Beşiktaş Kuruçeşme klima servisi, OKYANUS Teknik güvencesi ile Beşiktaş ilçesinde verilen bir hizmettir. Son yıllarda vazgeçilmez ihtiyaçlarımızdan olan klimalar aynı orantıda servis ihtiyaçlarını beraberinde getirmiştir. Sağlığınızı riske, paranızı çöpe atmamak için Beşiktaş Kuruçeşme merkezimizi arayarak Çağrı Merkezi Yetkililerimizden bilgiler alabilirsiniz.

Kuruçeşme klima bakımı, Kuruçeşme klima montaj servisi, Kuruçeşme klima servisi fiyatları, Kuruçeşme ikinci el klima alanlar, Kuruçeşme özel klima servisi, Kuruçeşme klima sökümü, Kuruçeşme klima montaj, Kuruçeşme ikinci el klima alan yerler, Kuruçeşme klima özel servisi, Kuruçeşme klima servis şirketi, Kuruçeşme eski klima servisi, Kuruçeşme klima servisi fiyat listesi, Kuruçeşme klima tamiri, Kuruçeşme klima teknik bakımı, Kuruçeşme klima bakım servisi, Kuruçeşme klima servis ustaları, Kuruçeşme uygun klima servisi, Kuruçeşme klima servis firmaları, Kuruçeşme klima arızası.

Hemen bizleri arayarak daha fazla bilgi alabilirsiniz!

Firmamız her model klimalar için Kuruçeşme ve klima montajı hizmetleri vermektedir. Klimalar için BTU boyutuna göre sizler için özel fiyatlandırma yaparak hiç bir nakliye ücreti talep etmeden söküm-takım (montaj de-montaj) işlemlerini gerçekleştirir.

Kuruçeşme klima demontaj, Kuruçeşme klima montajı, Kuruçeşme klima teknik servisi, Kuruçeşme klima ustası, Kuruçeşme en iyi klima servisi, Kuruçeşme klima yedek parçası, Kuruçeşme klima parçası, Kuruçeşme klima tamir servisi, Kuruçeşme klima servis şirketleri, Kuruçeşme klima servisi, Kuruçeşme klima servis ustası, Kuruçeşme ikinci el klima satmak istiyorum, Kuruçeşme klima servis firması, Kuruçeşme klima servisi ücret bedeli, Kuruçeşme kurumsal klima servisi, Kuruçeşme klima periyodik bakımı, Kuruçeşme ucuz klima servisi, Kuruçeşme klima servisi ücretleri, Kuruçeşme klima servisleri.

Klimalar için özel olarak izole edilmiş bakır borularınız firmamız tarafından temin edilebilmektedir. İhtiyaç halinde servis ekibimiz tarafından bilgi sahibi edilirsiniz. Bu aşamadan sonra isteğiniz doğrultusunda klimalar için bakır borularınız temin edilir.

Klima Bakım Hizmetleri Nelerdir?

 • Elektrik tesisatı gerilim ve akım düzeyi ile kontrol edilir, gerekirsede müdahale edilir.
 • Soket bağlantıları ve kablo bağlantı noktaları, kontrolü yapılır.
 • Kirli ise, drenaj tavası temizlenir.
 • Özel ısınma sıvı temizlik hava veya basınçlı su ile yapılır.
 • Fan pervane kontrol edilir ve gerekirse temizleme yapılır.
 • Döner aksam yatakları test edilir.
 • Değerleri eksik ise ve soğutucu akışkanın kontrol edilir.
 • Hava filtresi temizlenir.
 • Ses kontrolleri yapılır.

Klima Bakımı Düzenli Neden Yapılmalı?

 • Yüksek verimlilik ve performansı elde edemezsiniz.
 • Cihazınız uzun ömürlü ve huzurlu konforlu temiz hava sağlayamazsınız.
 • Klima bakım servisi kullanılmış cihazların performansını yükselmesi için daha faydalı olacaktır.
 • Klimalar ile, klima bakımı işlemi daha sağlıklı bir yaşam alanı sağlamış olur.
 • Klimalar mevsim değişikliklerine paralel olarak değişik hava koşulları ile karşılaşır. Bunun sonrasında klimalarda bulunan serpantin ve filtreler toz ve pisliklerden ötürü tıkanır. Bu sizin sağlığınız ve cebiniz için önemlidir.

Filtrelerden ötürü saldığı zararlı hava sayesinde sağlığınız ile ilgili problemler yaşarsınız. Bunun yanı sıra serpantinlerin ve filtrelerin tıkanıklığından ötürü yeterli soğutma ve ısıtma işlevini yerine getiremeyen klimalar sürekli olarak çalışır.

Kuruçeşme kapsamında hizmet verdiğimiz markalardan birkaçı: DemirDöküm ECA BAXI Baymak BEKO Ariston AIRFEL ferroli Buderus SÜSLER ALARKO Baykan BRÖTJE VIESSMANN protherm VESTEL Vaillant BOSCH arçelik Beretta.

Beşiktaş Kuruçeşme klimacı olarak Beşiktaş ilçesinde duvar tipi split, inverter duvar tipi split, multi – split, salon tipi, kaset tipi, kanallı tip, tavan tipi, yer tipi klima model cihazların bakım, onarım, tamir, montaj. demontaj & söküm, yedek parça ve aksesuar ihtiyaçlarını karşılıyoruz.