Beylikdüzü Kavaklı klima servisi, OKYANUS Teknik güvencesi ile Beylikdüzü ilçesinde verilen bir hizmettir. Son yıllarda vazgeçilmez ihtiyaçlarımızdan olan klimalar aynı orantıda servis ihtiyaçlarını beraberinde getirmiştir. Sağlığınızı riske, paranızı çöpe atmamak için Beylikdüzü Kavaklı merkezimizi arayarak Çağrı Merkezi Yetkililerimizden bilgiler alabilirsiniz.

Kavaklı eski klima servisi, Kavaklı klima özel servisi, Kavaklı klima servisi fiyatları, Kavaklı klima sökümü, Kavaklı özel klima servisi, Kavaklı klima montaj, Kavaklı klima arızası, Kavaklı klima tamiri, Kavaklı klima montaj servisi, Kavaklı uygun klima servisi, Kavaklı klima servis firmaları, Kavaklı klima bakım servisi, Kavaklı ikinci el klima alan yerler, Kavaklı klima servis ustaları, Kavaklı klima servis şirketi, Kavaklı klima teknik bakımı, Kavaklı klima bakımı, Kavaklı klima servisi fiyat listesi, Kavaklı ikinci el klima alanlar.

Hemen bizleri arayarak daha fazla bilgi alabilirsiniz!

Firmamız her model klimalar için Kavaklı ve klima montajı hizmetleri vermektedir. Klimalar için BTU boyutuna göre sizler için özel fiyatlandırma yaparak hiç bir nakliye ücreti talep etmeden söküm-takım (montaj de-montaj) işlemlerini gerçekleştirir.

Kavaklı klima tamir servisi, Kavaklı kurumsal klima servisi, Kavaklı klima servisleri, Kavaklı klima demontaj, Kavaklı ucuz klima servisi, Kavaklı klima servisi ücretleri, Kavaklı klima parçası, Kavaklı klima ustası, Kavaklı klima servis firması, Kavaklı klima servisi ücret bedeli, Kavaklı klima teknik servisi, Kavaklı ikinci el klima satmak istiyorum, Kavaklı klima servisi, Kavaklı klima yedek parçası, Kavaklı klima servis ustası, Kavaklı klima servis şirketleri, Kavaklı en iyi klima servisi, Kavaklı klima montajı, Kavaklı klima periyodik bakımı.

Klimalar için özel olarak izole edilmiş bakır borularınız firmamız tarafından temin edilebilmektedir. İhtiyaç halinde servis ekibimiz tarafından bilgi sahibi edilirsiniz. Bu aşamadan sonra isteğiniz doğrultusunda klimalar için bakır borularınız temin edilir.

Klima Bakım Hizmetleri Nelerdir?

 • Elektrik tesisatı gerilim ve akım düzeyi ile kontrol edilir, gerekirsede müdahale edilir.
 • Soket bağlantıları ve kablo bağlantı noktaları, kontrolü yapılır.
 • Kirli ise, drenaj tavası temizlenir.
 • Özel ısınma sıvı temizlik hava veya basınçlı su ile yapılır.
 • Fan pervane kontrol edilir ve gerekirse temizleme yapılır.
 • Döner aksam yatakları test edilir.
 • Değerleri eksik ise ve soğutucu akışkanın kontrol edilir.
 • Hava filtresi temizlenir.
 • Ses kontrolleri yapılır.

Klima Bakımı Düzenli Neden Yapılmalı?

 • Yüksek verimlilik ve performansı elde edemezsiniz.
 • Cihazınız uzun ömürlü ve huzurlu konforlu temiz hava sağlayamazsınız.
 • Klima bakım servisi kullanılmış cihazların performansını yükselmesi için daha faydalı olacaktır.
 • Klimalar ile, klima bakımı işlemi daha sağlıklı bir yaşam alanı sağlamış olur.
 • Klimalar mevsim değişikliklerine paralel olarak değişik hava koşulları ile karşılaşır. Bunun sonrasında klimalarda bulunan serpantin ve filtreler toz ve pisliklerden ötürü tıkanır. Bu sizin sağlığınız ve cebiniz için önemlidir.

Filtrelerden ötürü saldığı zararlı hava sayesinde sağlığınız ile ilgili problemler yaşarsınız. Bunun yanı sıra serpantinlerin ve filtrelerin tıkanıklığından ötürü yeterli soğutma ve ısıtma işlevini yerine getiremeyen klimalar sürekli olarak çalışır.

Kavaklı kapsamında hizmet verdiğimiz markalardan birkaçı: DemirDöküm ECA BAXI Baymak BEKO Ariston AIRFEL ferroli Buderus SÜSLER ALARKO Baykan BRÖTJE VIESSMANN protherm VESTEL Vaillant BOSCH arçelik Beretta.

Beylikdüzü Kavaklı klimacı olarak Beylikdüzü ilçesinde duvar tipi split, inverter duvar tipi split, multi – split, salon tipi, kaset tipi, kanallı tip, tavan tipi, yer tipi klima model cihazların bakım, onarım, tamir, montaj. demontaj & söküm, yedek parça ve aksesuar ihtiyaçlarını karşılıyoruz.