Kayabaşı klima servisi, Kayabaşı klima parçası, Kayabaşı en iyi klima servisi, Kayabaşı klima periyodik bakımı, Kayabaşı klima servis firması, Kayabaşı klima teknik servisi, Kayabaşı klima yedek parçası, Kayabaşı klima ustası, Kayabaşı klima montajı, Kayabaşı klima tamir servisi, Kayabaşı kurumsal klima servisi, Kayabaşı klima servis şirketleri, Kayabaşı klima servisi ücretleri, Kayabaşı klima demontaj, Kayabaşı klima servis ustası, Kayabaşı klima servisleri, Kayabaşı ucuz klima servisi, Kayabaşı ikinci el klima satmak istiyorum, Kayabaşı klima servisi ücret bedeli.

Başakşehir Kayabaşı klima servisi, OKYANUS Teknik güvencesi ile Başakşehir ilçesinde verilen bir hizmettir. Son yıllarda vazgeçilmez ihtiyaçlarımızdan olan klimalar aynı orantıda servis ihtiyaçlarını beraberinde getirmiştir. Sağlığınızı riske, paranızı çöpe atmamak için Başakşehir Kayabaşı merkezimizi arayarak Çağrı Merkezi Yetkililerimizden bilgiler alabilirsiniz.

Hemen bizleri arayarak daha fazla bilgi alabilirsiniz!

Firmamız her model klimalar için Kayabaşı ve klima montajı hizmetleri vermektedir. Klimalar için BTU boyutuna göre sizler için özel fiyatlandırma yaparak hiç bir nakliye ücreti talep etmeden söküm-takım (montaj de-montaj) işlemlerini gerçekleştirir.

Klimalar için özel olarak izole edilmiş bakır borularınız firmamız tarafından temin edilebilmektedir. İhtiyaç halinde servis ekibimiz tarafından bilgi sahibi edilirsiniz. Bu aşamadan sonra isteğiniz doğrultusunda klimalar için bakır borularınız temin edilir.

Klima Bakım Hizmetleri Nelerdir?

 • Elektrik tesisatı gerilim ve akım düzeyi ile kontrol edilir, gerekirsede müdahale edilir.
 • Soket bağlantıları ve kablo bağlantı noktaları, kontrolü yapılır.
 • Kirli ise, drenaj tavası temizlenir.
 • Özel ısınma sıvı temizlik hava veya basınçlı su ile yapılır.
 • Fan pervane kontrol edilir ve gerekirse temizleme yapılır.
 • Döner aksam yatakları test edilir.
 • Değerleri eksik ise ve soğutucu akışkanın kontrol edilir.
 • Hava filtresi temizlenir.
 • Ses kontrolleri yapılır.

Klima Bakımı Düzenli Neden Yapılmalı?

 • Yüksek verimlilik ve performansı elde edemezsiniz.
 • Cihazınız uzun ömürlü ve huzurlu konforlu temiz hava sağlayamazsınız.
 • Klima bakım servisi kullanılmış cihazların performansını yükselmesi için daha faydalı olacaktır.
 • Klimalar ile, klima bakımı işlemi daha sağlıklı bir yaşam alanı sağlamış olur.
 • Klimalar mevsim değişikliklerine paralel olarak değişik hava koşulları ile karşılaşır. Bunun sonrasında klimalarda bulunan serpantin ve filtreler toz ve pisliklerden ötürü tıkanır. Bu sizin sağlığınız ve cebiniz için önemlidir.

Filtrelerden ötürü saldığı zararlı hava sayesinde sağlığınız ile ilgili problemler yaşarsınız. Bunun yanı sıra serpantinlerin ve filtrelerin tıkanıklığından ötürü yeterli soğutma ve ısıtma işlevini yerine getiremeyen klimalar sürekli olarak çalışır.

Kayabaşı kapsamında hizmet verdiğimiz markalardan birkaçı: DemirDöküm ECA BAXI Baymak BEKO Ariston AIRFEL ferroli Buderus SÜSLER ALARKO Baykan BRÖTJE VIESSMANN protherm VESTEL Vaillant BOSCH arçelik Beretta.

Başakşehir Kayabaşı klimacı olarak Başakşehir ilçesinde duvar tipi split, inverter duvar tipi split, multi – split, salon tipi, kaset tipi, kanallı tip, tavan tipi, yer tipi klima model cihazların bakım, onarım, tamir, montaj. demontaj & söküm, yedek parça ve aksesuar ihtiyaçlarını karşılıyoruz.

Kayabaşı klima servis firmaları, Kayabaşı ikinci el klima alanlar, Kayabaşı klima montaj, Kayabaşı özel klima servisi, Kayabaşı ikinci el klima alan yerler, Kayabaşı klima servis ustaları, Kayabaşı klima servis şirketi, Kayabaşı klima arızası, Kayabaşı klima montaj servisi, Kayabaşı klima teknik bakımı, Kayabaşı klima bakımı, Kayabaşı klima bakım servisi, Kayabaşı klima tamiri, Kayabaşı klima sökümü, Kayabaşı eski klima servisi, Kayabaşı klima servisi fiyatları, Kayabaşı klima servisi fiyat listesi, Kayabaşı klima özel servisi, Kayabaşı uygun klima servisi.