunda klimalar için bakır borularınız temin edilir.

Klima Bakım Hizmetleri Nelerdir?

 • Elektrik tesisatı gerilim ve akım düzeyi ile kontrol edilir, gerekirsede müdahale edilir.
 • Soket bağlantıları ve kablo bağlantı noktaları, kontrolü yapılır.
 • Kirli ise, drenaj tavası temizlenir.
 • Özel ısınma sıvı temizlik hava veya basınçlı su ile yapılır.
 • Fan pervane kontrol edilir ve gerekirse temizleme yapılır.
 • Döner aksam yatakları test edilir.
 • Değerleri eksik ise ve soğutucu akışkanın kontrol edilir.
 • Hava filtresi temizlenir.
 • Ses kontrolleri yapılır.

Klima Bakımı Düzenli Neden Yapılmalı?

 • Yüksek verimlilik ve performansı elde edemezsiniz.
 • Cihazınız uzun ömürlü ve huzurlu konforlu temiz hava sağlayamazsınız.
 • Klima bakım servisi kullanılmış cihazların performansını yükselmesi için daha faydalı olacaktır.
 • Klimalar ile, klima bakımı işlemi daha sağlıklı bir yaşam alanı sağlamış olur.
 • Klimalar mevsim değişikliklerine paralel olarak değişik hava koşulları ile karşılaşır. Bunun sonrasında klimalarda bulunan serpantin ve filtreler toz ve pisliklerden ötürü tıkanır. Bu sizin sağlığınız ve cebiniz için önemlidir.

Filtrelerden ötürü saldığı zararlı hava sayesinde sağlığınız ile ilgili problemler yaşarsınız. Bunun yanı sıra serpantinlerin ve filtrelerin tıkanıklığından ötürü yeterli soğutma ve ısıtma işlevini yerine getiremeyen klimalar sürekli olarak çalışır.

Ayaspaşa kapsamında hizmet verdiğimiz markalardan birkaçı: DemirDöküm ECA BAXI Baymak BEKO Ariston AIRFEL ferroli Buderus SÜSLER ALARKO Baykan BRÖTJE VIESSMANN protherm VESTEL Vaillant BOSCH arçelik Beretta.

Beyoğlu Ayaspaşa klimacı olarak Beyoğlu ilçesinde duvar tipi split, inverter duvar tipi split, multi – split, salon tipi, kaset tipi, kanallı tip, tavan tipi, yer tipi klima model cihazların bakım, onarım, tamir, montaj. demontaj & söküm, yedek parça ve aksesuar ihtiyaçlarını karşılıyoruz.