Beşiktaş Ihlamur klima servisi, OKYANUS Teknik güvencesi ile Beşiktaş ilçesinde verilen bir hizmettir. Son yıllarda vazgeçilmez ihtiyaçlarımızdan olan klimalar aynı orantıda servis ihtiyaçlarını beraberinde getirmiştir. Sağlığınızı riske, paranızı çöpe atmamak için Beşiktaş Ihlamur merkezimizi arayarak Çağrı Merkezi Yetkililerimizden bilgiler alabilirsiniz.

Ihlamur klima montaj servisi, Ihlamur uygun klima servisi, Ihlamur klima servisi fiyatları, Ihlamur klima servis firmaları, Ihlamur ikinci el klima alanlar, Ihlamur klima montaj, Ihlamur ikinci el klima alan yerler, Ihlamur klima servisi fiyat listesi, Ihlamur klima sökümü, Ihlamur klima tamiri, Ihlamur özel klima servisi, Ihlamur eski klima servisi, Ihlamur klima arızası, Ihlamur klima bakımı, Ihlamur klima teknik bakımı, Ihlamur klima servis şirketi, Ihlamur klima özel servisi, Ihlamur klima servis ustaları, Ihlamur klima bakım servisi.

Hemen bizleri arayarak daha fazla bilgi alabilirsiniz!

Firmamız her model klimalar için Ihlamur ve klima montajı hizmetleri vermektedir. Klimalar için BTU boyutuna göre sizler için özel fiyatlandırma yaparak hiç bir nakliye ücreti talep etmeden söküm-takım (montaj de-montaj) işlemlerini gerçekleştirir.

Ihlamur klima parçası, Ihlamur klima periyodik bakımı, Ihlamur klima servis ustası, Ihlamur klima servis firması, Ihlamur kurumsal klima servisi, Ihlamur klima montajı, Ihlamur klima tamir servisi, Ihlamur klima servis şirketleri, Ihlamur klima servisi ücret bedeli, Ihlamur en iyi klima servisi, Ihlamur ikinci el klima satmak istiyorum, Ihlamur klima yedek parçası, Ihlamur klima teknik servisi, Ihlamur klima ustası, Ihlamur klima servisi ücretleri, Ihlamur ucuz klima servisi, Ihlamur klima servisleri, Ihlamur klima servisi, Ihlamur klima demontaj.

Klimalar için özel olarak izole edilmiş bakır borularınız firmamız tarafından temin edilebilmektedir. İhtiyaç halinde servis ekibimiz tarafından bilgi sahibi edilirsiniz. Bu aşamadan sonra isteğiniz doğrultusunda klimalar için bakır borularınız temin edilir.

Klima Bakım Hizmetleri Nelerdir?

 • Elektrik tesisatı gerilim ve akım düzeyi ile kontrol edilir, gerekirsede müdahale edilir.
 • Soket bağlantıları ve kablo bağlantı noktaları, kontrolü yapılır.
 • Kirli ise, drenaj tavası temizlenir.
 • Özel ısınma sıvı temizlik hava veya basınçlı su ile yapılır.
 • Fan pervane kontrol edilir ve gerekirse temizleme yapılır.
 • Döner aksam yatakları test edilir.
 • Değerleri eksik ise ve soğutucu akışkanın kontrol edilir.
 • Hava filtresi temizlenir.
 • Ses kontrolleri yapılır.

Klima Bakımı Düzenli Neden Yapılmalı?

 • Yüksek verimlilik ve performansı elde edemezsiniz.
 • Cihazınız uzun ömürlü ve huzurlu konforlu temiz hava sağlayamazsınız.
 • Klima bakım servisi kullanılmış cihazların performansını yükselmesi için daha faydalı olacaktır.
 • Klimalar ile, klima bakımı işlemi daha sağlıklı bir yaşam alanı sağlamış olur.
 • Klimalar mevsim değişikliklerine paralel olarak değişik hava koşulları ile karşılaşır. Bunun sonrasında klimalarda bulunan serpantin ve filtreler toz ve pisliklerden ötürü tıkanır. Bu sizin sağlığınız ve cebiniz için önemlidir.

Filtrelerden ötürü saldığı zararlı hava sayesinde sağlığınız ile ilgili problemler yaşarsınız. Bunun yanı sıra serpantinlerin ve filtrelerin tıkanıklığından ötürü yeterli soğutma ve ısıtma işlevini yerine getiremeyen klimalar sürekli olarak çalışır.

Ihlamur kapsamında hizmet verdiğimiz markalardan birkaçı: DemirDöküm ECA BAXI Baymak BEKO Ariston AIRFEL ferroli Buderus SÜSLER ALARKO Baykan BRÖTJE VIESSMANN protherm VESTEL Vaillant BOSCH arçelik Beretta.

Beşiktaş Ihlamur klimacı olarak Beşiktaş ilçesinde duvar tipi split, inverter duvar tipi split, multi – split, salon tipi, kaset tipi, kanallı tip, tavan tipi, yer tipi klima model cihazların bakım, onarım, tamir, montaj. demontaj & söküm, yedek parça ve aksesuar ihtiyaçlarını karşılıyoruz.