Güvercintepe klima tamir servisi, Güvercintepe klima montajı, Güvercintepe klima servisi, Güvercintepe klima servis ustası, Güvercintepe ucuz klima servisi, Güvercintepe klima yedek parçası, Güvercintepe kurumsal klima servisi, Güvercintepe en iyi klima servisi, Güvercintepe klima servisi ücret bedeli, Güvercintepe klima ustası, Güvercintepe klima servisi ücretleri, Güvercintepe ikinci el klima satmak istiyorum, Güvercintepe klima teknik servisi, Güvercintepe klima servis firması, Güvercintepe klima parçası, Güvercintepe klima periyodik bakımı, Güvercintepe klima servis şirketleri, Güvercintepe klima servisleri, Güvercintepe klima demontaj.

Başakşehir Güvercintepe klima servisi, OKYANUS Teknik güvencesi ile Başakşehir ilçesinde verilen bir hizmettir. Son yıllarda vazgeçilmez ihtiyaçlarımızdan olan klimalar aynı orantıda servis ihtiyaçlarını beraberinde getirmiştir. Sağlığınızı riske, paranızı çöpe atmamak için Başakşehir Güvercintepe merkezimizi arayarak Çağrı Merkezi Yetkililerimizden bilgiler alabilirsiniz.

Hemen bizleri arayarak daha fazla bilgi alabilirsiniz!

Firmamız her model klimalar için Güvercintepe ve klima montajı hizmetleri vermektedir. Klimalar için BTU boyutuna göre sizler için özel fiyatlandırma yaparak hiç bir nakliye ücreti talep etmeden söküm-takım (montaj de-montaj) işlemlerini gerçekleştirir.

Klimalar için özel olarak izole edilmiş bakır borularınız firmamız tarafından temin edilebilmektedir. İhtiyaç halinde servis ekibimiz tarafından bilgi sahibi edilirsiniz. Bu aşamadan sonra isteğiniz doğrultusunda klimalar için bakır borularınız temin edilir.

Klima Bakım Hizmetleri Nelerdir?

 • Elektrik tesisatı gerilim ve akım düzeyi ile kontrol edilir, gerekirsede müdahale edilir.
 • Soket bağlantıları ve kablo bağlantı noktaları, kontrolü yapılır.
 • Kirli ise, drenaj tavası temizlenir.
 • Özel ısınma sıvı temizlik hava veya basınçlı su ile yapılır.
 • Fan pervane kontrol edilir ve gerekirse temizleme yapılır.
 • Döner aksam yatakları test edilir.
 • Değerleri eksik ise ve soğutucu akışkanın kontrol edilir.
 • Hava filtresi temizlenir.
 • Ses kontrolleri yapılır.

Klima Bakımı Düzenli Neden Yapılmalı?

 • Yüksek verimlilik ve performansı elde edemezsiniz.
 • Cihazınız uzun ömürlü ve huzurlu konforlu temiz hava sağlayamazsınız.
 • Klima bakım servisi kullanılmış cihazların performansını yükselmesi için daha faydalı olacaktır.
 • Klimalar ile, klima bakımı işlemi daha sağlıklı bir yaşam alanı sağlamış olur.
 • Klimalar mevsim değişikliklerine paralel olarak değişik hava koşulları ile karşılaşır. Bunun sonrasında klimalarda bulunan serpantin ve filtreler toz ve pisliklerden ötürü tıkanır. Bu sizin sağlığınız ve cebiniz için önemlidir.

Filtrelerden ötürü saldığı zararlı hava sayesinde sağlığınız ile ilgili problemler yaşarsınız. Bunun yanı sıra serpantinlerin ve filtrelerin tıkanıklığından ötürü yeterli soğutma ve ısıtma işlevini yerine getiremeyen klimalar sürekli olarak çalışır.

Güvercintepe kapsamında hizmet verdiğimiz markalardan birkaçı: DemirDöküm ECA BAXI Baymak BEKO Ariston AIRFEL ferroli Buderus SÜSLER ALARKO Baykan BRÖTJE VIESSMANN protherm VESTEL Vaillant BOSCH arçelik Beretta.

Başakşehir Güvercintepe klimacı olarak Başakşehir ilçesinde duvar tipi split, inverter duvar tipi split, multi – split, salon tipi, kaset tipi, kanallı tip, tavan tipi, yer tipi klima model cihazların bakım, onarım, tamir, montaj. demontaj & söküm, yedek parça ve aksesuar ihtiyaçlarını karşılıyoruz.

Güvercintepe ikinci el klima alanlar, Güvercintepe klima servis şirketi, Güvercintepe klima özel servisi, Güvercintepe klima montaj servisi, Güvercintepe eski klima servisi, Güvercintepe klima servisi fiyat listesi, Güvercintepe ikinci el klima alan yerler, Güvercintepe klima sökümü, Güvercintepe klima servisi fiyatları, Güvercintepe uygun klima servisi, Güvercintepe klima arızası, Güvercintepe klima servis firmaları, Güvercintepe klima tamiri, Güvercintepe klima servis ustaları, Güvercintepe özel klima servisi, Güvercintepe klima bakım servisi, Güvercintepe klima montaj, Güvercintepe klima teknik bakımı, Güvercintepe klima bakımı.