Bayrampaşa Altıntepsi klima servisi, OKYANUS Teknik güvencesi ile Bayrampaşa ilçesinde verilen bir hizmettir. Son yıllarda vazgeçilmez ihtiyaçlarımızdan olan klimalar aynı orantıda servis ihtiyaçlarını beraberinde getirmiştir. Sağlığınızı riske, paranızı çöpe atmamak için Bayrampaşa Altıntepsi merkezimizi arayarak Çağrı Merkezi Yetkililerimizden bilgiler alabilirsiniz.

Altıntepsi klima sökümü, Altıntepsi klima montaj, Altıntepsi eski klima servisi, Altıntepsi klima servis şirketi, Altıntepsi klima servisi fiyatları, Altıntepsi klima bakımı, Altıntepsi ikinci el klima alanlar, Altıntepsi klima arızası, Altıntepsi klima tamiri, Altıntepsi klima montaj servisi, Altıntepsi klima servisi fiyat listesi, Altıntepsi klima bakım servisi, Altıntepsi klima servis ustaları, Altıntepsi klima teknik bakımı, Altıntepsi ikinci el klima alan yerler, Altıntepsi klima servis firmaları, Altıntepsi klima özel servisi, Altıntepsi özel klima servisi, Altıntepsi uygun klima servisi.

Hemen bizleri arayarak daha fazla bilgi alabilirsiniz!

Firmamız her model klimalar için Altıntepsi ve klima montajı hizmetleri vermektedir. Klimalar için BTU boyutuna göre sizler için özel fiyatlandırma yaparak hiç bir nakliye ücreti talep etmeden söküm-takım (montaj de-montaj) işlemlerini gerçekleştirir.

Altıntepsi klima tamir servisi, Altıntepsi klima teknik servisi, Altıntepsi klima montajı, Altıntepsi klima servisleri, Altıntepsi klima demontaj, Altıntepsi klima periyodik bakımı, Altıntepsi klima parçası, Altıntepsi klima servisi, Altıntepsi klima servis şirketleri, Altıntepsi klima servis firması, Altıntepsi kurumsal klima servisi, Altıntepsi klima servisi ücret bedeli, Altıntepsi klima servis ustası, Altıntepsi klima ustası, Altıntepsi ucuz klima servisi, Altıntepsi klima yedek parçası, Altıntepsi klima servisi ücretleri, Altıntepsi ikinci el klima satmak istiyorum, Altıntepsi en iyi klima servisi.

Klimalar için özel olarak izole edilmiş bakır borularınız firmamız tarafından temin edilebilmektedir. İhtiyaç halinde servis ekibimiz tarafından bilgi sahibi edilirsiniz. Bu aşamadan sonra isteğiniz doğrultusunda klimalar için bakır borularınız temin edilir.

Klima Bakım Hizmetleri Nelerdir?

 • Elektrik tesisatı gerilim ve akım düzeyi ile kontrol edilir, gerekirsede müdahale edilir.
 • Soket bağlantıları ve kablo bağlantı noktaları, kontrolü yapılır.
 • Kirli ise, drenaj tavası temizlenir.
 • Özel ısınma sıvı temizlik hava veya basınçlı su ile yapılır.
 • Fan pervane kontrol edilir ve gerekirse temizleme yapılır.
 • Döner aksam yatakları test edilir.
 • Değerleri eksik ise ve soğutucu akışkanın kontrol edilir.
 • Hava filtresi temizlenir.
 • Ses kontrolleri yapılır.

Klima Bakımı Düzenli Neden Yapılmalı?

 • Yüksek verimlilik ve performansı elde edemezsiniz.
 • Cihazınız uzun ömürlü ve huzurlu konforlu temiz hava sağlayamazsınız.
 • Klima bakım servisi kullanılmış cihazların performansını yükselmesi için daha faydalı olacaktır.
 • Klimalar ile, klima bakımı işlemi daha sağlıklı bir yaşam alanı sağlamış olur.
 • Klimalar mevsim değişikliklerine paralel olarak değişik hava koşulları ile karşılaşır. Bunun sonrasında klimalarda bulunan serpantin ve filtreler toz ve pisliklerden ötürü tıkanır. Bu sizin sağlığınız ve cebiniz için önemlidir.

Filtrelerden ötürü saldığı zararlı hava sayesinde sağlığınız ile ilgili problemler yaşarsınız. Bunun yanı sıra serpantinlerin ve filtrelerin tıkanıklığından ötürü yeterli soğutma ve ısıtma işlevini yerine getiremeyen klimalar sürekli olarak çalışır.

Altıntepsi kapsamında hizmet verdiğimiz markalardan birkaçı: DemirDöküm ECA BAXI Baymak BEKO Ariston AIRFEL ferroli Buderus SÜSLER ALARKO Baykan BRÖTJE VIESSMANN protherm VESTEL Vaillant BOSCH arçelik Beretta.

Bayrampaşa Altıntepsi klimacı olarak Bayrampaşa ilçesinde duvar tipi split, inverter duvar tipi split, multi – split, salon tipi, kaset tipi, kanallı tip, tavan tipi, yer tipi klima model cihazların bakım, onarım, tamir, montaj. demontaj & söküm, yedek parça ve aksesuar ihtiyaçlarını karşılıyoruz.