Beyoğlu Asmalımescit klima servisi, OKYANUS Teknik güvencesi ile Beyoğlu ilçesinde verilen bir hizmettir. Son yıllarda vazgeçilmez ihtiyaçlarımızdan olan klimalar aynı orantıda servis ihtiyaçlarını beraberinde getirmiştir. Sağlığınızı riske, paranızı çöpe atmamak için Beyoğlu Asmalımescit merkezimizi arayarak Çağrı Merkezi Yetkililerimizden bilgiler alabilirsiniz.

Asmalımescit klima bakımı, Asmalımescit klima montaj, Asmalımescit eski klima servisi, Asmalımescit klima servis firmaları, Asmalımescit klima sökümü, Asmalımescit klima servisi fiyat listesi, Asmalımescit klima montaj servisi, Asmalımescit ikinci el klima alanlar, Asmalımescit klima servis şirketi, Asmalımescit klima tamiri, Asmalımescit uygun klima servisi, Asmalımescit ikinci el klima alan yerler, Asmalımescit klima servis ustaları, Asmalımescit klima bakım servisi, Asmalımescit klima servisi fiyatları, Asmalımescit klima özel servisi, Asmalımescit özel klima servisi, Asmalımescit klima arızası, Asmalımescit klima teknik bakımı.

Hemen bizleri arayarak daha fazla bilgi alabilirsiniz!

Firmamız her model klimalar için Asmalımescit ve klima montajı hizmetleri vermektedir. Klimalar için BTU boyutuna göre sizler için özel fiyatlandırma yaparak hiç bir nakliye ücreti talep etmeden söküm-takım (montaj de-montaj) işlemlerini gerçekleştirir.

Asmalımescit klima ustası, Asmalımescit klima servisi ücret bedeli, Asmalımescit klima yedek parçası, Asmalımescit klima parçası, Asmalımescit klima servis firması, Asmalımescit klima servisleri, Asmalımescit klima servis şirketleri, Asmalımescit ucuz klima servisi, Asmalımescit klima tamir servisi, Asmalımescit klima periyodik bakımı, Asmalımescit klima servis ustası, Asmalımescit klima demontaj, Asmalımescit ikinci el klima satmak istiyorum, Asmalımescit klima servisi, Asmalımescit kurumsal klima servisi, Asmalımescit klima servisi ücretleri, Asmalımescit klima teknik servisi, Asmalımescit en iyi klima servisi, Asmalımescit klima montajı.

Klimalar için özel olarak izole edilmiş bakır borularınız firmamız tarafından temin edilebilmektedir. İhtiyaç halinde servis ekibimiz tarafından bilgi sahibi edilirsiniz. Bu aşamadan sonra isteğiniz doğrultusunda klimalar için bakır borularınız temin edilir.

Klima Bakım Hizmetleri Nelerdir?

 • Elektrik tesisatı gerilim ve akım düzeyi ile kontrol edilir, gerekirsede müdahale edilir.
 • Soket bağlantıları ve kablo bağlantı noktaları, kontrolü yapılır.
 • Kirli ise, drenaj tavası temizlenir.
 • Özel ısınma sıvı temizlik hava veya basınçlı su ile yapılır.
 • Fan pervane kontrol edilir ve gerekirse temizleme yapılır.
 • Döner aksam yatakları test edilir.
 • Değerleri eksik ise ve soğutucu akışkanın kontrol edilir.
 • Hava filtresi temizlenir.
 • Ses kontrolleri yapılır.

Klima Bakımı Düzenli Neden Yapılmalı?

 • Yüksek verimlilik ve performansı elde edemezsiniz.
 • Cihazınız uzun ömürlü ve huzurlu konforlu temiz hava sağlayamazsınız.
 • Klima bakım servisi kullanılmış cihazların performansını yükselmesi için daha faydalı olacaktır.
 • Klimalar ile, klima bakımı işlemi daha sağlıklı bir yaşam alanı sağlamış olur.
 • Klimalar mevsim değişikliklerine paralel olarak değişik hava koşulları ile karşılaşır. Bunun sonrasında klimalarda bulunan serpantin ve filtreler toz ve pisliklerden ötürü tıkanır. Bu sizin sağlığınız ve cebiniz için önemlidir.

Filtrelerden ötürü saldığı zararlı hava sayesinde sağlığınız ile ilgili problemler yaşarsınız. Bunun yanı sıra serpantinlerin ve filtrelerin tıkanıklığından ötürü yeterli soğutma ve ısıtma işlevini yerine getiremeyen klimalar sürekli olarak çalışır.

Asmalımescit kapsamında hizmet verdiğimiz markalardan birkaçı: DemirDöküm ECA BAXI Baymak BEKO Ariston AIRFEL ferroli Buderus SÜSLER ALARKO Baykan BRÖTJE VIESSMANN protherm VESTEL Vaillant BOSCH arçelik Beretta.

Beyoğlu Asmalımescit klimacı olarak Beyoğlu ilçesinde duvar tipi split, inverter duvar tipi split, multi – split, salon tipi, kaset tipi, kanallı tip, tavan tipi, yer tipi klima model cihazların bakım, onarım, tamir, montaj. demontaj & söküm, yedek parça ve aksesuar ihtiyaçlarını karşılıyoruz.