Onurkent klima servis şirketleri, Onurkent kurumsal klima servisi, Onurkent klima teknik servisi, Onurkent ucuz klima servisi, Onurkent klima ustası, Onurkent klima servisi ücretleri, Onurkent klima tamir servisi, Onurkent klima yedek parçası, Onurkent ikinci el klima satmak istiyorum, Onurkent klima servisi ücret bedeli, Onurkent klima servis ustası, Onurkent en iyi klima servisi, Onurkent klima montajı, Onurkent klima servisi, Onurkent klima demontaj, Onurkent klima parçası, Onurkent klima periyodik bakımı, Onurkent klima servisleri, Onurkent klima servis firması.

Başakşehir Onurkent klima servisi, OKYANUS Teknik güvencesi ile Başakşehir ilçesinde verilen bir hizmettir. Son yıllarda vazgeçilmez ihtiyaçlarımızdan olan klimalar aynı orantıda servis ihtiyaçlarını beraberinde getirmiştir. Sağlığınızı riske, paranızı çöpe atmamak için Başakşehir Onurkent merkezimizi arayarak Çağrı Merkezi Yetkililerimizden bilgiler alabilirsiniz.

Hemen bizleri arayarak daha fazla bilgi alabilirsiniz!

Firmamız her model klimalar için Onurkent ve klima montajı hizmetleri vermektedir. Klimalar için BTU boyutuna göre sizler için özel fiyatlandırma yaparak hiç bir nakliye ücreti talep etmeden söküm-takım (montaj de-montaj) işlemlerini gerçekleştirir.

Klimalar için özel olarak izole edilmiş bakır borularınız firmamız tarafından temin edilebilmektedir. İhtiyaç halinde servis ekibimiz tarafından bilgi sahibi edilirsiniz. Bu aşamadan sonra isteğiniz doğrultusunda klimalar için bakır borularınız temin edilir.

Klima Bakım Hizmetleri Nelerdir?

 • Elektrik tesisatı gerilim ve akım düzeyi ile kontrol edilir, gerekirsede müdahale edilir.
 • Soket bağlantıları ve kablo bağlantı noktaları, kontrolü yapılır.
 • Kirli ise, drenaj tavası temizlenir.
 • Özel ısınma sıvı temizlik hava veya basınçlı su ile yapılır.
 • Fan pervane kontrol edilir ve gerekirse temizleme yapılır.
 • Döner aksam yatakları test edilir.
 • Değerleri eksik ise ve soğutucu akışkanın kontrol edilir.
 • Hava filtresi temizlenir.
 • Ses kontrolleri yapılır.

Klima Bakımı Düzenli Neden Yapılmalı?

 • Yüksek verimlilik ve performansı elde edemezsiniz.
 • Cihazınız uzun ömürlü ve huzurlu konforlu temiz hava sağlayamazsınız.
 • Klima bakım servisi kullanılmış cihazların performansını yükselmesi için daha faydalı olacaktır.
 • Klimalar ile, klima bakımı işlemi daha sağlıklı bir yaşam alanı sağlamış olur.
 • Klimalar mevsim değişikliklerine paralel olarak değişik hava koşulları ile karşılaşır. Bunun sonrasında klimalarda bulunan serpantin ve filtreler toz ve pisliklerden ötürü tıkanır. Bu sizin sağlığınız ve cebiniz için önemlidir.

Filtrelerden ötürü saldığı zararlı hava sayesinde sağlığınız ile ilgili problemler yaşarsınız. Bunun yanı sıra serpantinlerin ve filtrelerin tıkanıklığından ötürü yeterli soğutma ve ısıtma işlevini yerine getiremeyen klimalar sürekli olarak çalışır.

Onurkent kapsamında hizmet verdiğimiz markalardan birkaçı: DemirDöküm ECA BAXI Baymak BEKO Ariston AIRFEL ferroli Buderus SÜSLER ALARKO Baykan BRÖTJE VIESSMANN protherm VESTEL Vaillant BOSCH arçelik Beretta.

Başakşehir Onurkent klimacı olarak Başakşehir ilçesinde duvar tipi split, inverter duvar tipi split, multi – split, salon tipi, kaset tipi, kanallı tip, tavan tipi, yer tipi klima model cihazların bakım, onarım, tamir, montaj. demontaj & söküm, yedek parça ve aksesuar ihtiyaçlarını karşılıyoruz.

Onurkent klima teknik bakımı, Onurkent özel klima servisi, Onurkent klima özel servisi, Onurkent klima sökümü, Onurkent klima bakım servisi, Onurkent klima servisi fiyatları, Onurkent klima bakımı, Onurkent klima servisi fiyat listesi, Onurkent klima servis firmaları, Onurkent klima servis şirketi, Onurkent klima montaj servisi, Onurkent klima arızası, Onurkent klima montaj, Onurkent ikinci el klima alan yerler, Onurkent klima tamiri, Onurkent eski klima servisi, Onurkent klima servis ustaları, Onurkent uygun klima servisi, Onurkent ikinci el klima alanlar.