Başakşehir Bahçeşehir klima servisi, OKYANUS Teknik güvencesi ile Başakşehir ilçesinde verilen bir hizmettir. Son yıllarda vazgeçilmez ihtiyaçlarımızdan olan klimalar aynı orantıda servis ihtiyaçlarını beraberinde getirmiştir. Sağlığınızı riske, paranızı çöpe atmamak için Başakşehir Bahçeşehir merkezimizi arayarak Çağrı Merkezi Yetkililerimizden bilgiler alabilirsiniz.

Bahçeşehir klima tamiri, Bahçeşehir klima servis şirketi, Bahçeşehir klima bakımı, Bahçeşehir klima sökümü, Bahçeşehir klima özel servisi, Bahçeşehir eski klima servisi, Bahçeşehir klima arızası, Bahçeşehir klima servis ustaları, Bahçeşehir özel klima servisi, Bahçeşehir klima montaj servisi, Bahçeşehir klima teknik bakımı, Bahçeşehir ikinci el klima alan yerler, Bahçeşehir klima servis firmaları, Bahçeşehir uygun klima servisi, Bahçeşehir klima bakım servisi, Bahçeşehir ikinci el klima alanlar, Bahçeşehir klima servisi fiyatları, Bahçeşehir klima servisi fiyat listesi, Bahçeşehir klima montaj.

Hemen bizleri arayarak daha fazla bilgi alabilirsiniz!

Firmamız her model klimalar için Bahçeşehir ve klima montajı hizmetleri vermektedir. Klimalar için BTU boyutuna göre sizler için özel fiyatlandırma yaparak hiç bir nakliye ücreti talep etmeden söküm-takım (montaj de-montaj) işlemlerini gerçekleştirir.

Bahçeşehir klima ustası, Bahçeşehir klima servis firması, Bahçeşehir kurumsal klima servisi, Bahçeşehir klima servisi ücretleri, Bahçeşehir klima yedek parçası, Bahçeşehir ikinci el klima satmak istiyorum, Bahçeşehir en iyi klima servisi, Bahçeşehir klima teknik servisi, Bahçeşehir klima montajı, Bahçeşehir klima demontaj, Bahçeşehir klima servisi ücret bedeli, Bahçeşehir klima servisi, Bahçeşehir klima parçası, Bahçeşehir klima servis ustası, Bahçeşehir klima servis şirketleri, Bahçeşehir ucuz klima servisi, Bahçeşehir klima tamir servisi, Bahçeşehir klima servisleri, Bahçeşehir klima periyodik bakımı.

Klimalar için özel olarak izole edilmiş bakır borularınız firmamız tarafından temin edilebilmektedir. İhtiyaç halinde servis ekibimiz tarafından bilgi sahibi edilirsiniz. Bu aşamadan sonra isteğiniz doğrultusunda klimalar için bakır borularınız temin edilir.

Klima Bakım Hizmetleri Nelerdir?

 • Elektrik tesisatı gerilim ve akım düzeyi ile kontrol edilir, gerekirsede müdahale edilir.
 • Soket bağlantıları ve kablo bağlantı noktaları, kontrolü yapılır.
 • Kirli ise, drenaj tavası temizlenir.
 • Özel ısınma sıvı temizlik hava veya basınçlı su ile yapılır.
 • Fan pervane kontrol edilir ve gerekirse temizleme yapılır.
 • Döner aksam yatakları test edilir.
 • Değerleri eksik ise ve soğutucu akışkanın kontrol edilir.
 • Hava filtresi temizlenir.
 • Ses kontrolleri yapılır.

Klima Bakımı Düzenli Neden Yapılmalı?

 • Yüksek verimlilik ve performansı elde edemezsiniz.
 • Cihazınız uzun ömürlü ve huzurlu konforlu temiz hava sağlayamazsınız.
 • Klima bakım servisi kullanılmış cihazların performansını yükselmesi için daha faydalı olacaktır.
 • Klimalar ile, klima bakımı işlemi daha sağlıklı bir yaşam alanı sağlamış olur.
 • Klimalar mevsim değişikliklerine paralel olarak değişik hava koşulları ile karşılaşır. Bunun sonrasında klimalarda bulunan serpantin ve filtreler toz ve pisliklerden ötürü tıkanır. Bu sizin sağlığınız ve cebiniz için önemlidir.

Filtrelerden ötürü saldığı zararlı hava sayesinde sağlığınız ile ilgili problemler yaşarsınız. Bunun yanı sıra serpantinlerin ve filtrelerin tıkanıklığından ötürü yeterli soğutma ve ısıtma işlevini yerine getiremeyen klimalar sürekli olarak çalışır.

Bahçeşehir kapsamında hizmet verdiğimiz markalardan birkaçı: DemirDöküm ECA BAXI Baymak BEKO Ariston AIRFEL ferroli Buderus SÜSLER ALARKO Baykan BRÖTJE VIESSMANN protherm VESTEL Vaillant BOSCH arçelik Beretta.

Başakşehir Bahçeşehir klimacı olarak Başakşehir ilçesinde duvar tipi split, inverter duvar tipi split, multi – split, salon tipi, kaset tipi, kanallı tip, tavan tipi, yer tipi klima model cihazların bakım, onarım, tamir, montaj. demontaj & söküm, yedek parça ve aksesuar ihtiyaçlarını karşılıyoruz.