İsmetpaşa klima tamir servisi, İsmetpaşa klima servisleri, İsmetpaşa ucuz klima servisi, İsmetpaşa klima servis şirketleri, İsmetpaşa klima demontaj, İsmetpaşa klima parçası, İsmetpaşa klima servisi ücret bedeli, İsmetpaşa klima yedek parçası, İsmetpaşa klima servisi, İsmetpaşa klima servisi ücretleri, İsmetpaşa en iyi klima servisi, İsmetpaşa klima periyodik bakımı, İsmetpaşa kurumsal klima servisi, İsmetpaşa ikinci el klima satmak istiyorum, İsmetpaşa klima ustası, İsmetpaşa klima servis firması, İsmetpaşa klima montajı, İsmetpaşa klima teknik servisi, İsmetpaşa klima servis ustası.

Bayrampaşa İsmetpaşa klima servisi, OKYANUS Teknik güvencesi ile Bayrampaşa ilçesinde verilen bir hizmettir. Son yıllarda vazgeçilmez ihtiyaçlarımızdan olan klimalar aynı orantıda servis ihtiyaçlarını beraberinde getirmiştir. Sağlığınızı riske, paranızı çöpe atmamak için Bayrampaşa İsmetpaşa merkezimizi arayarak Çağrı Merkezi Yetkililerimizden bilgiler alabilirsiniz.

Hemen bizleri arayarak daha fazla bilgi alabilirsiniz!

Firmamız her model klimalar için İsmetpaşa ve klima montajı hizmetleri vermektedir. Klimalar için BTU boyutuna göre sizler için özel fiyatlandırma yaparak hiç bir nakliye ücreti talep etmeden söküm-takım (montaj de-montaj) işlemlerini gerçekleştirir.

Klimalar için özel olarak izole edilmiş bakır borularınız firmamız tarafından temin edilebilmektedir. İhtiyaç halinde servis ekibimiz tarafından bilgi sahibi edilirsiniz. Bu aşamadan sonra isteğiniz doğrultusunda klimalar için bakır borularınız temin edilir.

Klima Bakım Hizmetleri Nelerdir?

 • Elektrik tesisatı gerilim ve akım düzeyi ile kontrol edilir, gerekirsede müdahale edilir.
 • Soket bağlantıları ve kablo bağlantı noktaları, kontrolü yapılır.
 • Kirli ise, drenaj tavası temizlenir.
 • Özel ısınma sıvı temizlik hava veya basınçlı su ile yapılır.
 • Fan pervane kontrol edilir ve gerekirse temizleme yapılır.
 • Döner aksam yatakları test edilir.
 • Değerleri eksik ise ve soğutucu akışkanın kontrol edilir.
 • Hava filtresi temizlenir.
 • Ses kontrolleri yapılır.

Klima Bakımı Düzenli Neden Yapılmalı?

 • Yüksek verimlilik ve performansı elde edemezsiniz.
 • Cihazınız uzun ömürlü ve huzurlu konforlu temiz hava sağlayamazsınız.
 • Klima bakım servisi kullanılmış cihazların performansını yükselmesi için daha faydalı olacaktır.
 • Klimalar ile, klima bakımı işlemi daha sağlıklı bir yaşam alanı sağlamış olur.
 • Klimalar mevsim değişikliklerine paralel olarak değişik hava koşulları ile karşılaşır. Bunun sonrasında klimalarda bulunan serpantin ve filtreler toz ve pisliklerden ötürü tıkanır. Bu sizin sağlığınız ve cebiniz için önemlidir.

Filtrelerden ötürü saldığı zararlı hava sayesinde sağlığınız ile ilgili problemler yaşarsınız. Bunun yanı sıra serpantinlerin ve filtrelerin tıkanıklığından ötürü yeterli soğutma ve ısıtma işlevini yerine getiremeyen klimalar sürekli olarak çalışır.

İsmetpaşa kapsamında hizmet verdiğimiz markalardan birkaçı: DemirDöküm ECA BAXI Baymak BEKO Ariston AIRFEL ferroli Buderus SÜSLER ALARKO Baykan BRÖTJE VIESSMANN protherm VESTEL Vaillant BOSCH arçelik Beretta.

Bayrampaşa İsmetpaşa klimacı olarak Bayrampaşa ilçesinde duvar tipi split, inverter duvar tipi split, multi – split, salon tipi, kaset tipi, kanallı tip, tavan tipi, yer tipi klima model cihazların bakım, onarım, tamir, montaj. demontaj & söküm, yedek parça ve aksesuar ihtiyaçlarını karşılıyoruz.

İsmetpaşa klima servisi fiyat listesi, İsmetpaşa klima montaj, İsmetpaşa klima arızası, İsmetpaşa ikinci el klima alan yerler, İsmetpaşa klima teknik bakımı, İsmetpaşa klima montaj servisi, İsmetpaşa uygun klima servisi, İsmetpaşa klima bakımı, İsmetpaşa klima servis firmaları, İsmetpaşa klima tamiri, İsmetpaşa klima servisi fiyatları, İsmetpaşa klima sökümü, İsmetpaşa klima bakım servisi, İsmetpaşa klima servis ustaları, İsmetpaşa özel klima servisi, İsmetpaşa klima özel servisi, İsmetpaşa klima servis şirketi, İsmetpaşa eski klima servisi, İsmetpaşa ikinci el klima alanlar.