Beylikdüzü Adnan Kahveci klima servisi, OKYANUS Teknik güvencesi ile Beylikdüzü ilçesinde verilen bir hizmettir. Son yıllarda vazgeçilmez ihtiyaçlarımızdan olan klimalar aynı orantıda servis ihtiyaçlarını beraberinde getirmiştir. Sağlığınızı riske, paranızı çöpe atmamak için Beylikdüzü Adnan Kahveci merkezimizi arayarak Çağrı Merkezi Yetkililerimizden bilgiler alabilirsiniz.

Adnan Kahveci klima sökümü, Adnan Kahveci klima bakımı, Adnan Kahveci klima servis ustaları, Adnan Kahveci ikinci el klima alan yerler, Adnan Kahveci klima servisi fiyatları, Adnan Kahveci klima servis şirketi, Adnan Kahveci klima montaj servisi, Adnan Kahveci ikinci el klima alanlar, Adnan Kahveci klima servisi fiyat listesi, Adnan Kahveci klima servis firmaları, Adnan Kahveci klima montaj, Adnan Kahveci klima tamiri, Adnan Kahveci eski klima servisi, Adnan Kahveci klima arızası, Adnan Kahveci klima teknik bakımı, Adnan Kahveci klima bakım servisi, Adnan Kahveci klima özel servisi, Adnan Kahveci uygun klima servisi, Adnan Kahveci özel klima servisi.

Hemen bizleri arayarak daha fazla bilgi alabilirsiniz!

Firmamız her model klimalar için Adnan Kahveci ve klima montajı hizmetleri vermektedir. Klimalar için BTU boyutuna göre sizler için özel fiyatlandırma yaparak hiç bir nakliye ücreti talep etmeden söküm-takım (montaj de-montaj) işlemlerini gerçekleştirir.

Adnan Kahveci klima montajı, Adnan Kahveci klima servis firması, Adnan Kahveci klima servisi, Adnan Kahveci klima yedek parçası, Adnan Kahveci kurumsal klima servisi, Adnan Kahveci ikinci el klima satmak istiyorum, Adnan Kahveci klima parçası, Adnan Kahveci klima demontaj, Adnan Kahveci en iyi klima servisi, Adnan Kahveci klima servisleri, Adnan Kahveci klima servis ustası, Adnan Kahveci ucuz klima servisi, Adnan Kahveci klima teknik servisi, Adnan Kahveci klima ustası, Adnan Kahveci klima servisi ücretleri, Adnan Kahveci klima servisi ücret bedeli, Adnan Kahveci klima servis şirketleri, Adnan Kahveci klima tamir servisi, Adnan Kahveci klima periyodik bakımı.

Klimalar için özel olarak izole edilmiş bakır borularınız firmamız tarafından temin edilebilmektedir. İhtiyaç halinde servis ekibimiz tarafından bilgi sahibi edilirsiniz. Bu aşamadan sonra isteğiniz doğrultusunda klimalar için bakır borularınız temin edilir.

Klima Bakım Hizmetleri Nelerdir?

 • Elektrik tesisatı gerilim ve akım düzeyi ile kontrol edilir, gerekirsede müdahale edilir.
 • Soket bağlantıları ve kablo bağlantı noktaları, kontrolü yapılır.
 • Kirli ise, drenaj tavası temizlenir.
 • Özel ısınma sıvı temizlik hava veya basınçlı su ile yapılır.
 • Fan pervane kontrol edilir ve gerekirse temizleme yapılır.
 • Döner aksam yatakları test edilir.
 • Değerleri eksik ise ve soğutucu akışkanın kontrol edilir.
 • Hava filtresi temizlenir.
 • Ses kontrolleri yapılır.

Klima Bakımı Düzenli Neden Yapılmalı?

 • Yüksek verimlilik ve performansı elde edemezsiniz.
 • Cihazınız uzun ömürlü ve huzurlu konforlu temiz hava sağlayamazsınız.
 • Klima bakım servisi kullanılmış cihazların performansını yükselmesi için daha faydalı olacaktır.
 • Klimalar ile, klima bakımı işlemi daha sağlıklı bir yaşam alanı sağlamış olur.
 • Klimalar mevsim değişikliklerine paralel olarak değişik hava koşulları ile karşılaşır. Bunun sonrasında klimalarda bulunan serpantin ve filtreler toz ve pisliklerden ötürü tıkanır. Bu sizin sağlığınız ve cebiniz için önemlidir.

Filtrelerden ötürü saldığı zararlı hava sayesinde sağlığınız ile ilgili problemler yaşarsınız. Bunun yanı sıra serpantinlerin ve filtrelerin tıkanıklığından ötürü yeterli soğutma ve ısıtma işlevini yerine getiremeyen klimalar sürekli olarak çalışır.

Adnan Kahveci kapsamında hizmet verdiğimiz markalardan birkaçı: DemirDöküm ECA BAXI Baymak BEKO Ariston AIRFEL ferroli Buderus SÜSLER ALARKO Baykan BRÖTJE VIESSMANN protherm VESTEL Vaillant BOSCH arçelik Beretta.

Beylikdüzü Adnan Kahveci klimacı olarak Beylikdüzü ilçesinde duvar tipi split, inverter duvar tipi split, multi – split, salon tipi, kaset tipi, kanallı tip, tavan tipi, yer tipi klima model cihazların bakım, onarım, tamir, montaj. demontaj & söküm, yedek parça ve aksesuar ihtiyaçlarını karşılıyoruz.