Yıldırım klima periyodik bakımı, Yıldırım klima teknik servisi, Yıldırım klima servis şirketleri, Yıldırım klima montajı, Yıldırım klima yedek parçası, Yıldırım kurumsal klima servisi, Yıldırım ucuz klima servisi, Yıldırım klima servisi ücretleri, Yıldırım en iyi klima servisi, Yıldırım klima servisleri, Yıldırım klima ustası, Yıldırım klima servisi ücret bedeli, Yıldırım klima servis ustası, Yıldırım ikinci el klima satmak istiyorum, Yıldırım klima demontaj, Yıldırım klima parçası, Yıldırım klima servis firması, Yıldırım klima servisi, Yıldırım klima tamir servisi.

Bayrampaşa Yıldırım klima servisi, OKYANUS Teknik güvencesi ile Bayrampaşa ilçesinde verilen bir hizmettir. Son yıllarda vazgeçilmez ihtiyaçlarımızdan olan klimalar aynı orantıda servis ihtiyaçlarını beraberinde getirmiştir. Sağlığınızı riske, paranızı çöpe atmamak için Bayrampaşa Yıldırım merkezimizi arayarak Çağrı Merkezi Yetkililerimizden bilgiler alabilirsiniz.

Hemen bizleri arayarak daha fazla bilgi alabilirsiniz!

Firmamız her model klimalar için Yıldırım ve klima montajı hizmetleri vermektedir. Klimalar için BTU boyutuna göre sizler için özel fiyatlandırma yaparak hiç bir nakliye ücreti talep etmeden söküm-takım (montaj de-montaj) işlemlerini gerçekleştirir.

Klimalar için özel olarak izole edilmiş bakır borularınız firmamız tarafından temin edilebilmektedir. İhtiyaç halinde servis ekibimiz tarafından bilgi sahibi edilirsiniz. Bu aşamadan sonra isteğiniz doğrultusunda klimalar için bakır borularınız temin edilir.

Klima Bakım Hizmetleri Nelerdir?

 • Elektrik tesisatı gerilim ve akım düzeyi ile kontrol edilir, gerekirsede müdahale edilir.
 • Soket bağlantıları ve kablo bağlantı noktaları, kontrolü yapılır.
 • Kirli ise, drenaj tavası temizlenir.
 • Özel ısınma sıvı temizlik hava veya basınçlı su ile yapılır.
 • Fan pervane kontrol edilir ve gerekirse temizleme yapılır.
 • Döner aksam yatakları test edilir.
 • Değerleri eksik ise ve soğutucu akışkanın kontrol edilir.
 • Hava filtresi temizlenir.
 • Ses kontrolleri yapılır.

Klima Bakımı Düzenli Neden Yapılmalı?

 • Yüksek verimlilik ve performansı elde edemezsiniz.
 • Cihazınız uzun ömürlü ve huzurlu konforlu temiz hava sağlayamazsınız.
 • Klima bakım servisi kullanılmış cihazların performansını yükselmesi için daha faydalı olacaktır.
 • Klimalar ile, klima bakımı işlemi daha sağlıklı bir yaşam alanı sağlamış olur.
 • Klimalar mevsim değişikliklerine paralel olarak değişik hava koşulları ile karşılaşır. Bunun sonrasında klimalarda bulunan serpantin ve filtreler toz ve pisliklerden ötürü tıkanır. Bu sizin sağlığınız ve cebiniz için önemlidir.

Filtrelerden ötürü saldığı zararlı hava sayesinde sağlığınız ile ilgili problemler yaşarsınız. Bunun yanı sıra serpantinlerin ve filtrelerin tıkanıklığından ötürü yeterli soğutma ve ısıtma işlevini yerine getiremeyen klimalar sürekli olarak çalışır.

Yıldırım kapsamında hizmet verdiğimiz markalardan birkaçı: DemirDöküm ECA BAXI Baymak BEKO Ariston AIRFEL ferroli Buderus SÜSLER ALARKO Baykan BRÖTJE VIESSMANN protherm VESTEL Vaillant BOSCH arçelik Beretta.

Bayrampaşa Yıldırım klimacı olarak Bayrampaşa ilçesinde duvar tipi split, inverter duvar tipi split, multi – split, salon tipi, kaset tipi, kanallı tip, tavan tipi, yer tipi klima model cihazların bakım, onarım, tamir, montaj. demontaj & söküm, yedek parça ve aksesuar ihtiyaçlarını karşılıyoruz.

Yıldırım uygun klima servisi, Yıldırım klima bakımı, Yıldırım klima arızası, Yıldırım klima sökümü, Yıldırım ikinci el klima alan yerler, Yıldırım klima bakım servisi, Yıldırım özel klima servisi, Yıldırım klima özel servisi, Yıldırım klima servis ustaları, Yıldırım klima servis firmaları, Yıldırım klima montaj servisi, Yıldırım klima servisi fiyatları, Yıldırım eski klima servisi, Yıldırım klima teknik bakımı, Yıldırım ikinci el klima alanlar, Yıldırım klima servisi fiyat listesi, Yıldırım klima tamiri, Yıldırım klima montaj, Yıldırım klima servis şirketi.