ARA02124510134
Klima Servisi & Kombi Servisi

Başakşehir Şahintepe

Şahintepe klima teknik servisi, Şahintepe klima servisleri, Şahintepe ikinci el klima satmak istiyorum, Şahintepe klima servis şirketleri, Şahintepe en iyi klima servisi, Şahintepe klima tamir servisi, Şahintepe klima yedek parçası, Şahintepe klima periyodik bakımı, Şahintepe klima servisi, Şahintepe klima servis firması, Şahintepe klima parçası, Şahintepe klima ustası, Şahintepe klima demontaj, Şahintepe klima servisi ücretleri, Şahintepe klima montajı, Şahintepe ucuz klima servisi, Şahintepe kurumsal klima servisi, Şahintepe klima servis ustası, Şahintepe klima servisi ücret bedeli.

Başakşehir Şahintepe klima servisi, OKYANUS Teknik güvencesi ile Başakşehir ilçesinde verilen bir hizmettir. Son yıllarda vazgeçilmez ihtiyaçlarımızdan olan klimalar aynı orantıda servis ihtiyaçlarını beraberinde getirmiştir. Sağlığınızı riske, paranızı çöpe atmamak için Başakşehir Şahintepe merkezimizi arayarak Çağrı Merkezi Yetkililerimizden bilgiler alabilirsiniz.

Hemen bizleri arayarak daha fazla bilgi alabilirsiniz!

Firmamız her model klimalar için Şahintepe ve klima montajı hizmetleri vermektedir. Klimalar için BTU boyutuna göre sizler için özel fiyatlandırma yaparak hiç bir nakliye ücreti talep etmeden söküm-takım (montaj de-montaj) işlemlerini gerçekleştirir.

Klimalar için özel olarak izole edilmiş bakır borularınız firmamız tarafından temin edilebilmektedir. İhtiyaç halinde servis ekibimiz tarafından bilgi sahibi edilirsiniz. Bu aşamadan sonra isteğiniz doğrultusunda klimalar için bakır borularınız temin edilir.

Klima Bakım Hizmetleri Nelerdir?

 • Elektrik tesisatı gerilim ve akım düzeyi ile kontrol edilir, gerekirsede müdahale edilir.
 • Soket bağlantıları ve kablo bağlantı noktaları, kontrolü yapılır.
 • Kirli ise, drenaj tavası temizlenir.
 • Özel ısınma sıvı temizlik hava veya basınçlı su ile yapılır.
 • Fan pervane kontrol edilir ve gerekirse temizleme yapılır.
 • Döner aksam yatakları test edilir.
 • Değerleri eksik ise ve soğutucu akışkanın kontrol edilir.
 • Hava filtresi temizlenir.
 • Ses kontrolleri yapılır.

Klima Bakımı Düzenli Neden Yapılmalı?

 • Yüksek verimlilik ve performansı elde edemezsiniz.
 • Cihazınız uzun ömürlü ve huzurlu konforlu temiz hava sağlayamazsınız.
 • Klima bakım servisi kullanılmış cihazların performansını yükselmesi için daha faydalı olacaktır.
 • Klimalar ile, klima bakımı işlemi daha sağlıklı bir yaşam alanı sağlamış olur.
 • Klimalar mevsim değişikliklerine paralel olarak değişik hava koşulları ile karşılaşır. Bunun sonrasında klimalarda bulunan serpantin ve filtreler toz ve pisliklerden ötürü tıkanır. Bu sizin sağlığınız ve cebiniz için önemlidir.

Filtrelerden ötürü saldığı zararlı hava sayesinde sağlığınız ile ilgili problemler yaşarsınız. Bunun yanı sıra serpantinlerin ve filtrelerin tıkanıklığından ötürü yeterli soğutma ve ısıtma işlevini yerine getiremeyen klimalar sürekli olarak çalışır.

Şahintepe kapsamında hizmet verdiğimiz markalardan birkaçı: DemirDöküm ECA BAXI Baymak BEKO Ariston AIRFEL ferroli Buderus SÜSLER ALARKO Baykan BRÖTJE VIESSMANN protherm VESTEL Vaillant BOSCH arçelik Beretta.

Başakşehir Şahintepe klimacı olarak Başakşehir ilçesinde duvar tipi split, inverter duvar tipi split, multi – split, salon tipi, kaset tipi, kanallı tip, tavan tipi, yer tipi klima model cihazların bakım, onarım, tamir, montaj. demontaj & söküm, yedek parça ve aksesuar ihtiyaçlarını karşılıyoruz.

Şahintepe uygun klima servisi, Şahintepe klima bakım servisi, Şahintepe klima servisi fiyat listesi, Şahintepe klima teknik bakımı, Şahintepe klima servis ustaları, Şahintepe ikinci el klima alanlar, Şahintepe klima montaj servisi, Şahintepe klima özel servisi, Şahintepe eski klima servisi, Şahintepe özel klima servisi, Şahintepe ikinci el klima alan yerler, Şahintepe klima tamiri, Şahintepe klima bakımı, Şahintepe klima montaj, Şahintepe klima servis şirketi, Şahintepe klima sökümü, Şahintepe klima servisi fiyatları, Şahintepe klima servis firmaları, Şahintepe klima arızası.