Numunebağ en iyi klima servisi, Numunebağ klima servisi, Numunebağ ucuz klima servisi, Numunebağ klima servis firması, Numunebağ klima demontaj, Numunebağ ikinci el klima satmak istiyorum, Numunebağ klima servisi ücret bedeli, Numunebağ klima yedek parçası, Numunebağ klima montajı, Numunebağ kurumsal klima servisi, Numunebağ klima servisleri, Numunebağ klima tamir servisi, Numunebağ klima parçası, Numunebağ klima teknik servisi, Numunebağ klima servis ustası, Numunebağ klima periyodik bakımı, Numunebağ klima ustası, Numunebağ klima servisi ücretleri, Numunebağ klima servis şirketleri.

Bayrampaşa Numunebağ klima servisi, OKYANUS Teknik güvencesi ile Bayrampaşa ilçesinde verilen bir hizmettir. Son yıllarda vazgeçilmez ihtiyaçlarımızdan olan klimalar aynı orantıda servis ihtiyaçlarını beraberinde getirmiştir. Sağlığınızı riske, paranızı çöpe atmamak için Bayrampaşa Numunebağ merkezimizi arayarak Çağrı Merkezi Yetkililerimizden bilgiler alabilirsiniz.

Hemen bizleri arayarak daha fazla bilgi alabilirsiniz!

Firmamız her model klimalar için Numunebağ ve klima montajı hizmetleri vermektedir. Klimalar için BTU boyutuna göre sizler için özel fiyatlandırma yaparak hiç bir nakliye ücreti talep etmeden söküm-takım (montaj de-montaj) işlemlerini gerçekleştirir.

Klimalar için özel olarak izole edilmiş bakır borularınız firmamız tarafından temin edilebilmektedir. İhtiyaç halinde servis ekibimiz tarafından bilgi sahibi edilirsiniz. Bu aşamadan sonra isteğiniz doğrultusunda klimalar için bakır borularınız temin edilir.

Klima Bakım Hizmetleri Nelerdir?

 • Elektrik tesisatı gerilim ve akım düzeyi ile kontrol edilir, gerekirsede müdahale edilir.
 • Soket bağlantıları ve kablo bağlantı noktaları, kontrolü yapılır.
 • Kirli ise, drenaj tavası temizlenir.
 • Özel ısınma sıvı temizlik hava veya basınçlı su ile yapılır.
 • Fan pervane kontrol edilir ve gerekirse temizleme yapılır.
 • Döner aksam yatakları test edilir.
 • Değerleri eksik ise ve soğutucu akışkanın kontrol edilir.
 • Hava filtresi temizlenir.
 • Ses kontrolleri yapılır.

Klima Bakımı Düzenli Neden Yapılmalı?

 • Yüksek verimlilik ve performansı elde edemezsiniz.
 • Cihazınız uzun ömürlü ve huzurlu konforlu temiz hava sağlayamazsınız.
 • Klima bakım servisi kullanılmış cihazların performansını yükselmesi için daha faydalı olacaktır.
 • Klimalar ile, klima bakımı işlemi daha sağlıklı bir yaşam alanı sağlamış olur.
 • Klimalar mevsim değişikliklerine paralel olarak değişik hava koşulları ile karşılaşır. Bunun sonrasında klimalarda bulunan serpantin ve filtreler toz ve pisliklerden ötürü tıkanır. Bu sizin sağlığınız ve cebiniz için önemlidir.

Filtrelerden ötürü saldığı zararlı hava sayesinde sağlığınız ile ilgili problemler yaşarsınız. Bunun yanı sıra serpantinlerin ve filtrelerin tıkanıklığından ötürü yeterli soğutma ve ısıtma işlevini yerine getiremeyen klimalar sürekli olarak çalışır.

Numunebağ kapsamında hizmet verdiğimiz markalardan birkaçı: DemirDöküm ECA BAXI Baymak BEKO Ariston AIRFEL ferroli Buderus SÜSLER ALARKO Baykan BRÖTJE VIESSMANN protherm VESTEL Vaillant BOSCH arçelik Beretta.

Bayrampaşa Numunebağ klimacı olarak Bayrampaşa ilçesinde duvar tipi split, inverter duvar tipi split, multi – split, salon tipi, kaset tipi, kanallı tip, tavan tipi, yer tipi klima model cihazların bakım, onarım, tamir, montaj. demontaj & söküm, yedek parça ve aksesuar ihtiyaçlarını karşılıyoruz.

Numunebağ klima servis firmaları, Numunebağ ikinci el klima alan yerler, Numunebağ klima sökümü, Numunebağ klima montaj servisi, Numunebağ klima tamiri, Numunebağ klima bakım servisi, Numunebağ klima montaj, Numunebağ klima servisi fiyatları, Numunebağ klima servis ustaları, Numunebağ klima servisi fiyat listesi, Numunebağ klima özel servisi, Numunebağ klima teknik bakımı, Numunebağ uygun klima servisi, Numunebağ eski klima servisi, Numunebağ ikinci el klima alanlar, Numunebağ özel klima servisi, Numunebağ klima servis şirketi, Numunebağ klima bakımı, Numunebağ klima arızası.