Zeytinlik klima teknik servisi, Zeytinlik kurumsal klima servisi, Zeytinlik klima servisi ücret bedeli, Zeytinlik klima tamir servisi, Zeytinlik klima yedek parçası, Zeytinlik klima servis ustası, Zeytinlik en iyi klima servisi, Zeytinlik klima demontaj, Zeytinlik ikinci el klima satmak istiyorum, Zeytinlik klima montajı, Zeytinlik klima periyodik bakımı, Zeytinlik klima servisleri, Zeytinlik klima servis firması, Zeytinlik ucuz klima servisi, Zeytinlik klima servis şirketleri, Zeytinlik klima servisi, Zeytinlik klima ustası, Zeytinlik klima parçası, Zeytinlik klima servisi ücretleri.

Bakırköy Zeytinlik klima servisi, OKYANUS Teknik güvencesi ile Bakırköy ilçesinde verilen bir hizmettir. Son yıllarda vazgeçilmez ihtiyaçlarımızdan olan klimalar aynı orantıda servis ihtiyaçlarını beraberinde getirmiştir. Sağlığınızı riske, paranızı çöpe atmamak için Bakırköy Zeytinlik merkezimizi arayarak Çağrı Merkezi Yetkililerimizden bilgiler alabilirsiniz.

Hemen bizleri arayarak daha fazla bilgi alabilirsiniz!

Firmamız her model klimalar için Zeytinlik ve klima montajı hizmetleri vermektedir. Klimalar için BTU boyutuna göre sizler için özel fiyatlandırma yaparak hiç bir nakliye ücreti talep etmeden söküm-takım (montaj de-montaj) işlemlerini gerçekleştirir.

Klimalar için özel olarak izole edilmiş bakır borularınız firmamız tarafından temin edilebilmektedir. İhtiyaç halinde servis ekibimiz tarafından bilgi sahibi edilirsiniz. Bu aşamadan sonra isteğiniz doğrultusunda klimalar için bakır borularınız temin edilir.

Klima Bakım Hizmetleri Nelerdir?

 • Elektrik tesisatı gerilim ve akım düzeyi ile kontrol edilir, gerekirsede müdahale edilir.
 • Soket bağlantıları ve kablo bağlantı noktaları, kontrolü yapılır.
 • Kirli ise, drenaj tavası temizlenir.
 • Özel ısınma sıvı temizlik hava veya basınçlı su ile yapılır.
 • Fan pervane kontrol edilir ve gerekirse temizleme yapılır.
 • Döner aksam yatakları test edilir.
 • Değerleri eksik ise ve soğutucu akışkanın kontrol edilir.
 • Hava filtresi temizlenir.
 • Ses kontrolleri yapılır.

Klima Bakımı Düzenli Neden Yapılmalı?

 • Yüksek verimlilik ve performansı elde edemezsiniz.
 • Cihazınız uzun ömürlü ve huzurlu konforlu temiz hava sağlayamazsınız.
 • Klima bakım servisi kullanılmış cihazların performansını yükselmesi için daha faydalı olacaktır.
 • Klimalar ile, klima bakımı işlemi daha sağlıklı bir yaşam alanı sağlamış olur.
 • Klimalar mevsim değişikliklerine paralel olarak değişik hava koşulları ile karşılaşır. Bunun sonrasında klimalarda bulunan serpantin ve filtreler toz ve pisliklerden ötürü tıkanır. Bu sizin sağlığınız ve cebiniz için önemlidir.

Filtrelerden ötürü saldığı zararlı hava sayesinde sağlığınız ile ilgili problemler yaşarsınız. Bunun yanı sıra serpantinlerin ve filtrelerin tıkanıklığından ötürü yeterli soğutma ve ısıtma işlevini yerine getiremeyen klimalar sürekli olarak çalışır.

Zeytinlik kapsamında hizmet verdiğimiz markalardan birkaçı: DemirDöküm ECA BAXI Baymak BEKO Ariston AIRFEL ferroli Buderus SÜSLER ALARKO Baykan BRÖTJE VIESSMANN protherm VESTEL Vaillant BOSCH arçelik Beretta.

Bakırköy Zeytinlik klimacı olarak Bakırköy ilçesinde duvar tipi split, inverter duvar tipi split, multi – split, salon tipi, kaset tipi, kanallı tip, tavan tipi, yer tipi klima model cihazların bakım, onarım, tamir, montaj. demontaj & söküm, yedek parça ve aksesuar ihtiyaçlarını karşılıyoruz.

Zeytinlik klima arızası, Zeytinlik klima servis firmaları, Zeytinlik klima servis ustaları, Zeytinlik özel klima servisi, Zeytinlik klima teknik bakımı, Zeytinlik klima özel servisi, Zeytinlik klima servisi fiyat listesi, Zeytinlik ikinci el klima alan yerler, Zeytinlik klima montaj, Zeytinlik klima montaj servisi, Zeytinlik klima tamiri, Zeytinlik klima servis şirketi, Zeytinlik eski klima servisi, Zeytinlik klima bakım servisi, Zeytinlik uygun klima servisi, Zeytinlik klima servisi fiyatları, Zeytinlik klima bakımı, Zeytinlik klima sökümü, Zeytinlik ikinci el klima alanlar.