Beşiktaş Gayrettepe klima servisi, OKYANUS Teknik güvencesi ile Beşiktaş ilçesinde verilen bir hizmettir. Son yıllarda vazgeçilmez ihtiyaçlarımızdan olan klimalar aynı orantıda servis ihtiyaçlarını beraberinde getirmiştir. Sağlığınızı riske, paranızı çöpe atmamak için Beşiktaş Gayrettepe merkezimizi arayarak Çağrı Merkezi Yetkililerimizden bilgiler alabilirsiniz.

Gayrettepe özel klima servisi, Gayrettepe klima servisi fiyat listesi, Gayrettepe klima bakımı, Gayrettepe klima özel servisi, Gayrettepe klima servisi fiyatları, Gayrettepe klima tamiri, Gayrettepe klima servis şirketi, Gayrettepe ikinci el klima alanlar, Gayrettepe uygun klima servisi, Gayrettepe klima montaj, Gayrettepe klima teknik bakımı, Gayrettepe ikinci el klima alan yerler, Gayrettepe klima servis ustaları, Gayrettepe klima bakım servisi, Gayrettepe eski klima servisi, Gayrettepe klima sökümü, Gayrettepe klima montaj servisi, Gayrettepe klima arızası, Gayrettepe klima servis firmaları.

Hemen bizleri arayarak daha fazla bilgi alabilirsiniz!

Firmamız her model klimalar için Gayrettepe ve klima montajı hizmetleri vermektedir. Klimalar için BTU boyutuna göre sizler için özel fiyatlandırma yaparak hiç bir nakliye ücreti talep etmeden söküm-takım (montaj de-montaj) işlemlerini gerçekleştirir.

Gayrettepe klima servis firması, Gayrettepe klima servis şirketleri, Gayrettepe ucuz klima servisi, Gayrettepe klima teknik servisi, Gayrettepe kurumsal klima servisi, Gayrettepe klima servis ustası, Gayrettepe klima yedek parçası, Gayrettepe klima demontaj, Gayrettepe klima servisi ücretleri, Gayrettepe klima servisi, Gayrettepe klima ustası, Gayrettepe klima servisleri, Gayrettepe klima periyodik bakımı, Gayrettepe klima parçası, Gayrettepe en iyi klima servisi, Gayrettepe klima tamir servisi, Gayrettepe klima montajı, Gayrettepe klima servisi ücret bedeli, Gayrettepe ikinci el klima satmak istiyorum.

Klimalar için özel olarak izole edilmiş bakır borularınız firmamız tarafından temin edilebilmektedir. İhtiyaç halinde servis ekibimiz tarafından bilgi sahibi edilirsiniz. Bu aşamadan sonra isteğiniz doğrultusunda klimalar için bakır borularınız temin edilir.

Klima Bakım Hizmetleri Nelerdir?

 • Elektrik tesisatı gerilim ve akım düzeyi ile kontrol edilir, gerekirsede müdahale edilir.
 • Soket bağlantıları ve kablo bağlantı noktaları, kontrolü yapılır.
 • Kirli ise, drenaj tavası temizlenir.
 • Özel ısınma sıvı temizlik hava veya basınçlı su ile yapılır.
 • Fan pervane kontrol edilir ve gerekirse temizleme yapılır.
 • Döner aksam yatakları test edilir.
 • Değerleri eksik ise ve soğutucu akışkanın kontrol edilir.
 • Hava filtresi temizlenir.
 • Ses kontrolleri yapılır.

Klima Bakımı Düzenli Neden Yapılmalı?

 • Yüksek verimlilik ve performansı elde edemezsiniz.
 • Cihazınız uzun ömürlü ve huzurlu konforlu temiz hava sağlayamazsınız.
 • Klima bakım servisi kullanılmış cihazların performansını yükselmesi için daha faydalı olacaktır.
 • Klimalar ile, klima bakımı işlemi daha sağlıklı bir yaşam alanı sağlamış olur.
 • Klimalar mevsim değişikliklerine paralel olarak değişik hava koşulları ile karşılaşır. Bunun sonrasında klimalarda bulunan serpantin ve filtreler toz ve pisliklerden ötürü tıkanır. Bu sizin sağlığınız ve cebiniz için önemlidir.

Filtrelerden ötürü saldığı zararlı hava sayesinde sağlığınız ile ilgili problemler yaşarsınız. Bunun yanı sıra serpantinlerin ve filtrelerin tıkanıklığından ötürü yeterli soğutma ve ısıtma işlevini yerine getiremeyen klimalar sürekli olarak çalışır.

Gayrettepe kapsamında hizmet verdiğimiz markalardan birkaçı: DemirDöküm ECA BAXI Baymak BEKO Ariston AIRFEL ferroli Buderus SÜSLER ALARKO Baykan BRÖTJE VIESSMANN protherm VESTEL Vaillant BOSCH arçelik Beretta.

Beşiktaş Gayrettepe klimacı olarak Beşiktaş ilçesinde duvar tipi split, inverter duvar tipi split, multi – split, salon tipi, kaset tipi, kanallı tip, tavan tipi, yer tipi klima model cihazların bakım, onarım, tamir, montaj. demontaj & söküm, yedek parça ve aksesuar ihtiyaçlarını karşılıyoruz.