Başakşehir Ziya Gökalp klima servisi, OKYANUS Teknik güvencesi ile Başakşehir ilçesinde verilen bir hizmettir. Son yıllarda vazgeçilmez ihtiyaçlarımızdan olan klimalar aynı orantıda servis ihtiyaçlarını beraberinde getirmiştir. Sağlığınızı riske, paranızı çöpe atmamak için Başakşehir Ziya Gökalp merkezimizi arayarak Çağrı Merkezi Yetkililerimizden bilgiler alabilirsiniz.

Ziya Gökalp klima montaj servisi, Ziya Gökalp klima servis firmaları, Ziya Gökalp uygun klima servisi, Ziya Gökalp klima teknik bakımı, Ziya Gökalp klima servis ustaları, Ziya Gökalp klima özel servisi, Ziya Gökalp eski klima servisi, Ziya Gökalp klima servisi fiyatları, Ziya Gökalp klima servis şirketi, Ziya Gökalp klima montaj, Ziya Gökalp ikinci el klima alanlar, Ziya Gökalp klima arızası, Ziya Gökalp klima bakım servisi, Ziya Gökalp ikinci el klima alan yerler, Ziya Gökalp klima bakımı, Ziya Gökalp klima sökümü, Ziya Gökalp klima tamiri, Ziya Gökalp klima servisi fiyat listesi, Ziya Gökalp özel klima servisi.

Hemen bizleri arayarak daha fazla bilgi alabilirsiniz!

Firmamız her model klimalar için Ziya Gökalp ve klima montajı hizmetleri vermektedir. Klimalar için BTU boyutuna göre sizler için özel fiyatlandırma yaparak hiç bir nakliye ücreti talep etmeden söküm-takım (montaj de-montaj) işlemlerini gerçekleştirir.

Ziya Gökalp klima periyodik bakımı, Ziya Gökalp klima servisi ücret bedeli, Ziya Gökalp klima teknik servisi, Ziya Gökalp klima servis ustası, Ziya Gökalp klima servisi, Ziya Gökalp klima servis firması, Ziya Gökalp klima tamir servisi, Ziya Gökalp klima servis şirketleri, Ziya Gökalp ucuz klima servisi, Ziya Gökalp kurumsal klima servisi, Ziya Gökalp klima demontaj, Ziya Gökalp klima servisleri, Ziya Gökalp klima ustası, Ziya Gökalp klima montajı, Ziya Gökalp ikinci el klima satmak istiyorum, Ziya Gökalp klima servisi ücretleri, Ziya Gökalp en iyi klima servisi, Ziya Gökalp klima yedek parçası, Ziya Gökalp klima parçası.

Klimalar için özel olarak izole edilmiş bakır borularınız firmamız tarafından temin edilebilmektedir. İhtiyaç halinde servis ekibimiz tarafından bilgi sahibi edilirsiniz. Bu aşamadan sonra isteğiniz doğrultusunda klimalar için bakır borularınız temin edilir.

Klima Bakım Hizmetleri Nelerdir?

 • Elektrik tesisatı gerilim ve akım düzeyi ile kontrol edilir, gerekirsede müdahale edilir.
 • Soket bağlantıları ve kablo bağlantı noktaları, kontrolü yapılır.
 • Kirli ise, drenaj tavası temizlenir.
 • Özel ısınma sıvı temizlik hava veya basınçlı su ile yapılır.
 • Fan pervane kontrol edilir ve gerekirse temizleme yapılır.
 • Döner aksam yatakları test edilir.
 • Değerleri eksik ise ve soğutucu akışkanın kontrol edilir.
 • Hava filtresi temizlenir.
 • Ses kontrolleri yapılır.

Klima Bakımı Düzenli Neden Yapılmalı?

 • Yüksek verimlilik ve performansı elde edemezsiniz.
 • Cihazınız uzun ömürlü ve huzurlu konforlu temiz hava sağlayamazsınız.
 • Klima bakım servisi kullanılmış cihazların performansını yükselmesi için daha faydalı olacaktır.
 • Klimalar ile, klima bakımı işlemi daha sağlıklı bir yaşam alanı sağlamış olur.
 • Klimalar mevsim değişikliklerine paralel olarak değişik hava koşulları ile karşılaşır. Bunun sonrasında klimalarda bulunan serpantin ve filtreler toz ve pisliklerden ötürü tıkanır. Bu sizin sağlığınız ve cebiniz için önemlidir.

Filtrelerden ötürü saldığı zararlı hava sayesinde sağlığınız ile ilgili problemler yaşarsınız. Bunun yanı sıra serpantinlerin ve filtrelerin tıkanıklığından ötürü yeterli soğutma ve ısıtma işlevini yerine getiremeyen klimalar sürekli olarak çalışır.

Ziya Gökalp kapsamında hizmet verdiğimiz markalardan birkaçı: DemirDöküm ECA BAXI Baymak BEKO Ariston AIRFEL ferroli Buderus SÜSLER ALARKO Baykan BRÖTJE VIESSMANN protherm VESTEL Vaillant BOSCH arçelik Beretta.

Başakşehir Ziya Gökalp klimacı olarak Başakşehir ilçesinde duvar tipi split, inverter duvar tipi split, multi – split, salon tipi, kaset tipi, kanallı tip, tavan tipi, yer tipi klima model cihazların bakım, onarım, tamir, montaj. demontaj & söküm, yedek parça ve aksesuar ihtiyaçlarını karşılıyoruz.