Bakırköy Yeşilköy klima servisi, OKYANUS Teknik güvencesi ile Bakırköy ilçesinde verilen bir hizmettir. Son yıllarda vazgeçilmez ihtiyaçlarımızdan olan klimalar aynı orantıda servis ihtiyaçlarını beraberinde getirmiştir. Sağlığınızı riske, paranızı çöpe atmamak için Bakırköy Yeşilköy merkezimizi arayarak Çağrı Merkezi Yetkililerimizden bilgiler alabilirsiniz.

Yeşilköy ikinci el klima alanlar, Yeşilköy klima montaj servisi, Yeşilköy klima tamiri, Yeşilköy klima özel servisi, Yeşilköy klima arızası, Yeşilköy klima sökümü, Yeşilköy klima bakımı, Yeşilköy klima montaj, Yeşilköy klima teknik bakımı, Yeşilköy klima servis firmaları, Yeşilköy özel klima servisi, Yeşilköy ikinci el klima alan yerler, Yeşilköy eski klima servisi, Yeşilköy klima bakım servisi, Yeşilköy uygun klima servisi, Yeşilköy klima servis şirketi, Yeşilköy klima servisi fiyatları, Yeşilköy klima servis ustaları, Yeşilköy klima servisi fiyat listesi.

Hemen bizleri arayarak daha fazla bilgi alabilirsiniz!

Firmamız her model klimalar için Yeşilköy ve klima montajı hizmetleri vermektedir. Klimalar için BTU boyutuna göre sizler için özel fiyatlandırma yaparak hiç bir nakliye ücreti talep etmeden söküm-takım (montaj de-montaj) işlemlerini gerçekleştirir.

Yeşilköy klima servisi ücretleri, Yeşilköy klima servisleri, Yeşilköy en iyi klima servisi, Yeşilköy klima parçası, Yeşilköy klima montajı, Yeşilköy klima yedek parçası, Yeşilköy klima servisi, Yeşilköy klima servisi ücret bedeli, Yeşilköy ucuz klima servisi, Yeşilköy klima servis ustası, Yeşilköy klima demontaj, Yeşilköy kurumsal klima servisi, Yeşilköy klima ustası, Yeşilköy klima servis firması, Yeşilköy klima tamir servisi, Yeşilköy klima periyodik bakımı, Yeşilköy klima servis şirketleri, Yeşilköy klima teknik servisi, Yeşilköy ikinci el klima satmak istiyorum.

Klimalar için özel olarak izole edilmiş bakır borularınız firmamız tarafından temin edilebilmektedir. İhtiyaç halinde servis ekibimiz tarafından bilgi sahibi edilirsiniz. Bu aşamadan sonra isteğiniz doğrultusunda klimalar için bakır borularınız temin edilir.

Klima Bakım Hizmetleri Nelerdir?

 • Elektrik tesisatı gerilim ve akım düzeyi ile kontrol edilir, gerekirsede müdahale edilir.
 • Soket bağlantıları ve kablo bağlantı noktaları, kontrolü yapılır.
 • Kirli ise, drenaj tavası temizlenir.
 • Özel ısınma sıvı temizlik hava veya basınçlı su ile yapılır.
 • Fan pervane kontrol edilir ve gerekirse temizleme yapılır.
 • Döner aksam yatakları test edilir.
 • Değerleri eksik ise ve soğutucu akışkanın kontrol edilir.
 • Hava filtresi temizlenir.
 • Ses kontrolleri yapılır.

Klima Bakımı Düzenli Neden Yapılmalı?

 • Yüksek verimlilik ve performansı elde edemezsiniz.
 • Cihazınız uzun ömürlü ve huzurlu konforlu temiz hava sağlayamazsınız.
 • Klima bakım servisi kullanılmış cihazların performansını yükselmesi için daha faydalı olacaktır.
 • Klimalar ile, klima bakımı işlemi daha sağlıklı bir yaşam alanı sağlamış olur.
 • Klimalar mevsim değişikliklerine paralel olarak değişik hava koşulları ile karşılaşır. Bunun sonrasında klimalarda bulunan serpantin ve filtreler toz ve pisliklerden ötürü tıkanır. Bu sizin sağlığınız ve cebiniz için önemlidir.

Filtrelerden ötürü saldığı zararlı hava sayesinde sağlığınız ile ilgili problemler yaşarsınız. Bunun yanı sıra serpantinlerin ve filtrelerin tıkanıklığından ötürü yeterli soğutma ve ısıtma işlevini yerine getiremeyen klimalar sürekli olarak çalışır.

Yeşilköy kapsamında hizmet verdiğimiz markalardan birkaçı: DemirDöküm ECA BAXI Baymak BEKO Ariston AIRFEL ferroli Buderus SÜSLER ALARKO Baykan BRÖTJE VIESSMANN protherm VESTEL Vaillant BOSCH arçelik Beretta.

Bakırköy Yeşilköy klimacı olarak Bakırköy ilçesinde duvar tipi split, inverter duvar tipi split, multi – split, salon tipi, kaset tipi, kanallı tip, tavan tipi, yer tipi klima model cihazların bakım, onarım, tamir, montaj. demontaj & söküm, yedek parça ve aksesuar ihtiyaçlarını karşılıyoruz.