Beşiktaş Cihannüma klima servisi, OKYANUS Teknik güvencesi ile Beşiktaş ilçesinde verilen bir hizmettir. Son yıllarda vazgeçilmez ihtiyaçlarımızdan olan klimalar aynı orantıda servis ihtiyaçlarını beraberinde getirmiştir. Sağlığınızı riske, paranızı çöpe atmamak için Beşiktaş Cihannüma merkezimizi arayarak Çağrı Merkezi Yetkililerimizden bilgiler alabilirsiniz.

Cihannüma uygun klima servisi, Cihannüma klima özel servisi, Cihannüma ikinci el klima alan yerler, Cihannüma ikinci el klima alanlar, Cihannüma eski klima servisi, Cihannüma klima teknik bakımı, Cihannüma klima servisi fiyatları, Cihannüma özel klima servisi, Cihannüma klima bakım servisi, Cihannüma klima tamiri, Cihannüma klima bakımı, Cihannüma klima servisi fiyat listesi, Cihannüma klima servis ustaları, Cihannüma klima sökümü, Cihannüma klima servis şirketi, Cihannüma klima arızası, Cihannüma klima montaj, Cihannüma klima servis firmaları, Cihannüma klima montaj servisi.

Hemen bizleri arayarak daha fazla bilgi alabilirsiniz!

Firmamız her model klimalar için Cihannüma ve klima montajı hizmetleri vermektedir. Klimalar için BTU boyutuna göre sizler için özel fiyatlandırma yaparak hiç bir nakliye ücreti talep etmeden söküm-takım (montaj de-montaj) işlemlerini gerçekleştirir.

Cihannüma klima yedek parçası, Cihannüma kurumsal klima servisi, Cihannüma klima servisleri, Cihannüma klima servis şirketleri, Cihannüma klima servis firması, Cihannüma klima tamir servisi, Cihannüma klima teknik servisi, Cihannüma klima montajı, Cihannüma klima parçası, Cihannüma klima servisi, Cihannüma klima periyodik bakımı, Cihannüma ikinci el klima satmak istiyorum, Cihannüma klima ustası, Cihannüma en iyi klima servisi, Cihannüma klima servisi ücret bedeli, Cihannüma klima servisi ücretleri, Cihannüma klima servis ustası, Cihannüma klima demontaj, Cihannüma ucuz klima servisi.

Klimalar için özel olarak izole edilmiş bakır borularınız firmamız tarafından temin edilebilmektedir. İhtiyaç halinde servis ekibimiz tarafından bilgi sahibi edilirsiniz. Bu aşamadan sonra isteğiniz doğrultusunda klimalar için bakır borularınız temin edilir.

Klima Bakım Hizmetleri Nelerdir?

 • Elektrik tesisatı gerilim ve akım düzeyi ile kontrol edilir, gerekirsede müdahale edilir.
 • Soket bağlantıları ve kablo bağlantı noktaları, kontrolü yapılır.
 • Kirli ise, drenaj tavası temizlenir.
 • Özel ısınma sıvı temizlik hava veya basınçlı su ile yapılır.
 • Fan pervane kontrol edilir ve gerekirse temizleme yapılır.
 • Döner aksam yatakları test edilir.
 • Değerleri eksik ise ve soğutucu akışkanın kontrol edilir.
 • Hava filtresi temizlenir.
 • Ses kontrolleri yapılır.

Klima Bakımı Düzenli Neden Yapılmalı?

 • Yüksek verimlilik ve performansı elde edemezsiniz.
 • Cihazınız uzun ömürlü ve huzurlu konforlu temiz hava sağlayamazsınız.
 • Klima bakım servisi kullanılmış cihazların performansını yükselmesi için daha faydalı olacaktır.
 • Klimalar ile, klima bakımı işlemi daha sağlıklı bir yaşam alanı sağlamış olur.
 • Klimalar mevsim değişikliklerine paralel olarak değişik hava koşulları ile karşılaşır. Bunun sonrasında klimalarda bulunan serpantin ve filtreler toz ve pisliklerden ötürü tıkanır. Bu sizin sağlığınız ve cebiniz için önemlidir.

Filtrelerden ötürü saldığı zararlı hava sayesinde sağlığınız ile ilgili problemler yaşarsınız. Bunun yanı sıra serpantinlerin ve filtrelerin tıkanıklığından ötürü yeterli soğutma ve ısıtma işlevini yerine getiremeyen klimalar sürekli olarak çalışır.

Cihannüma kapsamında hizmet verdiğimiz markalardan birkaçı: DemirDöküm ECA BAXI Baymak BEKO Ariston AIRFEL ferroli Buderus SÜSLER ALARKO Baykan BRÖTJE VIESSMANN protherm VESTEL Vaillant BOSCH arçelik Beretta.

Beşiktaş Cihannüma klimacı olarak Beşiktaş ilçesinde duvar tipi split, inverter duvar tipi split, multi – split, salon tipi, kaset tipi, kanallı tip, tavan tipi, yer tipi klima model cihazların bakım, onarım, tamir, montaj. demontaj & söküm, yedek parça ve aksesuar ihtiyaçlarını karşılıyoruz.