Beşiktaş Dolmabahçe klima servisi, OKYANUS Teknik güvencesi ile Beşiktaş ilçesinde verilen bir hizmettir. Son yıllarda vazgeçilmez ihtiyaçlarımızdan olan klimalar aynı orantıda servis ihtiyaçlarını beraberinde getirmiştir. Sağlığınızı riske, paranızı çöpe atmamak için Beşiktaş Dolmabahçe merkezimizi arayarak Çağrı Merkezi Yetkililerimizden bilgiler alabilirsiniz.

Dolmabahçe klima tamiri, Dolmabahçe uygun klima servisi, Dolmabahçe klima montaj servisi, Dolmabahçe klima sökümü, Dolmabahçe eski klima servisi, Dolmabahçe ikinci el klima alanlar, Dolmabahçe klima arızası, Dolmabahçe klima teknik bakımı, Dolmabahçe klima servis firmaları, Dolmabahçe ikinci el klima alan yerler, Dolmabahçe klima özel servisi, Dolmabahçe klima servis şirketi, Dolmabahçe klima servisi fiyat listesi, Dolmabahçe özel klima servisi, Dolmabahçe klima bakım servisi, Dolmabahçe klima servis ustaları, Dolmabahçe klima bakımı, Dolmabahçe klima montaj, Dolmabahçe klima servisi fiyatları.

Hemen bizleri arayarak daha fazla bilgi alabilirsiniz!

Firmamız her model klimalar için Dolmabahçe ve klima montajı hizmetleri vermektedir. Klimalar için BTU boyutuna göre sizler için özel fiyatlandırma yaparak hiç bir nakliye ücreti talep etmeden söküm-takım (montaj de-montaj) işlemlerini gerçekleştirir.

Dolmabahçe klima demontaj, Dolmabahçe klima teknik servisi, Dolmabahçe klima periyodik bakımı, Dolmabahçe klima servisi, Dolmabahçe ikinci el klima satmak istiyorum, Dolmabahçe klima servis şirketleri, Dolmabahçe klima parçası, Dolmabahçe en iyi klima servisi, Dolmabahçe klima servisi ücret bedeli, Dolmabahçe klima tamir servisi, Dolmabahçe klima yedek parçası, Dolmabahçe klima ustası, Dolmabahçe klima servis ustası, Dolmabahçe klima servisleri, Dolmabahçe klima servisi ücretleri, Dolmabahçe ucuz klima servisi, Dolmabahçe klima montajı, Dolmabahçe klima servis firması, Dolmabahçe kurumsal klima servisi.

Klimalar için özel olarak izole edilmiş bakır borularınız firmamız tarafından temin edilebilmektedir. İhtiyaç halinde servis ekibimiz tarafından bilgi sahibi edilirsiniz. Bu aşamadan sonra isteğiniz doğrultusunda klimalar için bakır borularınız temin edilir.

Klima Bakım Hizmetleri Nelerdir?

 • Elektrik tesisatı gerilim ve akım düzeyi ile kontrol edilir, gerekirsede müdahale edilir.
 • Soket bağlantıları ve kablo bağlantı noktaları, kontrolü yapılır.
 • Kirli ise, drenaj tavası temizlenir.
 • Özel ısınma sıvı temizlik hava veya basınçlı su ile yapılır.
 • Fan pervane kontrol edilir ve gerekirse temizleme yapılır.
 • Döner aksam yatakları test edilir.
 • Değerleri eksik ise ve soğutucu akışkanın kontrol edilir.
 • Hava filtresi temizlenir.
 • Ses kontrolleri yapılır.

Klima Bakımı Düzenli Neden Yapılmalı?

 • Yüksek verimlilik ve performansı elde edemezsiniz.
 • Cihazınız uzun ömürlü ve huzurlu konforlu temiz hava sağlayamazsınız.
 • Klima bakım servisi kullanılmış cihazların performansını yükselmesi için daha faydalı olacaktır.
 • Klimalar ile, klima bakımı işlemi daha sağlıklı bir yaşam alanı sağlamış olur.
 • Klimalar mevsim değişikliklerine paralel olarak değişik hava koşulları ile karşılaşır. Bunun sonrasında klimalarda bulunan serpantin ve filtreler toz ve pisliklerden ötürü tıkanır. Bu sizin sağlığınız ve cebiniz için önemlidir.

Filtrelerden ötürü saldığı zararlı hava sayesinde sağlığınız ile ilgili problemler yaşarsınız. Bunun yanı sıra serpantinlerin ve filtrelerin tıkanıklığından ötürü yeterli soğutma ve ısıtma işlevini yerine getiremeyen klimalar sürekli olarak çalışır.

Dolmabahçe kapsamında hizmet verdiğimiz markalardan birkaçı: DemirDöküm ECA BAXI Baymak BEKO Ariston AIRFEL ferroli Buderus SÜSLER ALARKO Baykan BRÖTJE VIESSMANN protherm VESTEL Vaillant BOSCH arçelik Beretta.

Beşiktaş Dolmabahçe klimacı olarak Beşiktaş ilçesinde duvar tipi split, inverter duvar tipi split, multi – split, salon tipi, kaset tipi, kanallı tip, tavan tipi, yer tipi klima model cihazların bakım, onarım, tamir, montaj. demontaj & söküm, yedek parça ve aksesuar ihtiyaçlarını karşılıyoruz.