Kuruçeşme klima yedek parçası, Kuruçeşme klima periyodik bakımı, Kuruçeşme kurumsal klima servisi, Kuruçeşme klima parçası, Kuruçeşme klima servisleri, Kuruçeşme klima servis şirketleri, Kuruçeşme klima tamir servisi, Kuruçeşme klima montajı, Kuruçeşme klima teknik servisi, Kuruçeşme klima demontaj, Kuruçeşme ucuz klima servisi, Kuruçeşme klima servisi ücretleri, Kuruçeşme klima servis firması, Kuruçeşme en iyi klima servisi, Kuruçeşme klima ustası, Kuruçeşme klima servisi, Kuruçeşme klima servisi ücret bedeli, Kuruçeşme ikinci el klima satmak istiyorum, Kuruçeşme klima servis ustası.

Beşiktaş Kuruçeşme klima servisi, OKYANUS Teknik güvencesi ile Beşiktaş ilçesinde verilen bir hizmettir. Son yıllarda vazgeçilmez ihtiyaçlarımızdan olan klimalar aynı orantıda servis ihtiyaçlarını beraberinde getirmiştir. Sağlığınızı riske, paranızı çöpe atmamak için Beşiktaş Kuruçeşme merkezimizi arayarak Çağrı Merkezi Yetkililerimizden bilgiler alabilirsiniz.

Hemen bizleri arayarak daha fazla bilgi alabilirsiniz!

Firmamız her model klimalar için Kuruçeşme ve klima montajı hizmetleri vermektedir. Klimalar için BTU boyutuna göre sizler için özel fiyatlandırma yaparak hiç bir nakliye ücreti talep etmeden söküm-takım (montaj de-montaj) işlemlerini gerçekleştirir.

Klimalar için özel olarak izole edilmiş bakır borularınız firmamız tarafından temin edilebilmektedir. İhtiyaç halinde servis ekibimiz tarafından bilgi sahibi edilirsiniz. Bu aşamadan sonra isteğiniz doğrultusunda klimalar için bakır borularınız temin edilir.

Klima Bakım Hizmetleri Nelerdir?

 • Elektrik tesisatı gerilim ve akım düzeyi ile kontrol edilir, gerekirsede müdahale edilir.
 • Soket bağlantıları ve kablo bağlantı noktaları, kontrolü yapılır.
 • Kirli ise, drenaj tavası temizlenir.
 • Özel ısınma sıvı temizlik hava veya basınçlı su ile yapılır.
 • Fan pervane kontrol edilir ve gerekirse temizleme yapılır.
 • Döner aksam yatakları test edilir.
 • Değerleri eksik ise ve soğutucu akışkanın kontrol edilir.
 • Hava filtresi temizlenir.
 • Ses kontrolleri yapılır.

Klima Bakımı Düzenli Neden Yapılmalı?

 • Yüksek verimlilik ve performansı elde edemezsiniz.
 • Cihazınız uzun ömürlü ve huzurlu konforlu temiz hava sağlayamazsınız.
 • Klima bakım servisi kullanılmış cihazların performansını yükselmesi için daha faydalı olacaktır.
 • Klimalar ile, klima bakımı işlemi daha sağlıklı bir yaşam alanı sağlamış olur.
 • Klimalar mevsim değişikliklerine paralel olarak değişik hava koşulları ile karşılaşır. Bunun sonrasında klimalarda bulunan serpantin ve filtreler toz ve pisliklerden ötürü tıkanır. Bu sizin sağlığınız ve cebiniz için önemlidir.

Filtrelerden ötürü saldığı zararlı hava sayesinde sağlığınız ile ilgili problemler yaşarsınız. Bunun yanı sıra serpantinlerin ve filtrelerin tıkanıklığından ötürü yeterli soğutma ve ısıtma işlevini yerine getiremeyen klimalar sürekli olarak çalışır.

Kuruçeşme kapsamında hizmet verdiğimiz markalardan birkaçı: DemirDöküm ECA BAXI Baymak BEKO Ariston AIRFEL ferroli Buderus SÜSLER ALARKO Baykan BRÖTJE VIESSMANN protherm VESTEL Vaillant BOSCH arçelik Beretta.

Beşiktaş Kuruçeşme klimacı olarak Beşiktaş ilçesinde duvar tipi split, inverter duvar tipi split, multi – split, salon tipi, kaset tipi, kanallı tip, tavan tipi, yer tipi klima model cihazların bakım, onarım, tamir, montaj. demontaj & söküm, yedek parça ve aksesuar ihtiyaçlarını karşılıyoruz.

Kuruçeşme klima servisi fiyatları, Kuruçeşme özel klima servisi, Kuruçeşme klima montaj, Kuruçeşme klima servisi fiyat listesi, Kuruçeşme klima servis şirketi, Kuruçeşme klima sökümü, Kuruçeşme klima montaj servisi, Kuruçeşme klima servis firmaları, Kuruçeşme klima teknik bakımı, Kuruçeşme ikinci el klima alanlar, Kuruçeşme klima bakım servisi, Kuruçeşme klima bakımı, Kuruçeşme uygun klima servisi, Kuruçeşme ikinci el klima alan yerler, Kuruçeşme klima tamiri, Kuruçeşme klima servis ustaları, Kuruçeşme klima arızası, Kuruçeşme eski klima servisi, Kuruçeşme klima özel servisi.