Beşiktaş Beşiktaş klima servisi, OKYANUS Teknik güvencesi ile Beşiktaş ilçesinde verilen bir hizmettir. Son yıllarda vazgeçilmez ihtiyaçlarımızdan olan klimalar aynı orantıda servis ihtiyaçlarını beraberinde getirmiştir. Sağlığınızı riske, paranızı çöpe atmamak için Beşiktaş Beşiktaş merkezimizi arayarak Çağrı Merkezi Yetkililerimizden bilgiler alabilirsiniz.

Beşiktaş ikinci el klima alanlar, Beşiktaş klima servis ustaları, Beşiktaş özel klima servisi, Beşiktaş klima servis firmaları, Beşiktaş eski klima servisi, Beşiktaş klima bakım servisi, Beşiktaş klima bakımı, Beşiktaş klima servisi fiyat listesi, Beşiktaş klima tamiri, Beşiktaş klima montaj servisi, Beşiktaş ikinci el klima alan yerler, Beşiktaş klima sökümü, Beşiktaş klima arızası, Beşiktaş klima servis şirketi, Beşiktaş klima teknik bakımı, Beşiktaş klima montaj, Beşiktaş uygun klima servisi, Beşiktaş klima özel servisi, Beşiktaş klima servisi fiyatları.

Hemen bizleri arayarak daha fazla bilgi alabilirsiniz!

Firmamız her model klimalar için Beşiktaş ve klima montajı hizmetleri vermektedir. Klimalar için BTU boyutuna göre sizler için özel fiyatlandırma yaparak hiç bir nakliye ücreti talep etmeden söküm-takım (montaj de-montaj) işlemlerini gerçekleştirir.

Beşiktaş klima servisi ücret bedeli, Beşiktaş klima tamir servisi, Beşiktaş klima teknik servisi, Beşiktaş klima servisi, Beşiktaş klima yedek parçası, Beşiktaş klima servis şirketleri, Beşiktaş ikinci el klima satmak istiyorum, Beşiktaş ucuz klima servisi, Beşiktaş klima periyodik bakımı, Beşiktaş kurumsal klima servisi, Beşiktaş klima servisleri, Beşiktaş klima servis firması, Beşiktaş klima parçası, Beşiktaş klima montajı, Beşiktaş klima demontaj, Beşiktaş en iyi klima servisi, Beşiktaş klima ustası, Beşiktaş klima servisi ücretleri, Beşiktaş klima servis ustası.

Klimalar için özel olarak izole edilmiş bakır borularınız firmamız tarafından temin edilebilmektedir. İhtiyaç halinde servis ekibimiz tarafından bilgi sahibi edilirsiniz. Bu aşamadan sonra isteğiniz doğrultusunda klimalar için bakır borularınız temin edilir.

Klima Bakım Hizmetleri Nelerdir?

 • Elektrik tesisatı gerilim ve akım düzeyi ile kontrol edilir, gerekirsede müdahale edilir.
 • Soket bağlantıları ve kablo bağlantı noktaları, kontrolü yapılır.
 • Kirli ise, drenaj tavası temizlenir.
 • Özel ısınma sıvı temizlik hava veya basınçlı su ile yapılır.
 • Fan pervane kontrol edilir ve gerekirse temizleme yapılır.
 • Döner aksam yatakları test edilir.
 • Değerleri eksik ise ve soğutucu akışkanın kontrol edilir.
 • Hava filtresi temizlenir.
 • Ses kontrolleri yapılır.

Klima Bakımı Düzenli Neden Yapılmalı?

 • Yüksek verimlilik ve performansı elde edemezsiniz.
 • Cihazınız uzun ömürlü ve huzurlu konforlu temiz hava sağlayamazsınız.
 • Klima bakım servisi kullanılmış cihazların performansını yükselmesi için daha faydalı olacaktır.
 • Klimalar ile, klima bakımı işlemi daha sağlıklı bir yaşam alanı sağlamış olur.
 • Klimalar mevsim değişikliklerine paralel olarak değişik hava koşulları ile karşılaşır. Bunun sonrasında klimalarda bulunan serpantin ve filtreler toz ve pisliklerden ötürü tıkanır. Bu sizin sağlığınız ve cebiniz için önemlidir.

Filtrelerden ötürü saldığı zararlı hava sayesinde sağlığınız ile ilgili problemler yaşarsınız. Bunun yanı sıra serpantinlerin ve filtrelerin tıkanıklığından ötürü yeterli soğutma ve ısıtma işlevini yerine getiremeyen klimalar sürekli olarak çalışır.

Beşiktaş kapsamında hizmet verdiğimiz markalardan birkaçı: DemirDöküm ECA BAXI Baymak BEKO Ariston AIRFEL ferroli Buderus SÜSLER ALARKO Baykan BRÖTJE VIESSMANN protherm VESTEL Vaillant BOSCH arçelik Beretta.

Beşiktaş Beşiktaş klimacı olarak Beşiktaş ilçesinde duvar tipi split, inverter duvar tipi split, multi – split, salon tipi, kaset tipi, kanallı tip, tavan tipi, yer tipi klima model cihazların bakım, onarım, tamir, montaj. demontaj & söküm, yedek parça ve aksesuar ihtiyaçlarını karşılıyoruz.