Boğazköy klima ustası, Boğazköy ucuz klima servisi, Boğazköy klima montajı, Boğazköy ikinci el klima satmak istiyorum, Boğazköy klima servis firması, Boğazköy klima servis ustası, Boğazköy klima servis şirketleri, Boğazköy klima servisi ücret bedeli, Boğazköy klima servisi ücretleri, Boğazköy en iyi klima servisi, Boğazköy klima servisi, Boğazköy klima teknik servisi, Boğazköy kurumsal klima servisi, Boğazköy klima demontaj, Boğazköy klima parçası, Boğazköy klima periyodik bakımı, Boğazköy klima servisleri, Boğazköy klima tamir servisi, Boğazköy klima yedek parçası.

Başakşehir Boğazköy klima servisi, OKYANUS Teknik güvencesi ile Başakşehir ilçesinde verilen bir hizmettir. Son yıllarda vazgeçilmez ihtiyaçlarımızdan olan klimalar aynı orantıda servis ihtiyaçlarını beraberinde getirmiştir. Sağlığınızı riske, paranızı çöpe atmamak için Başakşehir Boğazköy merkezimizi arayarak Çağrı Merkezi Yetkililerimizden bilgiler alabilirsiniz.

Hemen bizleri arayarak daha fazla bilgi alabilirsiniz!

Firmamız her model klimalar için Boğazköy ve klima montajı hizmetleri vermektedir. Klimalar için BTU boyutuna göre sizler için özel fiyatlandırma yaparak hiç bir nakliye ücreti talep etmeden söküm-takım (montaj de-montaj) işlemlerini gerçekleştirir.

Klimalar için özel olarak izole edilmiş bakır borularınız firmamız tarafından temin edilebilmektedir. İhtiyaç halinde servis ekibimiz tarafından bilgi sahibi edilirsiniz. Bu aşamadan sonra isteğiniz doğrultusunda klimalar için bakır borularınız temin edilir.

Klima Bakım Hizmetleri Nelerdir?

 • Elektrik tesisatı gerilim ve akım düzeyi ile kontrol edilir, gerekirsede müdahale edilir.
 • Soket bağlantıları ve kablo bağlantı noktaları, kontrolü yapılır.
 • Kirli ise, drenaj tavası temizlenir.
 • Özel ısınma sıvı temizlik hava veya basınçlı su ile yapılır.
 • Fan pervane kontrol edilir ve gerekirse temizleme yapılır.
 • Döner aksam yatakları test edilir.
 • Değerleri eksik ise ve soğutucu akışkanın kontrol edilir.
 • Hava filtresi temizlenir.
 • Ses kontrolleri yapılır.

Klima Bakımı Düzenli Neden Yapılmalı?

 • Yüksek verimlilik ve performansı elde edemezsiniz.
 • Cihazınız uzun ömürlü ve huzurlu konforlu temiz hava sağlayamazsınız.
 • Klima bakım servisi kullanılmış cihazların performansını yükselmesi için daha faydalı olacaktır.
 • Klimalar ile, klima bakımı işlemi daha sağlıklı bir yaşam alanı sağlamış olur.
 • Klimalar mevsim değişikliklerine paralel olarak değişik hava koşulları ile karşılaşır. Bunun sonrasında klimalarda bulunan serpantin ve filtreler toz ve pisliklerden ötürü tıkanır. Bu sizin sağlığınız ve cebiniz için önemlidir.

Filtrelerden ötürü saldığı zararlı hava sayesinde sağlığınız ile ilgili problemler yaşarsınız. Bunun yanı sıra serpantinlerin ve filtrelerin tıkanıklığından ötürü yeterli soğutma ve ısıtma işlevini yerine getiremeyen klimalar sürekli olarak çalışır.

Boğazköy kapsamında hizmet verdiğimiz markalardan birkaçı: DemirDöküm ECA BAXI Baymak BEKO Ariston AIRFEL ferroli Buderus SÜSLER ALARKO Baykan BRÖTJE VIESSMANN protherm VESTEL Vaillant BOSCH arçelik Beretta.

Başakşehir Boğazköy klimacı olarak Başakşehir ilçesinde duvar tipi split, inverter duvar tipi split, multi – split, salon tipi, kaset tipi, kanallı tip, tavan tipi, yer tipi klima model cihazların bakım, onarım, tamir, montaj. demontaj & söküm, yedek parça ve aksesuar ihtiyaçlarını karşılıyoruz.

Boğazköy klima sökümü, Boğazköy uygun klima servisi, Boğazköy ikinci el klima alanlar, Boğazköy klima servisi fiyat listesi, Boğazköy klima servis firmaları, Boğazköy klima arızası, Boğazköy klima teknik bakımı, Boğazköy klima montaj, Boğazköy klima tamiri, Boğazköy klima montaj servisi, Boğazköy klima servis ustaları, Boğazköy eski klima servisi, Boğazköy klima servisi fiyatları, Boğazköy klima servis şirketi, Boğazköy özel klima servisi, Boğazköy klima bakımı, Boğazköy klima bakım servisi, Boğazköy klima özel servisi, Boğazköy ikinci el klima alan yerler.