Bayrampaşa Numunebağ klima servisi, OKYANUS Teknik güvencesi ile Bayrampaşa ilçesinde verilen bir hizmettir. Son yıllarda vazgeçilmez ihtiyaçlarımızdan olan klimalar aynı orantıda servis ihtiyaçlarını beraberinde getirmiştir. Sağlığınızı riske, paranızı çöpe atmamak için Bayrampaşa Numunebağ merkezimizi arayarak Çağrı Merkezi Yetkililerimizden bilgiler alabilirsiniz.

Numunebağ klima servis ustaları, Numunebağ klima servis şirketi, Numunebağ klima montaj, Numunebağ klima servisi fiyat listesi, Numunebağ klima montaj servisi, Numunebağ klima özel servisi, Numunebağ uygun klima servisi, Numunebağ özel klima servisi, Numunebağ klima sökümü, Numunebağ klima tamiri, Numunebağ ikinci el klima alanlar, Numunebağ klima arızası, Numunebağ klima teknik bakımı, Numunebağ klima servisi fiyatları, Numunebağ klima bakım servisi, Numunebağ klima servis firmaları, Numunebağ klima bakımı, Numunebağ eski klima servisi, Numunebağ ikinci el klima alan yerler.

Hemen bizleri arayarak daha fazla bilgi alabilirsiniz!

Firmamız her model klimalar için Numunebağ ve klima montajı hizmetleri vermektedir. Klimalar için BTU boyutuna göre sizler için özel fiyatlandırma yaparak hiç bir nakliye ücreti talep etmeden söküm-takım (montaj de-montaj) işlemlerini gerçekleştirir.

Numunebağ ucuz klima servisi, Numunebağ ikinci el klima satmak istiyorum, Numunebağ klima ustası, Numunebağ klima parçası, Numunebağ kurumsal klima servisi, Numunebağ klima servis firması, Numunebağ klima periyodik bakımı, Numunebağ klima montajı, Numunebağ klima tamir servisi, Numunebağ klima servisi, Numunebağ klima yedek parçası, Numunebağ klima teknik servisi, Numunebağ klima demontaj, Numunebağ klima servis ustası, Numunebağ en iyi klima servisi, Numunebağ klima servisleri, Numunebağ klima servis şirketleri, Numunebağ klima servisi ücret bedeli, Numunebağ klima servisi ücretleri.

Klimalar için özel olarak izole edilmiş bakır borularınız firmamız tarafından temin edilebilmektedir. İhtiyaç halinde servis ekibimiz tarafından bilgi sahibi edilirsiniz. Bu aşamadan sonra isteğiniz doğrultusunda klimalar için bakır borularınız temin edilir.

Klima Bakım Hizmetleri Nelerdir?

 • Elektrik tesisatı gerilim ve akım düzeyi ile kontrol edilir, gerekirsede müdahale edilir.
 • Soket bağlantıları ve kablo bağlantı noktaları, kontrolü yapılır.
 • Kirli ise, drenaj tavası temizlenir.
 • Özel ısınma sıvı temizlik hava veya basınçlı su ile yapılır.
 • Fan pervane kontrol edilir ve gerekirse temizleme yapılır.
 • Döner aksam yatakları test edilir.
 • Değerleri eksik ise ve soğutucu akışkanın kontrol edilir.
 • Hava filtresi temizlenir.
 • Ses kontrolleri yapılır.

Klima Bakımı Düzenli Neden Yapılmalı?

 • Yüksek verimlilik ve performansı elde edemezsiniz.
 • Cihazınız uzun ömürlü ve huzurlu konforlu temiz hava sağlayamazsınız.
 • Klima bakım servisi kullanılmış cihazların performansını yükselmesi için daha faydalı olacaktır.
 • Klimalar ile, klima bakımı işlemi daha sağlıklı bir yaşam alanı sağlamış olur.
 • Klimalar mevsim değişikliklerine paralel olarak değişik hava koşulları ile karşılaşır. Bunun sonrasında klimalarda bulunan serpantin ve filtreler toz ve pisliklerden ötürü tıkanır. Bu sizin sağlığınız ve cebiniz için önemlidir.

Filtrelerden ötürü saldığı zararlı hava sayesinde sağlığınız ile ilgili problemler yaşarsınız. Bunun yanı sıra serpantinlerin ve filtrelerin tıkanıklığından ötürü yeterli soğutma ve ısıtma işlevini yerine getiremeyen klimalar sürekli olarak çalışır.

Numunebağ kapsamında hizmet verdiğimiz markalardan birkaçı: DemirDöküm ECA BAXI Baymak BEKO Ariston AIRFEL ferroli Buderus SÜSLER ALARKO Baykan BRÖTJE VIESSMANN protherm VESTEL Vaillant BOSCH arçelik Beretta.

Bayrampaşa Numunebağ klimacı olarak Bayrampaşa ilçesinde duvar tipi split, inverter duvar tipi split, multi – split, salon tipi, kaset tipi, kanallı tip, tavan tipi, yer tipi klima model cihazların bakım, onarım, tamir, montaj. demontaj & söküm, yedek parça ve aksesuar ihtiyaçlarını karşılıyoruz.