Sakızağacı klima periyodik bakımı, Sakızağacı klima ustası, Sakızağacı en iyi klima servisi, Sakızağacı klima montajı, Sakızağacı klima parçası, Sakızağacı klima servisleri, Sakızağacı klima teknik servisi, Sakızağacı ikinci el klima satmak istiyorum, Sakızağacı klima servis şirketleri, Sakızağacı ucuz klima servisi, Sakızağacı klima servisi ücretleri, Sakızağacı klima servis ustası, Sakızağacı klima servisi, Sakızağacı klima tamir servisi, Sakızağacı klima servis firması, Sakızağacı klima yedek parçası, Sakızağacı klima demontaj, Sakızağacı kurumsal klima servisi, Sakızağacı klima servisi ücret bedeli.

Bakırköy Sakızağacı klima servisi, OKYANUS Teknik güvencesi ile Bakırköy ilçesinde verilen bir hizmettir. Son yıllarda vazgeçilmez ihtiyaçlarımızdan olan klimalar aynı orantıda servis ihtiyaçlarını beraberinde getirmiştir. Sağlığınızı riske, paranızı çöpe atmamak için Bakırköy Sakızağacı merkezimizi arayarak Çağrı Merkezi Yetkililerimizden bilgiler alabilirsiniz.

Hemen bizleri arayarak daha fazla bilgi alabilirsiniz!

Firmamız her model klimalar için Sakızağacı ve klima montajı hizmetleri vermektedir. Klimalar için BTU boyutuna göre sizler için özel fiyatlandırma yaparak hiç bir nakliye ücreti talep etmeden söküm-takım (montaj de-montaj) işlemlerini gerçekleştirir.

Klimalar için özel olarak izole edilmiş bakır borularınız firmamız tarafından temin edilebilmektedir. İhtiyaç halinde servis ekibimiz tarafından bilgi sahibi edilirsiniz. Bu aşamadan sonra isteğiniz doğrultusunda klimalar için bakır borularınız temin edilir.

Klima Bakım Hizmetleri Nelerdir?

 • Elektrik tesisatı gerilim ve akım düzeyi ile kontrol edilir, gerekirsede müdahale edilir.
 • Soket bağlantıları ve kablo bağlantı noktaları, kontrolü yapılır.
 • Kirli ise, drenaj tavası temizlenir.
 • Özel ısınma sıvı temizlik hava veya basınçlı su ile yapılır.
 • Fan pervane kontrol edilir ve gerekirse temizleme yapılır.
 • Döner aksam yatakları test edilir.
 • Değerleri eksik ise ve soğutucu akışkanın kontrol edilir.
 • Hava filtresi temizlenir.
 • Ses kontrolleri yapılır.

Klima Bakımı Düzenli Neden Yapılmalı?

 • Yüksek verimlilik ve performansı elde edemezsiniz.
 • Cihazınız uzun ömürlü ve huzurlu konforlu temiz hava sağlayamazsınız.
 • Klima bakım servisi kullanılmış cihazların performansını yükselmesi için daha faydalı olacaktır.
 • Klimalar ile, klima bakımı işlemi daha sağlıklı bir yaşam alanı sağlamış olur.
 • Klimalar mevsim değişikliklerine paralel olarak değişik hava koşulları ile karşılaşır. Bunun sonrasında klimalarda bulunan serpantin ve filtreler toz ve pisliklerden ötürü tıkanır. Bu sizin sağlığınız ve cebiniz için önemlidir.

Filtrelerden ötürü saldığı zararlı hava sayesinde sağlığınız ile ilgili problemler yaşarsınız. Bunun yanı sıra serpantinlerin ve filtrelerin tıkanıklığından ötürü yeterli soğutma ve ısıtma işlevini yerine getiremeyen klimalar sürekli olarak çalışır.

Sakızağacı kapsamında hizmet verdiğimiz markalardan birkaçı: DemirDöküm ECA BAXI Baymak BEKO Ariston AIRFEL ferroli Buderus SÜSLER ALARKO Baykan BRÖTJE VIESSMANN protherm VESTEL Vaillant BOSCH arçelik Beretta.

Bakırköy Sakızağacı klimacı olarak Bakırköy ilçesinde duvar tipi split, inverter duvar tipi split, multi – split, salon tipi, kaset tipi, kanallı tip, tavan tipi, yer tipi klima model cihazların bakım, onarım, tamir, montaj. demontaj & söküm, yedek parça ve aksesuar ihtiyaçlarını karşılıyoruz.

Sakızağacı klima montaj servisi, Sakızağacı ikinci el klima alanlar, Sakızağacı ikinci el klima alan yerler, Sakızağacı klima bakımı, Sakızağacı klima tamiri, Sakızağacı klima servisi fiyat listesi, Sakızağacı klima sökümü, Sakızağacı özel klima servisi, Sakızağacı klima servis ustaları, Sakızağacı klima teknik bakımı, Sakızağacı klima bakım servisi, Sakızağacı klima özel servisi, Sakızağacı klima servis şirketi, Sakızağacı klima servisi fiyatları, Sakızağacı eski klima servisi, Sakızağacı klima montaj, Sakızağacı klima arızası, Sakızağacı klima servis firmaları, Sakızağacı uygun klima servisi.