Bakırköy Yeşilyurt klima servisi, OKYANUS Teknik güvencesi ile Bakırköy ilçesinde verilen bir hizmettir. Son yıllarda vazgeçilmez ihtiyaçlarımızdan olan klimalar aynı orantıda servis ihtiyaçlarını beraberinde getirmiştir. Sağlığınızı riske, paranızı çöpe atmamak için Bakırköy Yeşilyurt merkezimizi arayarak Çağrı Merkezi Yetkililerimizden bilgiler alabilirsiniz.

Yeşilyurt klima montaj, Yeşilyurt uygun klima servisi, Yeşilyurt klima tamiri, Yeşilyurt klima servis şirketi, Yeşilyurt klima servisi fiyatları, Yeşilyurt klima arızası, Yeşilyurt klima servis ustaları, Yeşilyurt klima bakımı, Yeşilyurt klima özel servisi, Yeşilyurt ikinci el klima alan yerler, Yeşilyurt klima servis firmaları, Yeşilyurt klima servisi fiyat listesi, Yeşilyurt ikinci el klima alanlar, Yeşilyurt eski klima servisi, Yeşilyurt klima teknik bakımı, Yeşilyurt klima sökümü, Yeşilyurt klima montaj servisi, Yeşilyurt özel klima servisi, Yeşilyurt klima bakım servisi.

Hemen bizleri arayarak daha fazla bilgi alabilirsiniz!

Firmamız her model klimalar için Yeşilyurt ve klima montajı hizmetleri vermektedir. Klimalar için BTU boyutuna göre sizler için özel fiyatlandırma yaparak hiç bir nakliye ücreti talep etmeden söküm-takım (montaj de-montaj) işlemlerini gerçekleştirir.

Yeşilyurt kurumsal klima servisi, Yeşilyurt ikinci el klima satmak istiyorum, Yeşilyurt klima servis şirketleri, Yeşilyurt klima servisi ücret bedeli, Yeşilyurt en iyi klima servisi, Yeşilyurt klima servis firması, Yeşilyurt klima tamir servisi, Yeşilyurt klima servisi ücretleri, Yeşilyurt klima yedek parçası, Yeşilyurt klima demontaj, Yeşilyurt klima ustası, Yeşilyurt klima servis ustası, Yeşilyurt klima servisleri, Yeşilyurt ucuz klima servisi, Yeşilyurt klima parçası, Yeşilyurt klima periyodik bakımı, Yeşilyurt klima montajı, Yeşilyurt klima servisi, Yeşilyurt klima teknik servisi.

Klimalar için özel olarak izole edilmiş bakır borularınız firmamız tarafından temin edilebilmektedir. İhtiyaç halinde servis ekibimiz tarafından bilgi sahibi edilirsiniz. Bu aşamadan sonra isteğiniz doğrultusunda klimalar için bakır borularınız temin edilir.

Klima Bakım Hizmetleri Nelerdir?

 • Elektrik tesisatı gerilim ve akım düzeyi ile kontrol edilir, gerekirsede müdahale edilir.
 • Soket bağlantıları ve kablo bağlantı noktaları, kontrolü yapılır.
 • Kirli ise, drenaj tavası temizlenir.
 • Özel ısınma sıvı temizlik hava veya basınçlı su ile yapılır.
 • Fan pervane kontrol edilir ve gerekirse temizleme yapılır.
 • Döner aksam yatakları test edilir.
 • Değerleri eksik ise ve soğutucu akışkanın kontrol edilir.
 • Hava filtresi temizlenir.
 • Ses kontrolleri yapılır.

Klima Bakımı Düzenli Neden Yapılmalı?

 • Yüksek verimlilik ve performansı elde edemezsiniz.
 • Cihazınız uzun ömürlü ve huzurlu konforlu temiz hava sağlayamazsınız.
 • Klima bakım servisi kullanılmış cihazların performansını yükselmesi için daha faydalı olacaktır.
 • Klimalar ile, klima bakımı işlemi daha sağlıklı bir yaşam alanı sağlamış olur.
 • Klimalar mevsim değişikliklerine paralel olarak değişik hava koşulları ile karşılaşır. Bunun sonrasında klimalarda bulunan serpantin ve filtreler toz ve pisliklerden ötürü tıkanır. Bu sizin sağlığınız ve cebiniz için önemlidir.

Filtrelerden ötürü saldığı zararlı hava sayesinde sağlığınız ile ilgili problemler yaşarsınız. Bunun yanı sıra serpantinlerin ve filtrelerin tıkanıklığından ötürü yeterli soğutma ve ısıtma işlevini yerine getiremeyen klimalar sürekli olarak çalışır.

Yeşilyurt kapsamında hizmet verdiğimiz markalardan birkaçı: DemirDöküm ECA BAXI Baymak BEKO Ariston AIRFEL ferroli Buderus SÜSLER ALARKO Baykan BRÖTJE VIESSMANN protherm VESTEL Vaillant BOSCH arçelik Beretta.

Bakırköy Yeşilyurt klimacı olarak Bakırköy ilçesinde duvar tipi split, inverter duvar tipi split, multi – split, salon tipi, kaset tipi, kanallı tip, tavan tipi, yer tipi klima model cihazların bakım, onarım, tamir, montaj. demontaj & söküm, yedek parça ve aksesuar ihtiyaçlarını karşılıyoruz.