Bayrampaşa Cevatpaşa klima servisi, OKYANUS Teknik güvencesi ile Bayrampaşa ilçesinde verilen bir hizmettir. Son yıllarda vazgeçilmez ihtiyaçlarımızdan olan klimalar aynı orantıda servis ihtiyaçlarını beraberinde getirmiştir. Sağlığınızı riske, paranızı çöpe atmamak için Bayrampaşa Cevatpaşa merkezimizi arayarak Çağrı Merkezi Yetkililerimizden bilgiler alabilirsiniz.

Cevatpaşa klima özel servisi, Cevatpaşa klima teknik bakımı, Cevatpaşa klima bakımı, Cevatpaşa klima montaj, Cevatpaşa özel klima servisi, Cevatpaşa klima tamiri, Cevatpaşa klima servisi fiyatları, Cevatpaşa klima arızası, Cevatpaşa uygun klima servisi, Cevatpaşa ikinci el klima alanlar, Cevatpaşa klima servis firmaları, Cevatpaşa eski klima servisi, Cevatpaşa klima bakım servisi, Cevatpaşa klima servis şirketi, Cevatpaşa klima montaj servisi, Cevatpaşa klima servisi fiyat listesi, Cevatpaşa ikinci el klima alan yerler, Cevatpaşa klima servis ustaları, Cevatpaşa klima sökümü.

Hemen bizleri arayarak daha fazla bilgi alabilirsiniz!

Firmamız her model klimalar için Cevatpaşa ve klima montajı hizmetleri vermektedir. Klimalar için BTU boyutuna göre sizler için özel fiyatlandırma yaparak hiç bir nakliye ücreti talep etmeden söküm-takım (montaj de-montaj) işlemlerini gerçekleştirir.

Cevatpaşa klima ustası, Cevatpaşa klima servis şirketleri, Cevatpaşa klima parçası, Cevatpaşa klima tamir servisi, Cevatpaşa klima demontaj, Cevatpaşa ikinci el klima satmak istiyorum, Cevatpaşa ucuz klima servisi, Cevatpaşa kurumsal klima servisi, Cevatpaşa klima servisi ücretleri, Cevatpaşa klima servisleri, Cevatpaşa klima servisi, Cevatpaşa klima servis firması, Cevatpaşa klima servis ustası, Cevatpaşa en iyi klima servisi, Cevatpaşa klima yedek parçası, Cevatpaşa klima servisi ücret bedeli, Cevatpaşa klima periyodik bakımı, Cevatpaşa klima montajı, Cevatpaşa klima teknik servisi.

Klimalar için özel olarak izole edilmiş bakır borularınız firmamız tarafından temin edilebilmektedir. İhtiyaç halinde servis ekibimiz tarafından bilgi sahibi edilirsiniz. Bu aşamadan sonra isteğiniz doğrultusunda klimalar için bakır borularınız temin edilir.

Klima Bakım Hizmetleri Nelerdir?

 • Elektrik tesisatı gerilim ve akım düzeyi ile kontrol edilir, gerekirsede müdahale edilir.
 • Soket bağlantıları ve kablo bağlantı noktaları, kontrolü yapılır.
 • Kirli ise, drenaj tavası temizlenir.
 • Özel ısınma sıvı temizlik hava veya basınçlı su ile yapılır.
 • Fan pervane kontrol edilir ve gerekirse temizleme yapılır.
 • Döner aksam yatakları test edilir.
 • Değerleri eksik ise ve soğutucu akışkanın kontrol edilir.
 • Hava filtresi temizlenir.
 • Ses kontrolleri yapılır.

Klima Bakımı Düzenli Neden Yapılmalı?

 • Yüksek verimlilik ve performansı elde edemezsiniz.
 • Cihazınız uzun ömürlü ve huzurlu konforlu temiz hava sağlayamazsınız.
 • Klima bakım servisi kullanılmış cihazların performansını yükselmesi için daha faydalı olacaktır.
 • Klimalar ile, klima bakımı işlemi daha sağlıklı bir yaşam alanı sağlamış olur.
 • Klimalar mevsim değişikliklerine paralel olarak değişik hava koşulları ile karşılaşır. Bunun sonrasında klimalarda bulunan serpantin ve filtreler toz ve pisliklerden ötürü tıkanır. Bu sizin sağlığınız ve cebiniz için önemlidir.

Filtrelerden ötürü saldığı zararlı hava sayesinde sağlığınız ile ilgili problemler yaşarsınız. Bunun yanı sıra serpantinlerin ve filtrelerin tıkanıklığından ötürü yeterli soğutma ve ısıtma işlevini yerine getiremeyen klimalar sürekli olarak çalışır.

Cevatpaşa kapsamında hizmet verdiğimiz markalardan birkaçı: DemirDöküm ECA BAXI Baymak BEKO Ariston AIRFEL ferroli Buderus SÜSLER ALARKO Baykan BRÖTJE VIESSMANN protherm VESTEL Vaillant BOSCH arçelik Beretta.

Bayrampaşa Cevatpaşa klimacı olarak Bayrampaşa ilçesinde duvar tipi split, inverter duvar tipi split, multi – split, salon tipi, kaset tipi, kanallı tip, tavan tipi, yer tipi klima model cihazların bakım, onarım, tamir, montaj. demontaj & söküm, yedek parça ve aksesuar ihtiyaçlarını karşılıyoruz.