Bayrampaşa Sağmalcılar klima servisi, OKYANUS Teknik güvencesi ile Bayrampaşa ilçesinde verilen bir hizmettir. Son yıllarda vazgeçilmez ihtiyaçlarımızdan olan klimalar aynı orantıda servis ihtiyaçlarını beraberinde getirmiştir. Sağlığınızı riske, paranızı çöpe atmamak için Bayrampaşa Sağmalcılar merkezimizi arayarak Çağrı Merkezi Yetkililerimizden bilgiler alabilirsiniz.

Sağmalcılar klima arızası, Sağmalcılar klima bakım servisi, Sağmalcılar klima servisi fiyat listesi, Sağmalcılar klima montaj, Sağmalcılar klima tamiri, Sağmalcılar klima servisi fiyatları, Sağmalcılar klima servis firmaları, Sağmalcılar klima sökümü, Sağmalcılar klima servis şirketi, Sağmalcılar uygun klima servisi, Sağmalcılar klima özel servisi, Sağmalcılar klima bakımı, Sağmalcılar özel klima servisi, Sağmalcılar ikinci el klima alan yerler, Sağmalcılar ikinci el klima alanlar, Sağmalcılar klima montaj servisi, Sağmalcılar klima teknik bakımı, Sağmalcılar eski klima servisi, Sağmalcılar klima servis ustaları.

Hemen bizleri arayarak daha fazla bilgi alabilirsiniz!

Firmamız her model klimalar için Sağmalcılar ve klima montajı hizmetleri vermektedir. Klimalar için BTU boyutuna göre sizler için özel fiyatlandırma yaparak hiç bir nakliye ücreti talep etmeden söküm-takım (montaj de-montaj) işlemlerini gerçekleştirir.

Sağmalcılar klima tamir servisi, Sağmalcılar klima servis ustası, Sağmalcılar klima periyodik bakımı, Sağmalcılar klima teknik servisi, Sağmalcılar en iyi klima servisi, Sağmalcılar klima yedek parçası, Sağmalcılar klima servisi ücret bedeli, Sağmalcılar klima servisleri, Sağmalcılar kurumsal klima servisi, Sağmalcılar ucuz klima servisi, Sağmalcılar klima servis firması, Sağmalcılar klima servisi ücretleri, Sağmalcılar ikinci el klima satmak istiyorum, Sağmalcılar klima parçası, Sağmalcılar klima ustası, Sağmalcılar klima demontaj, Sağmalcılar klima servisi, Sağmalcılar klima montajı, Sağmalcılar klima servis şirketleri.

Klimalar için özel olarak izole edilmiş bakır borularınız firmamız tarafından temin edilebilmektedir. İhtiyaç halinde servis ekibimiz tarafından bilgi sahibi edilirsiniz. Bu aşamadan sonra isteğiniz doğrultusunda klimalar için bakır borularınız temin edilir.

Klima Bakım Hizmetleri Nelerdir?

 • Elektrik tesisatı gerilim ve akım düzeyi ile kontrol edilir, gerekirsede müdahale edilir.
 • Soket bağlantıları ve kablo bağlantı noktaları, kontrolü yapılır.
 • Kirli ise, drenaj tavası temizlenir.
 • Özel ısınma sıvı temizlik hava veya basınçlı su ile yapılır.
 • Fan pervane kontrol edilir ve gerekirse temizleme yapılır.
 • Döner aksam yatakları test edilir.
 • Değerleri eksik ise ve soğutucu akışkanın kontrol edilir.
 • Hava filtresi temizlenir.
 • Ses kontrolleri yapılır.

Klima Bakımı Düzenli Neden Yapılmalı?

 • Yüksek verimlilik ve performansı elde edemezsiniz.
 • Cihazınız uzun ömürlü ve huzurlu konforlu temiz hava sağlayamazsınız.
 • Klima bakım servisi kullanılmış cihazların performansını yükselmesi için daha faydalı olacaktır.
 • Klimalar ile, klima bakımı işlemi daha sağlıklı bir yaşam alanı sağlamış olur.
 • Klimalar mevsim değişikliklerine paralel olarak değişik hava koşulları ile karşılaşır. Bunun sonrasında klimalarda bulunan serpantin ve filtreler toz ve pisliklerden ötürü tıkanır. Bu sizin sağlığınız ve cebiniz için önemlidir.

Filtrelerden ötürü saldığı zararlı hava sayesinde sağlığınız ile ilgili problemler yaşarsınız. Bunun yanı sıra serpantinlerin ve filtrelerin tıkanıklığından ötürü yeterli soğutma ve ısıtma işlevini yerine getiremeyen klimalar sürekli olarak çalışır.

Sağmalcılar kapsamında hizmet verdiğimiz markalardan birkaçı: DemirDöküm ECA BAXI Baymak BEKO Ariston AIRFEL ferroli Buderus SÜSLER ALARKO Baykan BRÖTJE VIESSMANN protherm VESTEL Vaillant BOSCH arçelik Beretta.

Bayrampaşa Sağmalcılar klimacı olarak Bayrampaşa ilçesinde duvar tipi split, inverter duvar tipi split, multi – split, salon tipi, kaset tipi, kanallı tip, tavan tipi, yer tipi klima model cihazların bakım, onarım, tamir, montaj. demontaj & söküm, yedek parça ve aksesuar ihtiyaçlarını karşılıyoruz.