Muratpaşa klima teknik servisi, Muratpaşa klima servisleri, Muratpaşa klima montajı, Muratpaşa klima ustası, Muratpaşa klima servisi ücretleri, Muratpaşa klima servis ustası, Muratpaşa klima demontaj, Muratpaşa klima servisi, Muratpaşa en iyi klima servisi, Muratpaşa klima periyodik bakımı, Muratpaşa klima parçası, Muratpaşa klima yedek parçası, Muratpaşa ucuz klima servisi, Muratpaşa kurumsal klima servisi, Muratpaşa klima servis firması, Muratpaşa klima servis şirketleri, Muratpaşa klima tamir servisi, Muratpaşa klima servisi ücret bedeli, Muratpaşa ikinci el klima satmak istiyorum.

Bayrampaşa Muratpaşa klima servisi, OKYANUS Teknik güvencesi ile Bayrampaşa ilçesinde verilen bir hizmettir. Son yıllarda vazgeçilmez ihtiyaçlarımızdan olan klimalar aynı orantıda servis ihtiyaçlarını beraberinde getirmiştir. Sağlığınızı riske, paranızı çöpe atmamak için Bayrampaşa Muratpaşa merkezimizi arayarak Çağrı Merkezi Yetkililerimizden bilgiler alabilirsiniz.

Hemen bizleri arayarak daha fazla bilgi alabilirsiniz!

Firmamız her model klimalar için Muratpaşa ve klima montajı hizmetleri vermektedir. Klimalar için BTU boyutuna göre sizler için özel fiyatlandırma yaparak hiç bir nakliye ücreti talep etmeden söküm-takım (montaj de-montaj) işlemlerini gerçekleştirir.

Klimalar için özel olarak izole edilmiş bakır borularınız firmamız tarafından temin edilebilmektedir. İhtiyaç halinde servis ekibimiz tarafından bilgi sahibi edilirsiniz. Bu aşamadan sonra isteğiniz doğrultusunda klimalar için bakır borularınız temin edilir.

Klima Bakım Hizmetleri Nelerdir?

 • Elektrik tesisatı gerilim ve akım düzeyi ile kontrol edilir, gerekirsede müdahale edilir.
 • Soket bağlantıları ve kablo bağlantı noktaları, kontrolü yapılır.
 • Kirli ise, drenaj tavası temizlenir.
 • Özel ısınma sıvı temizlik hava veya basınçlı su ile yapılır.
 • Fan pervane kontrol edilir ve gerekirse temizleme yapılır.
 • Döner aksam yatakları test edilir.
 • Değerleri eksik ise ve soğutucu akışkanın kontrol edilir.
 • Hava filtresi temizlenir.
 • Ses kontrolleri yapılır.

Klima Bakımı Düzenli Neden Yapılmalı?

 • Yüksek verimlilik ve performansı elde edemezsiniz.
 • Cihazınız uzun ömürlü ve huzurlu konforlu temiz hava sağlayamazsınız.
 • Klima bakım servisi kullanılmış cihazların performansını yükselmesi için daha faydalı olacaktır.
 • Klimalar ile, klima bakımı işlemi daha sağlıklı bir yaşam alanı sağlamış olur.
 • Klimalar mevsim değişikliklerine paralel olarak değişik hava koşulları ile karşılaşır. Bunun sonrasında klimalarda bulunan serpantin ve filtreler toz ve pisliklerden ötürü tıkanır. Bu sizin sağlığınız ve cebiniz için önemlidir.

Filtrelerden ötürü saldığı zararlı hava sayesinde sağlığınız ile ilgili problemler yaşarsınız. Bunun yanı sıra serpantinlerin ve filtrelerin tıkanıklığından ötürü yeterli soğutma ve ısıtma işlevini yerine getiremeyen klimalar sürekli olarak çalışır.

Muratpaşa kapsamında hizmet verdiğimiz markalardan birkaçı: DemirDöküm ECA BAXI Baymak BEKO Ariston AIRFEL ferroli Buderus SÜSLER ALARKO Baykan BRÖTJE VIESSMANN protherm VESTEL Vaillant BOSCH arçelik Beretta.

Bayrampaşa Muratpaşa klimacı olarak Bayrampaşa ilçesinde duvar tipi split, inverter duvar tipi split, multi – split, salon tipi, kaset tipi, kanallı tip, tavan tipi, yer tipi klima model cihazların bakım, onarım, tamir, montaj. demontaj & söküm, yedek parça ve aksesuar ihtiyaçlarını karşılıyoruz.

Muratpaşa uygun klima servisi, Muratpaşa klima montaj, Muratpaşa klima bakım servisi, Muratpaşa klima özel servisi, Muratpaşa klima servis firmaları, Muratpaşa klima sökümü, Muratpaşa klima tamiri, Muratpaşa özel klima servisi, Muratpaşa klima servisi fiyatları, Muratpaşa eski klima servisi, Muratpaşa klima arızası, Muratpaşa klima servis ustaları, Muratpaşa klima servis şirketi, Muratpaşa klima servisi fiyat listesi, Muratpaşa ikinci el klima alanlar, Muratpaşa klima bakımı, Muratpaşa klima montaj servisi, Muratpaşa ikinci el klima alan yerler, Muratpaşa klima teknik bakımı.