Beylikdüzü Büyükşehir klima servisi, OKYANUS Teknik güvencesi ile Beylikdüzü ilçesinde verilen bir hizmettir. Son yıllarda vazgeçilmez ihtiyaçlarımızdan olan klimalar aynı orantıda servis ihtiyaçlarını beraberinde getirmiştir. Sağlığınızı riske, paranızı çöpe atmamak için Beylikdüzü Büyükşehir merkezimizi arayarak Çağrı Merkezi Yetkililerimizden bilgiler alabilirsiniz.

Büyükşehir klima özel servisi, Büyükşehir klima sökümü, Büyükşehir klima montaj, Büyükşehir eski klima servisi, Büyükşehir klima tamiri, Büyükşehir klima montaj servisi, Büyükşehir klima bakım servisi, Büyükşehir klima arızası, Büyükşehir klima servis ustaları, Büyükşehir uygun klima servisi, Büyükşehir özel klima servisi, Büyükşehir klima teknik bakımı, Büyükşehir klima servis şirketi, Büyükşehir klima bakımı, Büyükşehir ikinci el klima alan yerler, Büyükşehir klima servis firmaları, Büyükşehir ikinci el klima alanlar, Büyükşehir klima servisi fiyat listesi, Büyükşehir klima servisi fiyatları.

Hemen bizleri arayarak daha fazla bilgi alabilirsiniz!

Firmamız her model klimalar için Büyükşehir ve klima montajı hizmetleri vermektedir. Klimalar için BTU boyutuna göre sizler için özel fiyatlandırma yaparak hiç bir nakliye ücreti talep etmeden söküm-takım (montaj de-montaj) işlemlerini gerçekleştirir.

Büyükşehir en iyi klima servisi, Büyükşehir ucuz klima servisi, Büyükşehir klima servisi ücretleri, Büyükşehir klima servisi, Büyükşehir klima periyodik bakımı, Büyükşehir klima demontaj, Büyükşehir klima ustası, Büyükşehir klima servisleri, Büyükşehir klima servis ustası, Büyükşehir klima parçası, Büyükşehir klima yedek parçası, Büyükşehir ikinci el klima satmak istiyorum, Büyükşehir klima servis şirketleri, Büyükşehir klima servis firması, Büyükşehir klima teknik servisi, Büyükşehir klima tamir servisi, Büyükşehir klima montajı, Büyükşehir kurumsal klima servisi, Büyükşehir klima servisi ücret bedeli.

Klimalar için özel olarak izole edilmiş bakır borularınız firmamız tarafından temin edilebilmektedir. İhtiyaç halinde servis ekibimiz tarafından bilgi sahibi edilirsiniz. Bu aşamadan sonra isteğiniz doğrultusunda klimalar için bakır borularınız temin edilir.

Klima Bakım Hizmetleri Nelerdir?

 • Elektrik tesisatı gerilim ve akım düzeyi ile kontrol edilir, gerekirsede müdahale edilir.
 • Soket bağlantıları ve kablo bağlantı noktaları, kontrolü yapılır.
 • Kirli ise, drenaj tavası temizlenir.
 • Özel ısınma sıvı temizlik hava veya basınçlı su ile yapılır.
 • Fan pervane kontrol edilir ve gerekirse temizleme yapılır.
 • Döner aksam yatakları test edilir.
 • Değerleri eksik ise ve soğutucu akışkanın kontrol edilir.
 • Hava filtresi temizlenir.
 • Ses kontrolleri yapılır.

Klima Bakımı Düzenli Neden Yapılmalı?

 • Yüksek verimlilik ve performansı elde edemezsiniz.
 • Cihazınız uzun ömürlü ve huzurlu konforlu temiz hava sağlayamazsınız.
 • Klima bakım servisi kullanılmış cihazların performansını yükselmesi için daha faydalı olacaktır.
 • Klimalar ile, klima bakımı işlemi daha sağlıklı bir yaşam alanı sağlamış olur.
 • Klimalar mevsim değişikliklerine paralel olarak değişik hava koşulları ile karşılaşır. Bunun sonrasında klimalarda bulunan serpantin ve filtreler toz ve pisliklerden ötürü tıkanır. Bu sizin sağlığınız ve cebiniz için önemlidir.

Filtrelerden ötürü saldığı zararlı hava sayesinde sağlığınız ile ilgili problemler yaşarsınız. Bunun yanı sıra serpantinlerin ve filtrelerin tıkanıklığından ötürü yeterli soğutma ve ısıtma işlevini yerine getiremeyen klimalar sürekli olarak çalışır.

Büyükşehir kapsamında hizmet verdiğimiz markalardan birkaçı: DemirDöküm ECA BAXI Baymak BEKO Ariston AIRFEL ferroli Buderus SÜSLER ALARKO Baykan BRÖTJE VIESSMANN protherm VESTEL Vaillant BOSCH arçelik Beretta.

Beylikdüzü Büyükşehir klimacı olarak Beylikdüzü ilçesinde duvar tipi split, inverter duvar tipi split, multi – split, salon tipi, kaset tipi, kanallı tip, tavan tipi, yer tipi klima model cihazların bakım, onarım, tamir, montaj. demontaj & söküm, yedek parça ve aksesuar ihtiyaçlarını karşılıyoruz.